Obecny czas: Pon 21:18, 22 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sezon 2005/06
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 21:40, 23 Mar 2005 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Czytałem ostatnio w Tygodniku Zamojskim, ze w nastepnym roku siatkarki Szóstki mają zostać zgłoszone do III ligi i w przeciągu dwóch lat awansowac najpierw do II a później do I ligi serii B. Co o tym sądzicie? Czy za trzy lata bedziemy mieli w Biłgoraju I ligę? Trzeba tez dodać, że najwyższa klasa rozgrywkowa w siatkówce to I liga seria A, seria B to tak jakby normalna II liga.

Ostatnio edytowany przez Flower Śro 19:24, 26 Kwi 2006, edytowano w sumie 2 razy

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 22:22, 23 Mar 2005 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: MELINA
Jak sie dziewczynki nie rozjada po kraju to moze cos z tego byc.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 22:33, 23 Mar 2005 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Mi sie wydaje, ze jest to prawdopodobne. Mlodsze roczniki sa lepsze od starszych, kiedy sie je wymiesza razem, dojda dziewczyny z SMSu, to grzechem by bylo nie awansowac tam gdzie zamierzono :) Maja kase, dobrych sponsorow i szafa gra. Basket z takim zapleczem bylby w I lidze :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 19:03, 24 Mar 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Spoko spoko z checią bym pochodził siatke pooglądać i to 2 lige a co do awansów to z takimi sponsorami to mogą daleko zajść jakby Łada miała takich sponsorów to by w 1 lidze grała.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 9:06, 25 Mar 2005 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: Bi(Ł)goraj
Niezła opcja żeby tylko wypaliła :P No a jak by ŁADA miała takich sponsorów to naprawde można by było pomyśleć o II lidze to napewno. :P :P :P :P :P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 23:37, 09 Sie 2005 
I ostrzeżenie

ja juz od dawna mysle o tym ze jak bym wygrał w totka to bym łade do ligi mistrzów wyciagna wszystko rozchodzi sie o pieniądze

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 6:51, 10 Sie 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

jaca09 napisał(a):
ja juz od dawna mysle o tym ze jak bym wygrał w totka to bym łade do ligi mistrzów wyciagna wszystko rozchodzi sie o pieniądze
i tu masz racje "...wszystko dobrze puki kreci sie pieniazek..."

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 22:30, 10 Sie 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Nadstawna
Wydaje mi się że zawodniczki "Szóstki" są za bardzo rozpieszczane przez pana Miazgę . Tomasovia bez pieniędzy prezentuje się podobnie a może nawet lepiej , także w tej kategorii wiekowej pieniądze to nie wszystko .

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 17:15, 11 Sie 2005 
Gaduła
Gaduła

okulele napisał(a):
Wydaje mi się że zawodniczki "Szóstki" są za bardzo rozpieszczane przez pana Miazgę . Tomasovia bez pieniędzy prezentuje się podobnie a może nawet lepiej , także w tej kategorii wiekowej pieniądze to nie wszystko .
Zgadzam sie z tym, pomimo tego ze nie są w 2 lidze ale sprzet i wyposazenie maja lepsze od niektórych druzyn pierwszoligowych. Obozy, wyjazdy. A wszystko to sponsoruje Miazga. Nie jedne dziecko by chcialo isc do szostki tylko po to zeby **** powozic hihihihihi

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 4:30, 19 Sie 2005 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: Biłgoraj/Okragłe/Elizabeth
czyzby byla w tym odrobina zazdrosci?
skoro ma pieniadze i to sprawia mu przyjemnosc i przy okazji robi cos bardzo pozytecznego to czemu nie tylko kibce na tym zyskaja i zawodniczki rowniez pozdrowienia dla nich! :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 10:33, 19 Sie 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

rafalegio2 napisał(a):
czyzby byla w tym odrobina zazdrosci?
Zazdrość to zła rzecz , ale wolałbym żeby inwestował w Ładę . Myślę że byłoby to bardziej pożyteczne dla miasta .

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:41, 19 Sie 2005 
Administrator
Administrator

V liga? :) Jakby Prezes interesowal sie pilka nozna, to moze i by cos z tego bylo, ale on woli siatkowke i koniec :) Szostki nie mozna porownywac do Tomasovii, bo powstala calkiem niedawno w przeciwienstwie do Tomasovii. Jest klubem budowanym od maksymalnych podstaw, wiec sukcesy tez przyjda z czasem, a przeciez nie jest tak, ze teraz zadnych nie ma. :)

Temat postu: 6
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 20:14, 19 Sie 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Okulele. Zamiast dyskredytować Andrzeja Miazgę, może byś napisał, co Ty zrobiłeś dla naszej "Łady"? Oczywiście na miarę swoich możliwości. Gadać to każdy potrafi, ale dać coś konkretrnego od siebie, to już gorzej. Nie mówię tego oczywiście do Ciebie, bo nie wiem, kto kryje się za nickiem, ale chętnie poczytam o Twoim zaangażowaniu społecznym. Nie musi to być na miarę wspomnianego Andrzeja Miazgi, ale może chociaż wykupiłeś cegiełkę, lub coś podobnego? Chętnie się zdziwię.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 23:39, 19 Sie 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Nikogo nie dyskredytuję bo akurat do tego gościa mam szacunek , wolałbym żeby sponsorował Ładę bo jestem z nią odkąd pamiętam (nie znaczy to że nie lubię siatkówki ). Najważniejsze jest to że jej nie okradłem :!: Jakby mnie było stać to Łada grałaby conajmniej w III lidze. Cegiełkę też wykupiłem chociażby w postaci kalendarza , nie wspomnę o moim gardle którę nie raz zdarłem na meczu. Co ja mam się Panu tłumaczyć , przecież to ja znam prawdę :!: Zresztą , Panie co ja mogę :( Wystarczy że już Pana były partyjny kolega pomógł naszemu klubowi :evil: Banda złodziei :!:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 17:56, 20 Sie 2005 
Gaduła
Gaduła

okulele napisał(a):
:evil: Banda złodziei :!:

Pięknie to nazwałe

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: