Obecny czas: Nie 23:22, 18 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 16:07, 05 Cze 2006 
Słuchacz
Słuchacz

to samo pyt. co przedm. ... :?:

Temat postu:
PostWysłany: Wto 11:35, 20 Cze 2006 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Józefów
Na Eko na pewno zagra Lech Janerka i jest to potwierdzone na jego stronie głównej www.lechjanerka.art.pl
To będzie mój pierwszy festiwal eko i już się nie mogę doczekac.
Pozdrawiam serdecznie.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 23:54, 21 Cze 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj
Doszły mnie słuchy, że w tym roku Eko odwiedzi DODZIA :] a wieści z samego Józefowa,więc chyba sprawdzone

Temat postu:
PostWysłany: Czw 1:38, 22 Cze 2006 
Niemowa
Niemowa

No to by było ciekawe :D na stronie oficjalnej dody jednak nie dowiemy sie o jej nowych koncertach. Fajnie bedzie popatrzec na śliniących się mieszkanców roztocza na jej widok. Fajnie bedzie tez usłyszec jej charakterystyczne hihihih :) No nie moge sie doczekać

Temat postu:
PostWysłany: Czw 13:06, 22 Cze 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj
Głos ma dosyć mocny, szkoda, ze piosenki mało ambitne :/ no i ten kiczowaty image :/ ale chyba show potrafi zrobić a na tego typu imprezach to się liczy :)

Temat postu: eee...
PostWysłany: Pią 0:24, 21 Lip 2006 
Niemowa
Niemowa

chyba was rozczaruje ale Doda nie wystapi na EKO... :!: ktos mial zlego informatora... :lol: :lol: :lol: w tym roku beda wykonawcy z lat 70 albo 80 juz nie wiem juz kto ale nikt ciekawy jak dla mnie (oczywiscie)... to dobrze bo po raz pierwszy nie bedzie mnie na tym SUUPER FESTIWALU... pozdrawiam mieszkancow dżuzefow-city :P az nie moge przezyc rozumiecie :?: nie bedzie mnie tam... :cry: ominie mnie ta cudowna atmosfera EKA... ouu.,.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 10:41, 26 Lip 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Tarnogród
w jakich dniach jest EKO ??

Temat postu:
PostWysłany: Śro 23:32, 26 Lip 2006 
Niemowa
Niemowa

adams napisał(a):
w jakich dniach jest EKO ??

17-19 czy cos takiego...

Temat postu:
PostWysłany: Czw 18:36, 10 Sie 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: 1 metr pod ziemią
na eko powinny wystapic jakies rockowe,punkowe,hard corowe kapelki jak bylo to kilka pieknych lat temu!!! kiedy jeszcze punk rock byl na topie!!! i jestem pewien ze jak by bylo tak jak kiedys eko trwalo 3 dni bylo by owiele wiecej ludzi z klimatow !!!a ci wszyscy co to organizuja robia impreze dla pedalow zapraszajac np.brotke !!hehe a na eko sie wybiore popatrzec na jakies laseczki ;)

Temat postu:
PostWysłany: Pon 11:45, 21 Sie 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Tarnogród
zda ktos relacje z eko? bo teraz gdzies bylo na weekendzie chyba :] jak bym byl w kraju to na 99% bym zapadl tam ;]

Temat postu:
PostWysłany: Pon 21:55, 21 Sie 2006 
Niemowa
Niemowa

Relacja hmm. Pierwszego dnia występowały zespoły konkursowe i było co posłuchac a na wieczór wystąpił zespoł Kasprzycki band i jak dla mnie wyjątkowo fajna kapela do zabawy. Ludzi pierwszego dnia było mnóstwo do samego końca. Drugiego dnia wystąpiła federacja bardów a na koniec Lech Janerka i tu trzeba przyznać Lechu postarał się i dał bardzo dobry koncert. Rozbujał publikę pod sceną. W niedziele zdecydowanie mniej osób.
a tak przez cały dzień to pochlaj i wyżerka :)
Osobiście myślę, że EKO się udało.
Pozdrawiam walczących uczestników rajdu rowerowego. 70 km na rowerze to nie lada wyczyn dla niektórych a prawie wszyscy wytrzymali. No i pozdrowionka dla JKR :)

Temat postu:
PostWysłany: Pon 22:40, 21 Sie 2006 
Praktyk
Praktyk

Tyrasta napisał(a):
Relacja hmm. Pierwszego dnia występowały zespoły konkursowe i było co posłuchac a na wieczór wystąpił zespoł Kasprzycki band i jak dla mnie wyjątkowo fajna kapela do zabawy. Ludzi pierwszego dnia było mnóstwo do samego końca. Drugiego dnia wystąpiła federacja bardów a na koniec Lech Janerka i tu trzeba przyznać Lechu postarał się i dał bardzo dobry koncert. Rozbujał publikę pod sceną. W niedziele zdecydowanie mniej osób.
a tak przez cały dzień to pochlaj i wyżerka :)
Osobiście myślę, że EKO się udało.
Pozdrawiam walczących uczestników rajdu rowerowego. 70 km na rowerze to nie lada wyczyn dla niektórych a prawie wszyscy wytrzymali. No i pozdrowionka dla JKR :)

nie zgodze sie z tym ze bylo udane!!!
to eko ktore bylo w tym roku !! bylo lipne jak ch***ra!!!
Poprzednie lata kiedy graly kapele punkowe ,to bylo eko!!!
Niewiem kto jest odpowiedzialny za organizacje ,ale chyba ma lat ze 60 i zaprasza same smentne kapele ktore moga grac po pogrzebach dla pedalow!!!a za ta kase wydana na badziewiarskie kapele !!mozna zaprosic bardzo duzo kapel z klimatow Punk,hard core,metal (to by towarzystwo rozruszalo) sam bym chetnie pozdzieral kolana pod scena :D

moze wkoncu ktos ruszy pustym łbem i wyciagnie wnioski!!! ze Ten festiwal to tylko Namiasta do Eko z poprzednich lat!!!!!

NaEko brakuje szybkiego punk rocka ktory ruszy towarzystwo do pogo ;)hehe

Temat postu:
PostWysłany: Wto 7:24, 22 Sie 2006 
Niemowa
Niemowa

Nie wiem czy byłes na Janerce i czy w ogóle znasz jego twórczośc. Janerka dał czadu. Zagrał z punkowym przytupem i to nie jeden numer. Zespoły konkursowe tez grały punkowo. Jak chcesz posłuchać bardziej niezależnego punka to raczej jedź na Jarocin albo woodstock.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 11:57, 22 Sie 2006 
Praktyk
Praktyk

Tyrasta napisał(a):
Nie wiem czy byłes na Janerce i czy w ogóle znasz jego twórczośc. Janerka dał czadu. Zagrał z punkowym przytupem i to nie jeden numer. Zespoły konkursowe tez grały punkowo. Jak chcesz posłuchać bardziej niezależnego punka to raczej jedź na Jarocin albo woodstock.

albo do majki na koncert!!! :D

Temat postu: a rok 2007???
PostWysłany: Nie 16:15, 10 Cze 2007 
Niemowa
Niemowa

A EKO tegoroczne???coś wiadomo kto bedzie???

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: