Obecny czas: Nie 20:54, 22 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sparingi
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:29, 19 Lip 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Pzebywająca na obozie w Ulanowie Łada pokonała IV-ligowe Okęcie Warszawa 6:2 (5:1)
Więcej na www.ladabilgoraj.lbl.pl

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 17:20, 20 Lip 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Biłgoraj
no pieknie,pieknie tyle ze jak tacy dobrzy byli to czemu warszawa okrecie zdobyla 2 gole?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 17:44, 20 Lip 2006 
Administrator
Administrator

Bo to tylko sparing :wink:
Zresztą nie pisałem, że byli tacy dobrzy tylko podałem wynik :P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 10:09, 21 Lip 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj-Nadstawna
no pieknie,pieknie tyle ze jak tacy dobrzy byli to czemu warszawa okrecie zdobyla 2 gole?-okrecie????? :lol:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 18:01, 21 Lip 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Flower napisał(a):
Bo to tylko sparing :wink:
Zresztą nie pisałem, że byli tacy dobrzy tylko podałem wynik :P

spoko,spoko ;) ale my mielismy az 6 :d

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 11:52, 26 Lip 2006 
Niemowa
Niemowa

Czym tu sie w ogole ekscytowac? Partaczami i szmaciarzami biłgorajskiej druzyny, ktorzy spadli sezon temu z 4 ligi a mecze ligowe rozgrywali na pastwiskach potykając sie o kepy traw? Przecież Łada Biłgoraj to nie jest pilkarska druzyna, to jest banda amatorów biegających bez celu za piłką od jednej bramki do drugiej. Wstyd mi sie przyznawac gdy ktos pyta, ze w miescie mamy taką drużynę partaczy.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:24, 26 Lip 2006 
Administrator
Administrator

Jak nie oglądałeś żadnego meczu Łady to po co zabierasz głos w tematach o których nie masz pojęcia? W zeszłym roku spadli, ale szybko się podnieśli, teraz jest zupełnie inna, mocna drużyna, która powalczy o awans do III ligi, a jak Ciebie to nie interesuje to nie wypowiadaj się w tym temacie!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 14:18, 26 Lip 2006 
Niemowa
Niemowa

Podniesli sie? Awansując z ligi podwórkowej? Nie rozsmieszaj mnie. Gra w 4. lidze to dla Ciebie powod do dumy? Jak widac jestes minimalistką i zadowala Cie partactwo w wykonaniu zadownikow Łady. I jeszcze jedno. Czy jest jakas przyjemnosc z ogladania meczy druzyny, ktorej zawodnicy potykają sie o własne nogi? Dla mnie strata czasu i pieniedzy.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 14:24, 26 Lip 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Cooltowy Biłgoraj
Astaroth napisał(a):
Podniesli sie? Awansując z ligi podwórkowej? Nie rozsmieszaj mnie. Gra w 4. lidze to dla Ciebie powod do dumy? Jak widac jestes minimalistką i zadowala Cie partactwo w wykonaniu zadownikow Łady. I jeszcze jedno. Czy jest jakas przyjemnosc z ogladania meczy druzyny, ktorej zawodnicy potykają sie o własne nogi? Dla mnie strata czasu i pieniedzy.

stary... wpadnij kiedys na mecz to Flower pozna cie z fajnymi kibicami :wink: i sobie wtedy pogadasz o Ładzie! oni tez maja duzo do powiedzenia :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 14:34, 26 Lip 2006 
Niemowa
Niemowa

heheheh A propos kibicow Łady. Jakies 3 lata temu moj kolega szedl z bratem ulicą Moniuszki. Z naprzeciwka szla grupa "kibicow" Łady, ktorzy zapytali mojego kolege czy kibicuje Ładzie. Ten kolega jest totalnie nie kumaty w tych sprawach. W ogole nie interesuje sie sportem a wiekszosc czasu sprzedza przed kompem. Odpowiedzial im, że Łada to taka rzeka biegnąca przez miasto :roll: Najwyrazniej ta odpowiedz nie usatysfakcjonowala "kibiców" bowiem w przyplywie złości pozbawili brata kolegi zęba :shock:

A jesli chodzi o kiboli to najwyrazniej cierpią na brak zajęć skoro traca czas na kibicowanie takiemu tworowi jakim jest Łada.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 18:39, 26 Lip 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Ogolnie to kibicuje Wisle Krakow i szczegolnie tez sie nie interesuje Lada Bilgoraj, ani nie chodze na ich mecze.Ale to ze jestem z Bilgoraja i ze istnieje taki klub to sie ciesze,zreszta szanuje i kibicow i cala druzyne, bo sa z Bilgoraja...i ja tez;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 19:35, 26 Lip 2006 
Administrator
Administrator

Astaroth jeśli nie oglądałeś ostatnio żadnego meczu Łady to nie opowiadaj o stylu gry zawodników. Skoro ludzie oglądają mecze i poświęcają Ładzie wiele czasu to znaczy, że warto się tym interesować. Sam mam wiele zajęć, ale mimo to znajdę zawsze czas żeby pójść na mecz czy uaktualnić stronę internetową. A jeśli Tobie to wisi to się nie wypowiadaj na ten temat bo nikogo to nie interesuje. Jesli ciebie nie obchodzi Łada to nie musisz tu wpisywać się, a najgorzej jak ktoś pisze nie tylko głupio, ale także o tym o czym nie ma ŻADNEGO pojęcia.

Jeszcze raz wpiszesz się nie na temat a dostaniesz bana (przypominam, że to temat o sparingach)

Dzisiaj Łada przegrała w Świdniku z III-ligową Avią 4:3 (2:2). Pierwsze dwie bramki dla Avii podobno ze spalonego, a nasz zespół dominował na boisku. W drugiej połowie weszło więcej młodzieży i mecz zakończył się zwycięstwem Avii.
Bramki: Zarczuk x 2, Białek

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 0:08, 27 Lip 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: B!łg0r4j
eeeee jak z avia przegrali tylko jedna bramka to widze ze mam yszanse na 3 lige

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 0:35, 27 Lip 2006 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
Astaroth napisał(a):
heheheh A propos kibicow Łady. Jakies 3 lata temu moj kolega szedl z bratem ulicą Moniuszki. Z naprzeciwka szla grupa "kibicow" Łady, ktorzy zapytali mojego kolege czy kibicuje Ładzie. Ten kolega jest totalnie nie kumaty w tych sprawach. W ogole nie interesuje sie sportem a wiekszosc czasu sprzedza przed kompem. Odpowiedzial im, że Łada to taka rzeka biegnąca przez miasto :roll: Najwyrazniej ta odpowiedz nie usatysfakcjonowala "kibiców" bowiem w przyplywie złości pozbawili brata kolegi zęba :shock:

A jesli chodzi o kiboli to najwyrazniej cierpią na brak zajęć skoro traca czas na kibicowanie takiemu tworowi jakim jest Łada.

CYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY LEPPER RULEZZZZZZZZZ :shock: :shock: :shock:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 1:59, 27 Lip 2006 
Niemowa
Niemowa

Cytuj:
Astaroth jeśli nie oglądałeś ostatnio żadnego meczu Łady to nie opowiadaj o stylu gry zawodników. Skoro ludzie oglądają mecze i poświęcają Ładzie wiele czasu to znaczy, że warto się tym interesować. Sam mam wiele zajęć, ale mimo to znajdę zawsze czas żeby pójść na mecz czy uaktualnić stronę internetową. A jeśli Tobie to wisi to się nie wypowiadaj na ten temat bo nikogo to nie interesuje. Jesli ciebie nie obchodzi Łada to nie musisz tu wpisywać się, a najgorzej jak ktoś pisze nie tylko głupio, ale także o tym o czym nie ma ŻADNEGO pojęcia.

Jeszcze raz wpiszesz się nie na temat a dostaniesz bana (przypominam, że to temat o sparingach)

Wez mi tu koleś nie wyjezdzaj z takimi tekstami. Moze dorosnij najpierw do administrowania forum, bo jak widze ta funkcja Cie przerasta. A swojego bana to wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic.

O klasie druzyny świadczą jej wyniki. Nie musze chodzic na mecze Łady, aby oceniać jej postawe. Wystarczy spojrzeć na ligową tabele i .. wszystko jasne. Nie musze takze podzielać Twojej fascynacji miernymi wystepami zawodnikow Łady i tego nie robie bo oczekuje czegos wiecej niż chaotycznej bieganiny od bramki do bramki w wykonaiu zawodników miejscowej druzyny.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: