Obecny czas: Pon 14:53, 23 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Siatka w liceach
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 23:39, 11 Sty 2006 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: tede/bilgo/krk
jak sadzicie ktora szkola ma obecnie najsilniejszy squad w siate? wspomne tylko ze ONZ skazywany jest na zgarniecie calej puli w tym sezonie heh :lol:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 7:23, 12 Sty 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
ale nie sprecyzowales swojego pytani, chodzi ci o chlopcow czy dziewczeta :?: :P bo wydaje mi sie ze mamy obecnie najsilniejszy squad w miescie :P. A tak na marginesie to jaka klasa wygra zawody w siatke w onzcie :?: :>, bo wczoraj zaczely sie pierwsze mecze :P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 7:39, 12 Sty 2006 
Słuchacz
Słuchacz

wiadome ze chodzi mi o obe reprezentacje, tu nie ma 2 zdan, a co do zawodow to moim faworytem jest 3f - zreszta mam swoje udzialy w tej druzynie

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 11:26, 12 Sty 2006 
Administrator
Administrator

Zapomnij, 2A wygra :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 20:10, 12 Sty 2006 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: i do kąd ??
Yoyo napisał(a):
Zapomnij, 2A wygra :)

Co ty yoyu wygadujesz?? Jaka 2A?? Jedyną klasą z szansą na wygrywanie jest 2B jest to jedyna 2-ga klasa ktora wygrala z 3-cią

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 20:12, 12 Sty 2006 
Administrator
Administrator

hehehe niewiem jak to sie stalo ale nastepne wasze mecze ja bede sedziowal :twisted: :twisted:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 21:05, 12 Sty 2006 
Niemowa
Niemowa

A moze jakies typy co do rozgrywek klasowych wsród dziewczyn??

Temat postu: Re: Siatka w liceach
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 22:06, 12 Sty 2006 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
szejk Qataru napisał(a):
jak sadzicie ktora szkola ma obecnie najsilniejszy squad w siate? wspomne tylko ze ONZ skazywany jest na zgarniecie calej puli w tym sezonie heh :lol:

Buahahahahahah :lol: :lol: :lol: to mnie rozśmieszyłeś :) poczekamy zobaczymy jak wparujecie do nas na budulec :D może wtedy zdanie zmienisz :)

a tak calkiem serio... to kto u was zostal z poprzendiego, naprawde dobrego skladu :) ?? z tego co sie orientuje góra 2 osoby, reszta to nowi :D nie zgrani i napewno gorsi hehe :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 14:55, 13 Sty 2006 
Słuchacz
Słuchacz

co do squadu LOONZu to zostalo 2 graczy, a ci co doszli wcale slabi nie sa/ poza tym moje zrodla donosza ze zsbio jak i rcez jakichs super teamow nie skompletowaly :!: musisz sobie uswiadomic ze czasy johnkow czy pigmejow dawno sie skonczyly

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 15:00, 13 Sty 2006 
Słuchacz
Słuchacz

co do tematu ligi szkolnej dziewczat to niestety nie orientuje sie czy i jakie druzyny graja wiec musicie sami sie dowiedziec/ w kwestii mezczyzn to chcialbym zauwazyc ze najsilniejsze squady maja 3f (ktora faworyzuje gdyz jestem jej managerem) i 3g gdzie gra kilku 'kadrowiczow'

DLooGI: Uzyj funkcji "zmien".

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 17:30, 13 Sty 2006 
Niemowa
Niemowa

zgadzam się z szejkiem w 100%. szkolne rozgrywki myśle że rozstrzygna się między 3f (czyli ja) a 3g(moje ziomki)!! a w Kraśniku na rejonie zagra ONZ :D pozdro

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 18:40, 13 Sty 2006 
Niemowa
Niemowa

co do rozgrywek międzyklasowych to wygra 3f. Czemu? Bo mają najlepszy skład, najlepszego rozgrywającego w szkole i moja klasa nie bierze udziału w turnieju (hahaha). Najlepszy skład w biłgoraju i okolicach ma Onz, dlaczego?? Bo mają w składzie afro-amerykanina o przewrotnej ksywie BA, i brazylijskiego rozgrywającego - Ricardo. Jest jeden Boazerio ale myśle że dużo nie zepsuje.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 19:42, 13 Sty 2006 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
Majer napisał(a):
co do rozgrywek międzyklasowych to wygra 3f. Czemu? Bo mają najlepszy skład, najlepszego rozgrywającego w szkole i moja klasa nie bierze udziału w turnieju (hahaha). Najlepszy skład w biłgoraju i okolicach ma Onz, dlaczego?? Bo mają w składzie afro-amerykanina o przewrotnej ksywie BA, i brazylijskiego rozgrywającego - Ricardo. Jest jeden Boazerio ale myśle że dużo nie zepsuje.

Pożyjemy zobaczymy ;) dzisiaj elektryk odprawiony z kwitkiem, kto wie kiedy ONZ :) Pozdro

Temat postu: Re: Siatka w liceach
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 19:53, 13 Sty 2006 
Administrator
Administrator

Czarny napisał(a):
szejk Qataru napisał(a):

Buahahahahahah :lol: :lol: :lol: to mnie rozśmieszyłeś :) poczekamy zobaczymy jak wparujecie do nas na budulec :D może wtedy zdanie zmienisz :)

a tak calkiem serio... to kto u was zostal z poprzendiego, naprawde dobrego skladu :) ?? z tego co sie orientuje góra 2 osoby, reszta to nowi :D nie zgrani i napewno gorsi hehe :)

W tamtym roku ONZ mial super sklad. I co z tego, skoro najlepsi grzali lawe, a grali ci co lizali nie powiem co...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 20:58, 13 Sty 2006 
Słuchacz
Słuchacz

ej dloogi a twoim zdaniem to ktorzy najlepsi grzali lawe co? pierwsza szostka mierzyla srednio 1,90m i grala bardzo dobrze a na lawie bylo rzadko wiecej niz 3-4 gosci powiedzmy sobie nie grzeszacych wzrostem! nie wiem o co ci wogole chodzi w tym momencie :?: :?:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: