Obecny czas: Czw 14:05, 20 Cze 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: prezent dla meza
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:30, 11 Maj 2018 
Niemowa
Niemowa

A może flaszeczka dobrego koniaku :) ?

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:10, 21 Lut 2019 
Niemowa
Niemowa

Tak naprawdę dobry portfel powinien być w świetnym stanie przez lata i tyle nam służyć. Te wszystkie sztuczne wyroby tyle nie wytrzymują, ale za to skórzane mogą posłużyć dłużej, dlatego to też świetny prezent. Wydaje mi się że taki https://www.sklep.manufakturadragon.pl/ ... -meski-416 pasowałby każdemu mężczyźnie.

Nieprzeczytany postWysłany: Śro 21:20, 27 Mar 2019 
Niemowa
Niemowa

Ewentualnie jakies kosmetyki zwiazane z wlosami badz tez broda.

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 11:33, 28 Mar 2019 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem prezent z zakresu kosmetykow moze byc takze dobrym wyborem dla mezyczyzny. Podstawa tutaj bedzie zaznajomienie sie z jego potrzebami .. bo powiem szczerze kupowanie czegos dla samego faktu nie bedzie dobrym rozwiazaniem. Zreszta wiekszosc moich kolegow ma podobne podejscie .. w zestawie do higieny maja tylko podstawowe rzeczy, bez kupowania ich na zapas. Wszystko musi byc miec swoje miejsce oraz zastosowanie. Przy dluzszych wlosach fajna sprawa jest tez zaopatrzenie sie w jakas pomade do wlosow ktora nada im po pierwsze odpowiedniego ulozenia, po drugie nablysku. Trzeba zadac sobie na samym poczatku pytanie: czego tak wlasciwie oczekujemy bo dany produkt moze spelnic tylko czesc funkcji. Dla poczatkujacych polecam poradnik pomada do włosów jak używać do przeczytania tutaj: https://afterbarber.pl/jak-wybrac-produ ... y-podzial/ Wiec jesli chcialabys kupic cos takiego dla mezczyzny, to bezpieczniej bedzie zrobic "wywiad srodowiskowy" wczesniej ;)

Nieprzeczytany postWysłany: Wto 17:55, 02 Kwi 2019 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Biłgoraj
Ja jestem zwolenniczką prezentów spersonalizowanych, opartych na hobby jubilata/solenizanta.
Mój partner dużo podróżuje służbowo więc kupiłam mu etui na koszulę oraz butelkę filtrującą wodę, bo staramy się nie namnażać plastików w postaci dostępnych w sklepach 4-paków wody.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: