Obecny czas: Pon 2:22, 24 Wrz 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jump Sqad - Le Parkour w Biłgoraju!
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 15:07, 26 Maj 2006 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Biłgoraj
Siema! Jestesmy chyba jedynym teamem z Biłgoraja uprawiającym parkour. Le Parkour jest młodym sportem, powstał dopiero w 1988r w Paryżu. Tworcą jest David Belle. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.jumpsqad.xt.pl Wpisujcie sie do księgi gości i zasysajcie filmik :)
Pozdrooo!

Ostatnio edytowany przez javaaa Pią 17:19, 02 Cze 2006, edytowano w sumie 3 razy

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 15:49, 26 Maj 2006 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
Obejrzałem ten film i miałem się nie wypowiadać, ale zobaczyłem fragment, gdy wchodziliście na rusztowanie bloku ...
Głupie stworzenia jesteście i inaczej się nie da określić (da się ale bedą widoczne tylko gwiazdki). Skaczcie sobie przez murki, wskakujcie na drzewa, jakieś daszki, ale nie róbcie takich rzeczy, bo może być w przyszłości nieciekawie...
Poza tym parkour uznawany jest za niszczenie mienia za które grozi kara. Film zawiera Wasze dane, także jeśli ktoś zobaczy ten film i poczuje obywatelską potrzebę pokazania tego filmu policji, to macie przewałkę (w przypadku większości rodzice)
Pozdrawiam ^_^
hehe :lol2:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 21:16, 26 Maj 2006 
Moderator
Moderator

Lomanion napisał(a):
Obejrzałem ten film i miałem się nie wypowiadać, ale zobaczyłem fragment, gdy wchodziliście na rusztowanie bloku ...
Głupie stworzenia jesteście i inaczej się nie da określić (da się ale bedą widoczne tylko gwiazdki). Skaczcie sobie przez murki, wskakujcie na drzewa, jakieś daszki, ale nie róbcie takich rzeczy, bo może być w przyszłości nieciekawie...
Poza tym parkour uznawany jest za niszczenie mienia za które grozi kara. Film zawiera Wasze dane, także jeśli ktoś zobaczy ten film i poczuje obywatelską potrzebę pokazania tego filmu policji, to macie przewałkę (w przypadku większości rodzice)
Pozdrawiam ^_^

Ciekawy jestem tylko czy jestes zazdrosny bo sam tak nie umiesz czy po prostu nie wiesz co piszesz... Le Parkour to jest sport jak kazdy inny i jedna z glownych regul jest olewanie wlasnie takiego gadania, ze to niszczenie mienia, ze ktos tam sobie cos zrobi blablabla... Z tymi nazwiskami w filmie to moze i masz racje. Rzeczywiscie glupi pomysl, ale co do Parkour to sie mylisz. Nie powinienes stawiac tego w tak zlym swietle.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 12:18, 27 Maj 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Lomanion napisał(a):
Pozdrawiam ^_^

He he oni coś przynajmniej robią a nie kiszą ogóra w domu. Gość najzwyczajniej jest zazdrosny bo tak nie umie i po jego wypowiedzi widać kto jest głupkiem. Strzela tylko na tym forum jakieś farmazony. Cwaniak, myśli że jest z ONZ-u to wszystkich bedzie nauczał. Masz to i przeczytaj sobie uważnie!!!! :twisted:

http://parkour.pl/content.php?article.7

POZDRO DLA JUMP SQAD-U: Kazio

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 12:37, 27 Maj 2006 
Maniak
Maniak

Cytuj:
He he oni coś przynajmniej robią a nie kiszą ogóra w domu. Gość najzwyczajniej jest zazdrosny bo tak nie umie i po jego wypowiedzi widać kto jest głupkiem. Strzela tylko na tym forum jakieś farmazony. Cwaniak, myśli że jest z ONZ-u to wszystkich bedzie nauczał. Masz to i przeczytaj sobie uważnie!!

A co do tego ma szkoła do jakiej chodzi ? Poprostu moze mu sie nie podoba ten sport wkońcu trzeba być tolerancyjnym bo każdy ma swoje zdanie :).
Co do filmu to spoko, niezłe ujęcia, muzyka też dobrze dobrana, ogolnie mi sie podobało. Pozdro.

Ostatnio edytowany przez Alkor, Sob 12:38, 27 Maj 2006, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 12:37, 27 Maj 2006 
Administrator
Administrator

Zazdrosny, nie zazdrosny, ale pod sam koniec tego filmiku były sceny nieudanych prób pokonania prostych przeszkód, więc jak chcecie to łaźcie sobie po rusztowaniach, ale najpierw radziłbym opanować podstawy, bo wydaje mi sie, że troche za szybko porywacie sie na trudniejsze przeszkody. Tu nie chodzi czy ja wam zazdroszcze, czy nie, bo troche zazdroszcze, fajnie tak skakać, ale jakbyście troche poczytali to w parkourze zalecana jest metoda małych kroków, dopiero po opanowaniu jednej przeszkody przechodzi sie na trudniejszą, a nie skoczycie sobie pare razy i lecicie na żywioł... :roll:
I nie obrażajcie mojego brata ;) ja tylko moge to robić :twisted:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 13:13, 27 Maj 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Cooltowy Biłgoraj
szacun panowie! filmik super, ladnie nagrany! stunty tez nie kiepskie! powodzenia i dalszego rozwoju zycze! :wink: tylko nic nir rozwalcie :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 13:21, 27 Maj 2006 
Niemowa
Niemowa

Przyjemniaczek napisał(a):
Zazdrosny, nie zazdrosny, ale pod sam koniec tego filmiku były sceny nieudanych prób pokonania prostych przeszkód, więc jak chcecie to łaźcie sobie po rusztowaniach, ale najpierw radziłbym opanować podstawy, bo wydaje mi sie, że troche za szybko porywacie sie na trudniejsze przeszkody.

Ciekawy jestem jak ty poradziłbys sobie z tymi prostymi przeszkodami... :) Podkreslam ze ze to nasz pierwszy filmik, Le parkour zaczeliśmy uprawiac dopiero pod koniec 2005 roku, podstawy juz każdy opanował ale wiadomo ze nawet najlepszym zdarza sie jakas wpadka(nie mowie ze my jesteśmy najlepsi)
A co do Lomaniona... ;/ Stary! jak nie masz pojęcia co to PK to nawet sie nie wypowiadaj na jego temat!!! Każdy ma inne zainteresowania, pasje i powinienes to szanowac!

Pozdroo dla wszyskich oprocz Lomaniona ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 14:08, 27 Maj 2006 
Praktyk
Praktyk

Duzy Respect. narazie mam limit na rapidshare ale zassam filmik. No ja po rusztowaniach sobie biegalem oj fajne uczycie gorzej jak trzeba zlazić :P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 20:18, 27 Maj 2006 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: Republika Bananowa
Mi się wydaje że wchodzenie na rusztowanie jest prostsze, niż skakanie przez murek. Zawsze jest się za co złapać jak wchodzisz. A tak nogami zahaczysz i po ząbkach :) A może Lomanion tak się zdenerwowałeś bo to rusztawanie przy twoim bloku?? :D :D

A filmik baardzo fajnie zmontowany. Oby wiecej takich, jest co oglądać.
Pozdro :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 1:29, 28 Maj 2006 
Bywalec
Bywalec

wlasnie obejrzalem filmik...chlopaki ZAJE**** oby tak dalej. Pozdrawiam ;];]

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:24, 28 Maj 2006 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
JMA napisał(a):
He he oni coś przynajmniej robią a nie kiszą ogóra w domu. Gość najzwyczajniej jest zazdrosny bo tak nie umie i po jego wypowiedzi widać kto jest głupkiem. Strzela tylko na tym forum jakieś farmazony. Cwaniak, myśli że jest z ONZ-u to wszystkich bedzie nauczał. Masz to i przeczytaj sobie uważnie!!!! :twisted:

1. Dla Twojej wiadomości-nie "kiszę ogóra w domu" ... skąd masz takie informacje :?:
2. Nie jestem zazdrosny, choć podziwiam ich zdolności do momentu, gdy nie robą rzeczy, które są dla mnie niezrozumiałe. To ma być zabawa, a robienie czegoś, co może się źle skończyć dla zdrowia-wtedy to jużnie jest zabawą.
3. Masz kompleks, że nie dostałeś się do ONZ :?: A niepotrzebnie, bo to taka sama szkoła jak inne w mieście, więc nie rozumiem dlaczego mam czuć się lepszy tylko dlatego, że uczyłem się w ONZ ...

Pozdrawiam.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:40, 28 Maj 2006 
Niemowa
Niemowa

Lomanion... Le Parkour to nie jest zabawa. To jest sport extremalny i w jak każdym takim sporcie trzeba sie liczyc z kontuzjami! Widac ze nie masz pojecia o PK wiec przestan sie wypowiadac o nim

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:59, 29 Maj 2006 
Niemowa
Niemowa

Witam

Chciałbym troszke kilka wypowiedzi podsumować.
Jestem jednym z członków zespołu Jump Sqad. Le Parkour (albo jak kto woli Free Run lub po polsku Swobodny bieg) zaczeliśmy trenować wyłącznie dla siebie, chcieliśmy coś robić aby nie popaść w monotonie codzienności np.siedzieć pod sklepem i pić wino (oczywiście nie mam tu was na myśli) itp.
Zaczynaliśmy od najmniejszych podstaw i nigdy odrazu nie porywaliśmy się na coś bardziej większego zanim nie było to w podobny sposób przeciwiczone. Nigdy nie zamierzaliśmy i nie zamierzamy niczego niszczyć i jak narazie dotąd nic nie zniszczyliśmy, bo jak coś zniszczymy to wiadomo że nie będziemy na tym mogli potem trenować. Nigdy nie mówiliśmy że jesteśmy najlepsi. Cały czas się uczymy np. utrzymywania równowagi ciała, różnych metod skoków, trików itp. Niektórzy myślą że taki zeskok z 2-3 metrowego dachu to nic trudnego, oczywiście nic trudnego ale czy każdy potrafi zeskoczyć w taki sposób aby nie poczuć najmniejszego bólu? Troszke nam zajeło aby dobrze opanować tą technike. Nie rozumiem tylko ludzi którzy nas krytykują, Le Parkour jest sportem jak każdy inny tym różniącym się że nie potrzeba w nim kosztownego sprzętu do jego uprawiania.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:08, 29 Maj 2006 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
jumper napisał(a):
Nigdy nie zamierzaliśmy i nie zamierzamy niczego niszczyć i jak narazie dotąd nic nie zniszczyliśmy, bo jak coś zniszczymy to wiadomo że nie będziemy na tym mogli potem trenować.

W takim razie wierzę, że ten czerwony samochód przez który skakał jeden z Was, jest albo kogoś z Waszej ekipy, albo ktoś go Wam uzyczył i nie narażaliście czyjegoś mienia na straty. Podobnie wierzę, że budowa na której ćwiczyliście także została Wam udostępniona za pozwoleniem właściciela.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: