Obecny czas: Nie 21:09, 23 Wrz 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 12:14, 23 Kwi 2006 
Niemowa
Niemowa
Offline

Posty: 17
Rejestracja: Czw 21:12, 20 Kwi 2006
Miejscowość: Biłgoraj
ja też się zgadzam cobyście wpadlo ;) hehe nie mówie że jestem dobra ale co umiem to umiem ;) DAJEMY RADĘ =) Pozdrawiam dream Team! =*


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 12:42, 23 Kwi 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec
Offline

Posty: 388
Rejestracja: Pią 17:48, 17 Mar 2006
Miejscowość: z basenu
To zapraszamy wszystkich naprawde może byśmy mecz pływacki zorganizowali !! :)


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 20:57, 25 Kwi 2006 
Słuchacz
Słuchacz
Offline

Posty: 77
Rejestracja: Sob 0:57, 08 Kwi 2006
Miejscowość: Biłgoraj
chmieLo napisał(a):
Rekord Polski 14-latków wynosi 24,31 chłopie to jest nierealne żebyś w 2gim miał taki czas!!! A tak pozatym do jakiej szkoły chodziłeś??? w gimnazjum

Chmielu jabol (vel czarny) mial taki czas bo sam pamietam
Ja sie swoimi sukcesami nie bede chwalil, ale tez sie ciesze ze powstala taka sekcja
Juz powinna byc od 10 lat minimum ale...
przynajmniej cos teraz sie moze pozmienia a nie tylko walka z Krasnikiem, a Swidnik, Lublin, Pulawy poza zasiegiem


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 21:44, 25 Kwi 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec
Offline

Posty: 388
Rejestracja: Pią 17:48, 17 Mar 2006
Miejscowość: z basenu
To jest lista wyników z Grand Prix Polski w Oświęcimu 21-23.04 2006r.
na 50m dowolny Mężczyzn

Rekord Polski 2005 21.94 Kizierowski Bartosz-Polonia Warszawa Montreal

--------------------------------------------------------------------------------



1. Witkowski Michał 84 AZS-AWF Wa-wa 24.25 734
2. Ostrowski Sebastian 89 Śląsk Wrocław 24.46 716
3. Haas Mateusz 88 Jordan Kraków 24.55 708
4. Kaczyński Jacek 86 AZS-AWF Wa-wa 24.62 702
Pawlak Adrian 87 Trójka Łódź 24.62 702
6. Karpeta Piotr 87 Śląsk Wrocław 24.67 698
7. Szulc Wojciech 83 Górnik Radlin 24.71 694
Jaworowski Marek 86 AZS AWF Wroc. 24.71 694
9. Łupiński Przemysław 84 AZS AWF Wroc. 24.92 677


Czarny z czasem w okolicach 25 by był w 10 ale to nie możliwe w wieku jeszcze nawed nie juniora


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 11:06, 27 Maj 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec
Offline

Posty: 388
Rejestracja: Pią 17:48, 17 Mar 2006
Miejscowość: z basenu
W dniach 27-28 Maja w Puławach w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy Al. Partyzantów 11 w Puławach.
Odbędą się Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w pływaniu dzieci 10-11 lat
Biłgoraj wreszcie będzie miła swoich reprezentantów. Cztero osobowa ekipa to Aleksandra Chmiel, Paulina Polar, Dominika Strug, Krzysiek Łój którzy reprezentują klub UKS 5 Biłgoraj. Do ostatniej chwili niewiadomo pewne w jakich konkurencjach wystąpią. W późniejszych godzinach postaram się poinformować o wynikach.


Program zawodów

I dzień
Dziewczęta Chłopcy
1. 100 m st. grzbietowym 2. 100 m st. grzbietowym
3. 100 m st. dowolnym 4. 100 m st. dowolnym
5. 100 m st. klasycznym 6. 100 m st. klasycznym
7. 50 m st. motylkowym 8. 50 m st. motylkowym
9. 100 m st. zmiennym 10. 100 m st. zmiennym
II dzień
Dziewczęta Chłopcy
11. 50 m st. dowolnym 12. 50 m st. dowolnym
13. 200 m st. klasycznym 14. 200 m st. klasycznym
15. 50 m st. klasycznym 16 50 m st. klasycznym
17. 100 m st. motylkowym 18. 100 m st. motylkowym
19. 200 m st. grzbietowym 20. 200 m st. grzbietowym
21. 200 m st. dowolnym 22. 200 m st. dowolnym


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 19:30, 27 Maj 2006 
Małomówny
Małomówny
Offline

Posty: 101
Rejestracja: Nie 19:17, 19 Mar 2006
Krzysiek Łój na 100m. grzbietem z czasem 1:41:00 zajął trzecie miejsce :!: :!: :!: Ola Chmiel na 100m. (1:34:00)(rekord życiowy o 11 sek.) zajeła 12 miejsce.


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 20:16, 27 Maj 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec
Offline

Posty: 371
Rejestracja: Sob 20:33, 19 Lut 2005
Miejscowość: Biłgoraj
I z młodych wyrosną prawdziwi zawodnicy :)


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 20:41, 27 Maj 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec
Offline

Posty: 388
Rejestracja: Pią 17:48, 17 Mar 2006
Miejscowość: z basenu
Brawo dla młodych!!! Medal Krzycha na 100m. grzb brawa też dla reszty jutro pokażemy że Biłgoraj potrafi !!!!


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 14:20, 30 Maj 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec
Offline

Posty: 388
Rejestracja: Pią 17:48, 17 Mar 2006
Miejscowość: z basenu
KORESPONDENCYJNE MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU Dzieci 10-11 lat

Wyniki(konkuręcji w których startowali biłogorajscy zawodnicy)

100m grzbietowy Mężczyzn (10 lat)

1. RADLIŃSKI Ignacy 96 Orka Zamość 1:30.28
2. ŚRODEK Arkadiusz 96 Lublinianka 1:38.99
3. ŁÓJ Krzysztof 96 Piątka Biłgoraj 1:41.00
4. ZIÓŁKOWSKI Mateusz 96 Orlik Lublin 1:41.28
5. BANACZEK Konrad 96 Orka Zamość 1:46.71
6. GUZ Szymon 96 Trójka Puławy 1:47.41
7. DŁUTKOWSKI Jakub 96 Orka Zamość 1:48.89
8. PRYJMA Wojciech 96 Orka Zamość 1:50.49
9. CHROMIŃSKI Hubert 96 Delfinek Łuków 1:55.17
10. RUBAJ Adrian 96 Lublinianka 1:57.01
DYSKW. DOBROWOLSKI Jakub 96 Trójka Puławy
NW BARTUZI Patryk 96 Trójka Puławy

100m dowolny Mężczyzn (10 lat)

1. BASIUK Maciej 96 Avia Świdnik 1:12.03
2. GOLEŃ Filip 96 Fala Kraśnik 1:14.96
3. TURZYNIECKI Konrad 96 Avia Świdnik 1:23.41
4. JABŁOŃSKI Jakub 96 Orlik Lublin 1:31.84
5. DOBROWOLSKI Jakub 96 Trójka Puławy 1:32.30
6. KARWOWSKI Michał 96 Delfinek Łuków 1:36.86
7. ŁÓJ Krzysztof 96 Piątka Biłgoraj 1:37.86
8. PRYJMA Wojciech 96 Orka Zamość 1:41.05
9. BANACZEK Konrad 96 Orka Zamość 1:42.07
10. DŁUTKOWSKI Jakub 96 Orka Zamość 1:44.21
11. GUZ Szymon 96 Trójka Puławy 1:45.62
12. ZAKRZEWSKI Jakub 96 Wisła Puławy 1:46.24
13. KOZAK Maciej 96 Orlik Lublin 1:52.29
14. CHROMIŃSKI Hubert 96 Delfinek Łuków 1:52.37

100m dowolny Kobiet (11 lat)

1. WAŁĘGA Liliana 95 Skarpa Lublin 1:14.35
2. LALAK Patrycja 95 G3 Lublin 1:17.36
3. KARCZEWSKA Joanna 95 Skarpa Lublin 1:21.36
4. WIERTEL Agata 95 Lublinianka 1:21.88
5. SZOPA Izabela 95 Orlik Lublin 1:23.36
6. BUK Martyna 95 Lider Chełm 1:25.76
7. TUROWSKA Natalia 95 Orlik Lublin 1:28.62
8. WOZNIAK Klaudia 95 Skarpa Lublin 1:29.64
9. GRZYB Aleksandra 95 Huragan M. Podl 1:29.97
10. BORZĘCKA Katarzyna 95 Orlik Lublin 1:31.83
11. JÓZWIK Kinga 95 Delfinek Łuków 1:31.87
12. CHMIEL Aleksandra 95 Piątka Biłgoraj 1:34.41
13. SZCZEPAŃSKA Kamila 95 Skarpa Lublin 1:39.74
14. POLAR Paulina 95 Piątka Biłgoraj 1:44.52
15. POLAK Karolina 95 Delfinek Łuków 1:45.95
16. SYKUT Adela 95 Wisła Puławy 1:47.45
NW GRZESIUK Zuzanna 95 Skarpa Lublin
NW MIZAK Michalina 95 Wisła Puławy
Nie uk. STRUK Dominika 95 Piątka Biłgoraj


50m dowolny Mężczyzn (10 lat)

1. GOLEŃ Filip 96 Fala Kraśnik 35.26
2. CZERNIEC Filip 96 Skarpa Lublin 36.26
3. TURZYNIECKI Konrad 96 Avia Świdnik 37.18
4. BISZKONT Damian 96 Avia Świdnik 39.76
5. BARTUZI Patryk 96 Trójka Puławy 39.91
6. ŁÓJ Krzysztof 96 Piątka Biłgoraj 41.75 FJ
7. DOBROWOLSKI Jakub 96 Trójka Puławy 41.75 FJ
8. SMYK Marcin 96 Orka Zamość 41.75 FJ
9. DŁUTKOWSKI Jakub 96 Orka Zamość 42.37
10. BANACZEK Konrad 96 Orka Zamość 43.67
11. ZAKRZEWSKI Jakub 96 Wisła Puławy 45.47
12. GUZ Szymon 96 Trójka Puławy 46.30
13. PRYJMA Wojciech 96 Orka Zamość 47.39
14. KOZAK Maciej 96 Orlik Lublin 47.51
NW ZIÓŁKOWSKI Mateusz 96 Orlik Lublin
NW TARŁOWSKI Jakub 96 Wisła Puławy

50m dowolny Kobiet (11 lat)

1. WAŁĘGA Liliana 95 Skarpa Lublin 33.14
2. LALAK Patrycja 95 G3 Lublin 33.96
3. PALUCH Katarzyna 95 Lider Chełm 34.67
4. KASZLIKOWSKA Sylwia 95 Avia Świdnik 35.13
5. CHOJNACKA Dominika 95 Lider Chełm 35.51
6. AMBROŻKIEWICZ Kinga 95 Wisła Puławy 35.56
7. GRESZTA Kinga 95 Avia Świdnik 36.97
8. CHWADECZKO Zuzanna 95 Orlik Lublin 37.18
9. SZOPA Izabela 95 Orlik Lublin 37.59
10. NOWAK Agata 95 Avia Świdnik 38.16
11. ANDRZEJEWSKA Michalina 95 Avia Świdnik 38.68
12. WOZNIAK Klaudia 95 Skarpa Lublin 39.45
13. JÓZWIK Kinga 95 Delfinek Łuków 40.25
14. BORZĘCKA Katarzyna 95 Orlik Lublin
15. STARZYŃSKA Anna 95 Huragan M. Podl
16. CHMIEL Aleksandra 95 Piątka Biłgoraj
17. JUDA Sandra 95 Orlik Lublin 43.16
18. ZAŁUBINIAK Małgorzata 95 Orlik Lublin 43.68
19. POLAR Paulina 95 Piątka Biłgoraj 43.78
20. SZCZEPAŃSKA Kamila 95 Skarpa Lublin 44.13
21. SYKUT Adela 95 Wisła Puławy 44.77
22. STRUK Dominika 95 Piątka Biłgoraj 52.28
NW GRZESIUK Zuzanna 95 Skarpa Lublin
NW MIZAK Michalina 95 Wisła Puławy


200m grzbietowy Mężczyzn (10 lat)

1. BASIUK Maciej 96 Avia Świdnik 3:02.18
2. RADLIŃSKI Ignacy 96 Orka Zamość 3:06.03
3. ZIÓŁKOWSKI Mateusz 96 Orlik Lublin 3:36.18
DYSKW. BANACZEK Konrad 96 Orka Zamość
DYSKW. PRYJMA Wojciech 96 Orka Zamość
DYSKW. ŁÓJ Krzysztof 96 Piątka Biłgoraj (3:04:84)
NW BARTUZI Patryk 96 Trójka Puławy


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 21:31, 03 Cze 2006 
Niemowa
Niemowa
Offline

Posty: 37
Rejestracja: Czw 15:28, 30 Mar 2006
Miejscowość: Biłgoraj
Gratulacje dla młodych.
I info dla administrotorów to juz jest klub a nie sekcja pływacka UKS Piątka Biłgoraj


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 22:16, 03 Cze 2006 
Gaduła
Gaduła
Offline

Posty: 760
Rejestracja: Wto 19:41, 15 Mar 2005
Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
Legia napisał(a):
To jest lista wyników z Grand Prix Polski w Oświęcimu 21-23.04 2006r.
na 50m dowolny Mężczyzn

Rekord Polski 2005 21.94 Kizierowski Bartosz-Polonia Warszawa Montreal

--------------------------------------------------------------------------------



1. Witkowski Michał 84 AZS-AWF Wa-wa 24.25 734
2. Ostrowski Sebastian 89 Śląsk Wrocław 24.46 716
3. Haas Mateusz 88 Jordan Kraków 24.55 708
4. Kaczyński Jacek 86 AZS-AWF Wa-wa 24.62 702
Pawlak Adrian 87 Trójka Łódź 24.62 702
6. Karpeta Piotr 87 Śląsk Wrocław 24.67 698
7. Szulc Wojciech 83 Górnik Radlin 24.71 694
Jaworowski Marek 86 AZS AWF Wroc. 24.71 694
9. Łupiński Przemysław 84 AZS AWF Wroc. 24.92 677


Czarny z czasem w okolicach 25 by był w 10 ale to nie możliwe w wieku jeszcze nawed nie juniora




przecież mowilem ze miałem czas 27 z hakiem a nie 25.... Czytaj dobrze :D a 27 calkiem możliwe w wieku 14-15 lat...


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 17:03, 07 Cze 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec
Offline

Posty: 388
Rejestracja: Pią 17:48, 17 Mar 2006
Miejscowość: z basenu
OK juz skończmy ten spór


Góra
Profil
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 23:42, 07 Sie 2006 
Niemowa
Niemowa
Offline

Posty: 37
Rejestracja: Czw 15:28, 30 Mar 2006
Miejscowość: Biłgoraj
Zawodnik UKS Piątka Biłgoraj Krzysiek Łój została zaproszony na obóz przygotowawczy na Kaszubach do nowego sezonu od klubu Polonia Warszawa. Jest to zaszczyt dlatego ze Polonia w letnich i zimowych MP w rocznikach 95, 94, 93, 92, 91, 90 zdobyła ponad 80 % medali złotych a ponada 65 % wszystkich medali

Polonia Warszawa moze sie pochwalić tym ze "wytrenowała" takihc zawodników jak:
-Bartosz Kizierowski - mistrz Europy medalista mistrzostw świata, jedyny polski pływak, który złamał granicę 22 sek na 50 m stylem dowolnym - 2 razy.Obecnie trenuje w Ameryce Północnej pod okiem Mike'a Bottom'a.
- Mateusz Winogrodzki (uczestnik ME w Budapeszcie )
- Joanna Budzis (Medlaista ME w Budapeszcie w sztafecie 4 *200 st. Dowolnym )


Góra
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Szukaj:
Skocz do:  

 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template created by Sharky from support phpBB BoardBB.pl