Obecny czas: Pon 20:56, 12 Lis 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 22:33, 23 Lip 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Biłgoraj
nie no Be. kto jak kto ale ty mnie jeszcze nigdy nie zawiodles :D .a o tej partyjce na xboxie to sie pomysli jeszcze.musze go najpierw odebrac,bo pozyczylem i jak juz sie nagram za jakies 4 miesiace :) to ci pozycze bez problemu :D pozdro i nie zapomnij ze jutro gring session na elektryku

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 9:37, 24 Lip 2005 
Maniak
Maniak

Moze wpadne :roll:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 10:02, 25 Lip 2005 
Praktyk
Praktyk

To ty już może tak nie wpadaj bo w kółeczko to równie dobrze możesz pojeździć przed domem albo na Lidlu !!! buehehehe

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:08, 25 Lip 2005 
Maniak
Maniak

Taka wdzieczność z blat.Heh. ja nie jezdze w kołko. Kazdy ma prawo jezdzic jak mu sie podoba. Ty tez zaczynales od podstaw tak jak ja.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:58, 25 Lip 2005 
Praktyk
Praktyk

"Taka wdzięczność za blat" yyy wiesz co blat blatem swoją drogą jestem wdzięczny ale nie będę cukrował tylko dlatego że mi deck sprzedałeś.

W i e c e j R u c h ó w A m n i e j P i e r d o l e n i a

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:09, 25 Lip 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihih :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 8:41, 27 Lip 2005 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: BIŁGORAJ/CEGIELNIANA
A może ktoś ma BMX i niema z kim jeździć?? jak co to ja sie z kimś moge zgadać??!! :wink:

(PS.kto chce zobaczyć jakiś filmik jak coś wymiatam? ??)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 9:16, 27 Lip 2005 
Praktyk
Praktyk

_-PhP-_ napisał(a):
A może ktoś ma BMX i niema z kim jeździć?? jak co to ja sie z kimś moge zgadać??!! :wink:

(PS.kto chce zobaczyć jakiś filmik jak coś wymiatam? ??)

Trolu to jest temat jak zauważyłeś Skateboarding a nie BMX więc nie pchaj się tam gdzie cię nie chcą. Napisz sobie temat BMX to będę miał gdzie ci jechać bueheheheh.

PS: nie szpanuj że masz BMX'a

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 10:20, 27 Lip 2005 
Słuchacz
Słuchacz

be. :lol:

ło a ty masz taką decks że wszyscy ciebie pytają "gdzieś ją znalazł"

Męska dziwka :lol: 8) :?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 15:53, 27 Lip 2005 
Praktyk
Praktyk

_-PhP-_ napisał(a):

Nie napinaj się leszczu i nie pchaj się tam gdzie cię niechcą palańcie !!! Męskiej dziwki trolu to szukaj w rodzinie za młody trochę jesteś !!!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 21:53, 27 Lip 2005 
Słuchacz
Słuchacz

Be. napisał(a):
_-PhP-_ napisał(a):

Nie napinaj się leszczu i nie pchaj się tam gdzie cię niechcą palańcie !!! Męskiej dziwki trolu to szukaj w rodzinie za młody trochę jesteś !!!

ty mi możesz tylko po ambicji pojeździć ale obiecuje ci ziomek kiedyś cie spodkam :D :lol:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 21:55, 27 Lip 2005 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: Hedwiżyn
Spodkasz ? lol Czyli potraktujesz go spodkiem ? Może latającym ?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 22:00, 27 Lip 2005 
Administrator
Administrator

Pewnie tym katowickim ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:29, 28 Lip 2005 
Praktyk
Praktyk

hehehe to są jaja to co tu się dzieje buehehehe _-PhP-_ nie strasz bo się zesrasz do **** możesz mi nagadać buehehehehe SPODKIEM to ty odleć na swoją planetę !!! nie no to są jaja !!!

PS : i nie mów do mnie ziomek bo nie jestem twoim ziomkiem !!!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 16:17, 28 Lip 2005 
Bywalec
Bywalec

:shock: :shock: :shock: aż nie mogę uwierzyć że poszło o jakąś deske do jeżdżenia :idea: Czy wy sie dobrze czujecie :?: w sumie to teraz wiem co miała na myśli moja siostra mówiąc,, nie katuj ambicji i honoru chłopaka bo ostro jedzie" uuuHH chyba miała racje co do tej zrażonej ambicji. Czy to jakiś problem jak jeden słabszy jeździ koło Lidla a inny, moze nieco lepszy, gdzieś indziej?! Najlepiej to jakby był SK8Park w Biłgoraju. Popatrzyłabym sobie na tych ,,lepszych". Chyba każdy zaczynał od podstaw? a co może zrobić 16latek? Wziąć [cenzurka] w troki i szaleć w pod Katowickim spodkiem żeby Wam udowodnić jaki jest super :?: :!: Yhhh..troszke umiaru chłopcy a wszystko będzie dobrze :lol: Pozdrawiam :P

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: