Biłgorajskie
http://forum.4gr.pl/phpbb3/

Praca dodatkowa
http://forum.4gr.pl/phpbb3/viewtopic.php?f=169&t=9526
Strona 1 z 1

Autor:  TORUS [ Czw 11:44, 14 Kwi 2016 ]
Temat postu:  Praca dodatkowa

Centrum Kształcenia TORUS w Biłgoraju poszukuje nauczycieli oraz pracowników do roznoszenia ulotek. Zachęcam do zapoznania się z profilem szkoły na stronie www.szkola-torus.pl/bilgoraj.html
Po więcej szczegółów zapraszamy do sekretariatu szkoły przy ul. Lubelskiej 7

Autor:  jannette [ Wto 4:28, 31 Maj 2016 ]
Temat postu: 

Sama gdybym szukała jakiejś pracy, znacznie chętniej wybrałabym taką opcję jak praca tłumacz . Na pewno jest nader interesujące zajęcie, a dodatkowo można liczyć na całkiem przyzwoite zarobki. Poza tym tłumaczenia tekstów to jednak wielkie wyzwanie.

Autor:  hunter88 [ Śro 14:42, 21 Wrz 2016 ]
Temat postu: 

Praca w ulotkach jest całkiem spoko... dla studenciaka. Zdarzało mi się w przeszłości zahaczyć o kilka robótek tego typu i powiem jedno - nie jest to tak łatwy pieniądz jak może się wydawać. Jednego lata miałem do wyboru po raz kolejny iść do ulotek albo przejechać się do Niemiec na prace porządkowe po festiwalu metalowym w Wacken. To była harówa prawie 12h dziennie, ale po tygodniu wróciłem bogatszy o ponad 2k (oczywiście w złotych). Polecam, ale tylko jeśli macie zdrowe plecy ;)
Btw ważna sprawa - po powrocie do kraju warto rozejrzeć się za biurem rozliczeniowym gdzie można załatwić sprawy podatkowe. Zwrot podatku z Niemiec należy się każdemu kto podjął legalną pracę na terenie Niemiec i powiem, że to też nie są małe pieniądze, lepiej żeby trafiły z powrotem w urobione polskie rączki ;)

Autor:  hiacynta [ Pon 15:28, 03 Paź 2016 ]
Temat postu: 

Moim zdaniem dobrą opcją dla dziewczyn na studiach jest praca jako hostessa. Jeżeli studiujecie w większym mieście, warto wziąć pod uwagę firmę http://www.individual.pl - ta agencja modelek i hostess bardzo często szuka dziewczyn na eventy, pokazy mody czy konferencje. Pracuje się w weekendy, stawki godzinowe są wysokie.

Autor:  oliwro [ Pon 16:09, 03 Paź 2016 ]
Temat postu: 

Oferuję pracę w internecie!
Wystarczy dostęp do internetu i 5 minut wolnego czasu dziennie.
Jest to praca w marketingu, doświadczenie nie jest wymagane.
Możliwość zarobków sięgających od kilku do kilkudziesięciu dolarów dziennie.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt poprzez facebooka: https://www.facebook.com/damian.paulinski
Zas te osoby w które to nie wierzą proszę nie tracić mojego jak i swojego czasu.

Autor:  jannette [ Sob 12:32, 08 Lip 2017 ]
Temat postu: 

Na pewno każdy z nas marzy o znalezieniu dobrego stanowiska pracy, które to będzie wiązało się z godziwym wynagrodzeniem. Dlatego też myślę sobie, iż warto stawiać na oferty takich firm jak Grupa Most Wanted. Z tego co się orientuję, obecnie są tam poszukiwane osoby na różne stanowiska, a jednocześnie pracownik w tym przypadku jest bardzo ważny. Wymaga się od niego, ale jednocześnie sumienna praca jest odpowiednio nagradzana.

Autor:  gocha [ Pon 9:32, 10 Lip 2017 ]
Temat postu: 

Jeśli chodzi o pracę dorywczą, to ja kiedyś byłam hostessą w firmie Individual http://www.individual.pl/hostessy-kielce. Bardzo fajna praca, gdzie można poznać wiele interesujących osób i być na ciekawych eventach. Jeśli ktoś byłby zainteresowany ofertą firmy, to warto sprawdzić ich stronę.

Autor:  karr [ Czw 10:15, 28 Wrz 2017 ]
Temat postu: 

Osoby prowadzące biura kredytowe, ubezpieczeniowe mogą poszerzyć swoją działalność o produkty Lendero. Dobre warunki współpracy oferują https://lendero.pl/

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/