Biłgorajskie
http://forum.4gr.pl/phpbb3/

Operacja Dawid w ekstraklasie
http://forum.4gr.pl/phpbb3/viewtopic.php?f=161&t=6922
Strona 1 z 1

Autor:  Quattro [ Sob 16:55, 30 Sie 2008 ]
Temat postu:  Operacja Dawid w ekstraklasie

Cytuj:
Pingpongiści Dawida Tarnogród zadebiutują w I lidze.
Ale nie chcą zbyt długo gościć na tym szczeblu rozgrywek. Liczą na kolejny awans.

Ambitny ksiądz Andrzej Łuszcz marzy o grze Dawida w ekstraklasie. W tym celu wymienił niemal cały skład zespołu. Z poprzedniej ekipy został tylko grający trener Torba, któremu teraz w prowadzeniu zajęć pomaga Marcin Kubiak z Gdańska. Oprócz nich, w zespole Dawida grać będą: Tomasz Janik i Rafał Utylski z Krakowa oraz Krzysztof Marcinowski z Rzeszowa.

- Wszyscy pozyskani przez nas zawodnicy ostatnio grali w zespołach z ekstraklasy, dlatego liczymy na dobry wynik w I lidze. Będziemy w czołówce tabeli, powinniśmy się załapać do pierwszej trójki. Awans do I ligi jest historycznym sukcesem zespołu z Zamojszczyzny. Do tej pory sztuka ta nie udała się nikomu. Ale nie chcemy na tym poprzestać. Liczymy na kolejny awans - powiedział ks. Łuszcz.

Jak tłumaczy ks. Andrzej, twórca, prezes i zawodnik Dawida, tylko tworząc w pełni profesjonalny klub może przyciągnąć tarnogrodzką młodzież do tenisa stołowego.
Niestety, teraz będzie musiał prowadzić Dawida ''na odległość''. Niedawno został bowiem przeniesiony z parafii w Tarnogrodzie do parafii pw. św. Alberta w Zamościu.

- Kiedy przechodziłem z Lubyczy Królewskiej do Tarnogrodu, przeniosłem klub. Dawid ''wskoczył'' do ligi na miejsce Samsona. Teraz przeprowadzka klubu do Zamościa nie wchodzi w grę. Nie mogę zniszczyć tego, co wspólnie z życzliwymi ludźmi z Tarnogrodu zrobiliśmy dla tamtejszej młodzieży. Będę dojeżdżał do Tarnogrodu. Na pewno się nie poddam, tenis stołowy to moja pasja, ale i pewna misja - stwierdził ks. Łuszcz.
Obecnie pingpongiści Dawida, wraz z ks. Andrzejem trenują na obozie w Trzebini. Rozgrywki I ligi ruszą 20 września.

(Źródło: Kronika Tygodnia)

Gratulacje za awans i oczywiście za takie plany. Mam nadzieję, że uda się im awansować.

Autor:  krzysztof756 [ Nie 5:51, 23 Kwi 2017 ]
Temat postu: 

i jak wyszła ta operacja

Autor:  andrzej554 [ Śro 10:04, 17 Maj 2017 ]
Temat postu: 

i co z tą operacją

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/