Obecny czas: Wto 0:44, 20 Lis 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:43, 06 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Miałem samochód w leasingu, opcja jest bardzo fajna, ale osobiście polecam Ci Toyota Bank, mają super opcje finansowania samochodu, zarówno pod kątem kredytu jak i leasingu. Warto sprawdzić, szczególnie w czasie obniżek :-)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 0:59, 01 Sty 2018 
Niemowa
Niemowa

Sama też zastanawiam się nad leasingiem. Aktualnie najbardziej przekonuje mnie oferta dealera BMW. Bawaria Motors ma swoje punkty w Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Jankach, warto więc wybrać się do najbliższego dealera i zapytać o dokładną ofertę. Ponadto dowiedziałam się, że oprócz nowych samochodów, w swojej ofercie mają również używane, każdy więc znajdzie u nich coś, co odpowiada aktualnym potrzebom.Gdy decydujecie się na zakup, raczej rozmyślacie o nowych autach, czy używanych?

Temat postu: Re: Leasing
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 14:36, 12 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

Leasing jest opłacalny jak masz firmę i auto służy do zarabiania pieniędzy (mówię też o handlowcach jeżdżących na spotkania z klientami). Brać auto w leasing czy to na firmę czy prywatnie żeby się pokazać w ekstra bryczce to głupota, w auto trzeba jeszcze coś wlać. Znam ja takich co mają (jeszcze) lub mieli firmy jednoosobowe i brali drogie auta w leasing na firmę plus paliwo w koszty, a potem się dziwią skąd spada dochód, gdzie uciekają pieniądze. No ale grunt wyrwać panny na mieście :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: