Obecny czas: Śro 12:03, 15 Sie 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Łada kontra Spartakus kto wygra batalię o awans do IV ligi ?
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 22:19, 09 Paź 2005 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Jak dotychczas Łada traci do Spartakusa Szarowola 2 punkty (stan na 9.X.2005) a dodatkowo Spartakus ma jeszcze jeden mecz zaległy, choć rywal trudny bo w końcu to Victoria Łukowa ze Szczawińskim i Rybakiem w składzie. Drużyna z Szarowoli (wioski spod Tomaszowa Lub.) ma w swoim składzie kilku doświadczonych piłkarzy jak Paszkiewicz - najleopszy strzelec i grający trener w jednej osobie. Prócz Paszkiewicza o sile stanowi dwóch innych wychowanków Tomasowi, są to Stanisław Anioł, Tomasz Świderek nie zapominajmy również o Wąsaczu, który pamięta jeszcze występy w III-ligowej Ładzie.

Czy jednak to wystarczy na nasz zespół z niezawodnym ostatnio w strzelaniu bramek Białkiem, doświadczonym Zarczukiem czy pomoc w biłgorajskim zespole jest na tyle silna aby umiejętnie obsługiwać napastników nawet z silnym rywalem jakim niewątpliwie jest Spartakus ?
Napewno po ostatniej kolejce będziemy wiedzieć czy nasze przypuszczenia były treafne czy nie ale jak wy sądzicie już teraz.

Według mnie fakt ze chłopaki z Szarowoli trenuja 2-3 razy w tygodniu może akazać się kluczowy. Bo w końcówce sezonu może zabraknąc im trochę zdrowia. Dużą rolę będzie miał również rozwój sytuacji w Tomasovii. Bo po odejściu Ukraińców, którzy trenowali dotychczas drużynę Tomasowii, "tomaszowski desant" w Spartakusie Szarowola może z powrotem wrócić do swojego macierzystego klubu.

Ogólnie rzecz biorąc sytuacja w Spartakusie jest płynna, a z kolei w Ładzie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Piłkarzom niczego nie brakuje tylko grać i wygrywać.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 7:18, 10 Paź 2005 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Obserwując wczorajszy mecz Spartakusa oraz ich ostatnie wyniki mogę stwierdzić, że Łada awansuje :) Mamy ustabilizowaną formę, trochę nie wyszedł początek, ale chłopaki bardzo nie wiele wiedzieli o okręgówce. Łada ostatnio bardzo pewnie wygrywa wszystkie mecze, Spartakus wygrał z Relaxem, chociaż wcale nie był zespołem lepszym. Z A-klasową drużyną wygrał w PP po dogrywce. Jestem więc dobrej myśli :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 9:32, 10 Paź 2005 
Administrator
Administrator

Niestety nie byłem na meczu Spartakusa w Księżpolu, więc nie mogę stwierdzić jak prezentuje się drużyna naszego rywala. Napewno jednak zobaczę ją w Krzeszowie i wtedy będę miał pełny obraz o naszym rywalu. Czy jest to ekipa która może mierzyć się jak równy z równym z Ładą czy też jak mówisz są słabsi od nas. Według mnie duży wpływ na naszych zawodników miała presja kibiców i otoczenia w kwestii awansu, natomiast w Szarowoli nie ma tego problemu. Jednak po ostatnich wynikach widać że nasi piłkarze radzą sobie bardzo dobrze i możemy być pełni optymizmu o sukces w postaci awansu do IV ligi.

Choć jak wcześniej mówiono IV liga to tylko przystanek w dalszym awansie do III ligi i mam nadzieje, że tak będzie choć już teraz widać że aby to zrealizować potrzebne będą wzmocnienia. Ale poczekajmy na awans do IV ligi, a co będzie dalej zobaczymy.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:56, 10 Paź 2005 
Maniak
Maniak

mam nadzieje ,że Łada wygra ten mecz.Tylko szkoda ,że nie będe na tym meczu.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 21:54, 11 Paź 2005 
Administrator
Administrator

CeSaRy napisał(a):
mam nadzieje ,że Łada wygra ten mecz.Tylko szkoda ,że nie będe na tym meczu.

Do meczu zostało jeszcze czasu więc może nie wszystko stracone. Przeciez Łada ze Spartakusem gra dopiero 6 listopada. Do tego czasu jeszcze może się wiele wydarzyć, ze śniegiem włącznie :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 17:14, 16 Paź 2005 
Administrator
Administrator

Mamy lidera!!! Łada wygrała 5:1 z Omegą Stary Zamość, a Spartakus przegrał u siebie z Płomieniem Spartan Nieledew 0:1 :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:10, 16 Paź 2005 
Administrator
Administrator

I bardzo dobrze oby tak do końca sezonu :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 19:15, 16 Paź 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Obyśmy 6 Listopada świętowali pierwsze miejsce po rundzie jesiennej :wink:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 19:20, 16 Paź 2005 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
Jestem pod wrazeniem waszego optymizmu.
Ja go nie podzielam. Wydaje mi się ze w drugiej rundzie będzie jak zawsze, tzn do bani

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 7:57, 17 Paź 2005 
Administrator
Administrator

Cookie Monster napisał(a):
Ja go nie podzielam. Wydaje mi się ze w drugiej rundzie będzie jak zawsze, tzn do bani

Heheh Cooki widac, że nie znasz sie na piłce. Z takim składem Łada byłaby liderem w IV lidze, a już zimą szykują się nowe wzmocnienia :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 9:45, 17 Paź 2005 
Administrator
Administrator

Cookie Monster, co jak co ale hurraoptymizmu nie można mi zarzucić. Zresztą może to potwierdzić Flower, że nie raz krytycznie pisałem w komentarzach na stronie Łady za co mieli do mnie żal inni fani Łady. Ale w tej chwili widać pewność w grze piłkarzy i sądzę że przy takiej grze z awansem nie będzie problemu.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:44, 17 Paź 2005 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
Flower napisał(a):
Cookie Monster napisał(a):

Heheh Cooki widac, że nie znasz sie na piłce. Z takim składem Łada byłaby liderem w IV lidze, a już zimą szykują się nowe wzmocnienia :)
Flower, nie twierdze ze jestem ekspertem, poprostu wyrazam swoja opinię.
Narazie Łada jest w V lidze, i niech wygrywa jak najwiecej meczy. Mówienie o tym co by było gdyby Ł była w IV lidze to zwyczajne science fiction.
Jest wiele przykładów na to jak to wzmocnione kapelki dawały ciała. Mam nadzieje ze w przypadku Łady wzmocnienia będa naprawde wzmocnieniami.
Kilka lat temu Łada bardzo dobrze zagrała pierwsza rundę, w drugiej zas była juz kompletna klapa. Nie jestem zarażony hurra optymizmem Flowera, ale niech lepiej spełnią się jego przepowiednie niż moje

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 23:43, 04 Lis 2005 
Administrator
Administrator

Przed nami najważniejszy mecz w tej rundzie, bo z kandydatem do awansu. Z kim ? :D - oczywiście wiadomo że ze Spartakusem Szarowola (ale to informacja dla dziewczynek z forum jakby nie wiedziały to mogą się podciągnąć w tej dziedzinie :D ). Już w niedzielę wszyscy spotkamy się w Krzeszowie na tym meczyku i zobaczymy kto będzie górą.

Osobiście chciałbym by była to Łada, ale rozstrzygnie boisko.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 13:38, 05 Lis 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Nadstawna
Nie tylko dla dziewczynek . Denerwuje mnie kilku chłopców którzy sie nie znają na piłce a wielce komentują !!!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 20:58, 05 Lis 2005 
Ban

okulele potwierdzam ... sa ludzie ktorzy na sile wypowiadaja sie w tematach w ktorych nie maja zielonego pojecia , ale nie ma sensu z nimi dyskutowac tyle maja z zycia :D
HEJ HEJ BKS !! !! !! !! HEJ HEJ FKS !! !! !! !!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: