Obecny czas: Czw 19:08, 13 Gru 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:53, 29 Maj 2006 
Niemowa
Niemowa

Co do samochodu to nie wiem bo nie było mnie wtedy a jeśli chodzi o budynki to o publiczne rzeczy się nie pytaliśmy co innego jeśli jest to prywatny budynek a na takich to prawie nigdy nie skaczemy bez pozwolenia. Jednak jak zauważyłeś na filmiku nic nie zostało zniszczone. Szanujemy rzeczy po których skaczemy aby słyżyły one wszystkim nie tylko nam. Pozdrawiam.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:59, 29 Maj 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Cooltowy Biłgoraj
jumper napisał(a):
Jednak jak zauważyłeś .

zauważylAŚ :wink: veritas to kobieta!! taki maly off topic :D

veritas: :) a miałam nadzieję, że wpisywanie płci w profilu pomoże

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 21:12, 29 Maj 2006 
Niemowa
Niemowa

przepraszam bardzo nie wiem jak mogłem tego nie zauważyc.. wybacz mi

sorrki za offtopic

veritas: nic strasznego się nie stało :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 20:32, 30 Maj 2006 
Niemowa
Niemowa

Przyjemniaczek napisałeś że radził byś najpierw nauczyć sie pokonywać prostrze przeszkody ... my już to umiemy i dlatego czepiamy się czegoś trudniejszego nad czym trzeba bardziej sie wysilić . Trenujemy Pk od listopada co niektórzy zaczynalismy od wchodzenia na budynki 3 metrowe a teraz wchodzimy na wieksze 4/5 m bo 3 metry to juz za niesko troszki ...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 10:59, 31 Maj 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
A róbta co chceta ;) tylko, że blok ma 10-12 metrów :roll: a mi to rybka, przecież wam nie zabronie, życze sukcesów i jak najmniej siniaków ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 14:10, 31 Maj 2006 
Niemowa
Niemowa

Witam wszystkich :) skaczę z Jumsqadem od kwietnia(chyba:P) i powiem szczerze że jak zaczynali to myślałem podobnie jak niektórzy z Was. Byłem przekonany że to tylko chwilowy wyskok i że coś im sie w główkach poprzewracało (przypomne że zaczynali skakać w zimie). Z czasem zmieniłem zdanie o PK zaczął mi się podobać. Coraz częściej chodziłem ze sqadem na treningi. Poprostu dlatego że nudziło mi się w domu. Było coraz ciekawiej. Na początku prawie wogóle nic mi nie wychodziło. W krótce gdy już się rozkręciłem :D zacząłem regularnie chodzić na treningi. Poprostu parkour mnie wciągnął. Teraz należę do sqadu i jest zaje****.
Poprostu nie oceniajcie czegoś czego nigdy w życiu nie robiliście...
Na razie może nie jesteśmy jakimiś super parkourowcami ale zobaczycie że zrobimy wszystko (przynajmniej ja :P) żeby niektórzy z Was zmienili o nas zdanie... Trening czyni mistrza :P No to by było na tyle :P Pozdro for ALL

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:44, 31 Maj 2006 
Niemowa
Niemowa

No i tak ma byc wszyscy zobaczycie ze niedlugo bedziemy najlepsi :P A co do tego bloku (rusztowania) to wcale nie jest latwiej wejsc na rusztowanie bo jest sie czego zlapac na 10metrze ruszyla mi sie barjerka jak sie zlapalem myslalem wtedy jaki ja jestem glupi zaraz sie zabije ale wbijalem sie dalej i wkoncu weszlem na gore ;] Skakanie na murkach wydaje sie proste ale wcale tak nie jest trzeba duzo sie pomeczyc zeby wiedziec jak spasc jak sie chwycic i w ogole pozdro dla Sqadu i innych

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 15:22, 04 Cze 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Lomanion wiesz co? moze lepiej nigdy juz nie plywaj bo sie mozna utopic i nie jezdzij na rowerze bo jak sie znamie to mozna sie zabic o kraweznik

Ostatnio edytowany przez Kubiq, Nie 10:23, 17 Wrz 2006, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 0:47, 17 Wrz 2006 
Niemowa
Niemowa

PAX :)
Le Parkour jest zajęciem bardzo dobrym :) wyrabia kondycje, jest swoistym rodzaje sportu umozliwajacym wyładowanie sie :) też czasem skacze ale głowne po barierkach w warszawie :)

Uwaga szybko saiadaja stawy :P pamietajcie aby dobrze stawy rozgrac przed trenigiem :)

filmik i fotki ok :) tak trzymac :) pamietajcie jednak ze niektore ewolucje sa **** niebezpieczne i "nielegalne" w swietle prawa :)

pozdro

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: