Obecny czas: Czw 15:14, 21 Cze 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Siłownia
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 2:33, 03 Mar 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Fitness i silownia jest skuteczna jesli utrzymujecie dietę i nosicie dodatkowo odpowiednią bieliznę. Jeśli chodzi o bieliznę to warto kupować z pewnego źródła. Ja zawsze kupuję taką 2w1, która nie dość że pięknie wygląda to jeszcze redukuje tkankę tłuszczową poprzez delikatne masaż takich miejsc. Moim faworytem jest sklep orirose orirose.pl/ gdzie mają porządne i wygodne materiały. Nie niszczą się po kilku praniach.

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:38, 29 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Własny trener personalny bo bardzo duża wygoda, lecz ogromny koszt. Ja szukam pomysłów na ćwiczenia na takich blogach jak http://polskichlopak.com.pl/cwiczenia-i-dieta/ . i staram się ćwiczyć w domowym zaciszu

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 16:11, 07 Maj 2018 
Małomówny
Małomówny

A jak myslicie - takie buty sprawdzą się na siłowni?
Image
Widziałam je w merg.pl w miare w dobrej cenie. Będą okej na siłkę? Głownie kardio mnie interesuje.

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 14:00, 14 Maj 2018 
Stały bywalec
Stały bywalec

Ja ostatnio dotarłem do strony http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Atlasy-do-cwiczen-1021.html Jest tu atlas domowy, bardzo mnie nęci by go kupić. Na nim się ćwiczy się mięśnie różnych partii ciała. ciala warto tez zerknąc w zakładki, bo to bardzo dobrze zaopatrzony sklep.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: