Obecny czas: Wto 11:53, 11 Gru 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Modne kolory do mieszkań
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:27, 29 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Jakie waszym zdaniem są aktualnie modne kolory mieszkań? Chcę odnowić swój pokój, zamierzam wykonać remonty mieszkań warszawa Dodam, że najbardziej lubię ciepłe, słoneczne, jasne kolory. Jak myślicie, co najlepiej się sprawdzi?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 9:44, 17 Mar 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Szczerze mówiąc nie zwracam uwagi na to co jest teraz modne. Podczas urządzania mieszkania kieruje się tym co mi się podoba. Nie mam pojęcia jakie kolory są teraz modne, bo nie śledzę trendów. Jesli lubisz jasne kolory, to wydaje mi sie, że odpowiednim kolorem będzie beż. Sama niedawno pomalowałam na ten kolor swój salon i jestem bardzo zadowolona. Wnętrze stało się bardzo jasne, przestronne i bardzo dobrze się w nim czuje. Brakuje mi jeszcze fajnego oświetlenia, które byłoby nie tylko ciekawym dodatkiem do wnętrza, ale także światłem wprowadzałoby fajny nastrój wieczorem. Myślę o żyrandolach z tej oferty http://sferalumina.pl/oswietlenie/zyrandole.html , bo bardzo ciekawie wyglądają. Jednak nie do końca wiem, który z nich będzie najodpowiedniejszy do nowoczesnego salonu. Ktoś może mi doradzić?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:56, 20 Paź 2017 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem to kwestia gustu.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Szukaj:
Skocz do: