Obecny czas: Czw 22:08, 26 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Propozycja od CookieMonster
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 7:11, 22 Kwi 2011 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Cytuj:
Dzieki za odpowiedz. Bilgorajska.pl nie ma klimatu ktory byl swego casu na forum, takze sobie odpuszcze. Przeczytam newsy, ale nic ponad.
Mam propozycje. Skoro Wy jako administracja nie macie checi i czasu ponownie sprobowac ruszyc forum, to moze ja bym sprobowal. Mialbym jednak kilka warunkow. Wybralbym nowych moderatorow ktorych byscie zaakceptowali (obecni straciliby uprawnienia). W gronie nowych moderatorow ustalilibysmy zasady dzialania ktore takze zostalyby przez was zaakceptowane. To co postanowimy takze musialoby byc przez administracje zaakceptowane (w sumie sprowadzaloby sie to do tego ze mielibysmy w zasadzie wolna reke do zmian).
Oczywiscie podjalbym sie tego zadania o ile osoby o ktorych mysle zgodzilyby sie zaostac moderatorami.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam nic przeciwko.

Temat postu: Re: Propozycja od CookieMonster
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 16:49, 29 Kwi 2011 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Flower napisał(a):
Cytuj:
Dzieki za odpowiedz. Bilgorajska.pl nie ma klimatu ktory byl swego casu na forum, takze sobie odpuszcze. Przeczytam newsy, ale nic ponad.
Mam propozycje. Skoro Wy jako administracja nie macie checi i czasu ponownie sprobowac ruszyc forum, to moze ja bym sprobowal. Mialbym jednak kilka warunkow. Wybralbym nowych moderatorow ktorych byscie zaakceptowali (obecni straciliby uprawnienia). W gronie nowych moderatorow ustalilibysmy zasady dzialania ktore takze zostalyby przez was zaakceptowane. To co postanowimy takze musialoby byc przez administracje zaakceptowane (w sumie sprowadzaloby sie to do tego ze mielibysmy w zasadzie wolna reke do zmian).
Oczywiscie podjalbym sie tego zadania o ile osoby o ktorych mysle zgodzilyby sie zaostac moderatorami.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam nic przeciwko.

Zawsze to jakaś propozycja warto ją przeanalizować i chyba nie ma co odrzucać kogoś kto ma chęć coś zrobić.

Poza tym od kilku dni testuje "nową odsłonę" forum znajduje się ona pod adresem: http://www.forum.lbl.pl/phpbb3 jeśli wszystko będzie ok to nowe forum zastąpi stare.

Proszę Was również o kontakt na maila: tomasz.sobaszek@poczta.fm lub tel.: 503537400 w sprawie reklamy forum oraz perspektywy rozwoju.

Rozmawiałem już wstępnie z netpartners, mogę również opracować i wydrukować plakaty reklamujące nowy start forum, potrzebowałbym jednak kogoś do pomocy, kto rozplakatowałby te plakaty ze mną oraz jakiś środek transportu by szybko zorganizować tę akcję plakatową.

Jak myślicie czy włączyć w to moderatorów ?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 23:28, 01 Maj 2011 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Cooltowy Biłgoraj
IMO troche malo przejrzysta ta szata graficzna

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 6:48, 02 Maj 2011 
Administrator
Administrator

Lanser napisał(a):
IMO troche malo przejrzysta ta szata graficzna

Szatę można zmienić, zaloguj się do Panelu admina a zobaczysz różnicę w zarządzaniu forum.

Poza tym forum w wersji phpbb3 daje się indeksować i pozycjonować w googlach czego nie można powiedzieć o naszej obecnej wersji forum.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 19:19, 02 Maj 2011 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Mi się podoba. To kiedy się spotykamy? Ja mam jutro czas, ewentualnie next weekend.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:52, 02 Maj 2011 
Administrator
Administrator

Flower napisał(a):
Mi się podoba. To kiedy się spotykamy? Ja mam jutro czas, ewentualnie next weekend.

Niestety jutro nie dam rady, może być najbliższy weekend. Tylko ustalmy konkretnie dzień i godzinę.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 7:47, 06 Maj 2011 
Administrator
Administrator

Kurde to mi w ten weekend nie pasuje :(, bo mam wesele :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:27, 06 Maj 2011 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Cooltowy Biłgoraj
ja to wogole siedze w warszawie caly czas wiec nie mam jak.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:17, 15 Maj 2011 
Administrator
Administrator

mi sie najbardziej podoba obecna szata graficzna :) nie ma co jej zmieniac, grafika ludzi nie przyciagniesz ;]

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:24, 15 Maj 2011 
Administrator
Administrator

DLooGI napisał(a):
mi sie najbardziej podoba obecna szata graficzna :) nie ma co jej zmieniac, grafika ludzi nie przyciagniesz ;]

Właśnie pracuję również nad plakatami reklamującymi nowe/stare forum :)

Tu nie chodzi wyłącznie o zmianę wyglądu, ale o całościowe działanie reklamowe, a nawet najlepsza reklama nie pozwoli uzyskać dobrego efektu, jeśli czegoś nie zmienimy.

Wkrótce będę rozmawiał z biłgoraj.com.pl oraz bilgorajska.pl na temat możliwej współpracy.

A to nie koniec :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: