Obecny czas: Pon 16:46, 19 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Łada - Chełmianka
PostWysłany: Śro 22:47, 13 Wrz 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Image

Temat postu:
PostWysłany: Czw 9:36, 14 Wrz 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Vienna AUT
Tylko z powodu tego meczu wyjezdzam dzien pozniej z Bilograja ;)

...per aspera ad astra...

No kangaroos in Austria ;)

Temat postu:
PostWysłany: Czw 11:27, 14 Wrz 2006 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
h0150508 napisał(a):

To zapraszamy do młyna :P :jupi:

Temat postu:
PostWysłany: Czw 12:56, 14 Wrz 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Vienna AUT
Czarny napisał(a):
h0150508 napisał(a):

To zapraszamy do młyna :P :jupi:

hehehe kto wie... kiedys nawet sie gazetke Lady wydawalo... pewnie Wy tego nie pamietacie ;) szykowana jest jakas oprawa na ten mecz?

...per aspera ad astra...

No kangaroos in Austria ;)

Temat postu:
PostWysłany: Czw 13:16, 14 Wrz 2006 
Moderator
Moderator

Cytuj:
"niech kazdy wezmie druga osobe, bedzie nas dwa razy wiecej"

Cos mi sie zdaje, ze tu nie chodzi o wyzsza frekwencje tylko, o to ze bedac samemu na tym meczu mozna latwiej w mache dostac : P

No ale dobrze, ze sie tak troszczycie. trzeba dbac o kibicow.

Ostatnio edytowany przez SunFireX Czw 14:10, 14 Wrz 2006, edytowano w sumie 2 razy

Temat postu:
PostWysłany: Czw 13:49, 14 Wrz 2006 
Administrator
Administrator

Na pewno będzie jakaś ciekawa oprawa. Co do postu Białego Misia - no comment :roll:

Temat postu:
PostWysłany: Czw 22:32, 14 Wrz 2006 
Gaduła
Gaduła

Biały Miś napisał(a):
Cytuj:
"niech kazdy wezmie druga osobe, bedzie nas dwa razy wiecej"

Cos mi sie zdaje, ze tu nie chodzi o wyzsza frekwencje tylko, o to ze bedac samemu na tym meczu mozna latwiej w mache dostac : P

No ale dobrze, ze sie tak troszczycie. trzeba dbac o kibicow.

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL... Chyba Cię rodzice biją w domu, to myślisz, że i tam dostaniesz :P No cóż nawyków nie da sie oszukać ^^

Temat postu:
PostWysłany: Pią 0:18, 15 Wrz 2006 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj
Jaki wynik obstawiacie bo ja 3-1 dla Łady .Pewnie Białek ze 2 strzeli.
Na mecz raczej wpadne.Ile teraz bilet kosztuje na Łade. Ostanio wchodziłem na kanet ale karnetu już nie mam.

Temat postu:
PostWysłany: Pią 7:31, 15 Wrz 2006 
Gaduła
Gaduła

Bilet kupisz ulgowy za 5 :P a ja stawiam 3-0 :) Cola znowu wszystko wyjmie :P

Temat postu:
PostWysłany: Pią 9:31, 15 Wrz 2006 
Administrator
Administrator

Jak będziesz z nami kibicował to nie będziesz musiał kupować biletu tylko trzeba przyjść parę minut przed meczem przed stadion i wejdziemy razem od razu na sektor i rzucisz coś na oprawy tylko. A w młynie są nawet nasze forumowiczki, więc warto się wybrać :wink:

Temat postu:
PostWysłany: Pią 10:34, 15 Wrz 2006 
Małomówny
Małomówny

Miejscowość: 3 planeta od słońca
Flower jaki młyn na meczu ze Stalą pokazaliście jak sie siedzi cicho i spokojnie. Jak byłem na meczu to jedyne co mi przychodziło do głowy że kibice którzy rąbią tzw."młyn" weszli sobie na mecz za friko. Jak tak bardzo kochacie Ładę to wyskrobcie z portwela po te kilka złotych - pieniądze sie zawsze w klubie przydają. A coo do meczu to jak Łada zagra kimś w pomocy to może wynik bedzie spoko.Ostatnio mecze Łady wyglądają obrona atak obrona atak pomocy brak, ale to nie jest wina zawodników tylko trenera Sadowskiego.Liczę na zwycięctwo tak czy inaczej.

Temat postu:
PostWysłany: Pią 11:23, 15 Wrz 2006 
Administrator
Administrator

Na meczu ze Stalą nie było żadnego dopingu, ale nie przesadzaj, że wykorzystujemy klub. Poprostu zamiast na bilety przeznaczamy kasę na oprawy. Zazwyczaj kluby dofinansowują oprawy meczowe, a u nas odbywa się to właśnie na takiej zasadzie i mogę Cię zapewnić, że więcej kasy wydałem na to niż 12 zł, które musiałbym zapłacić za obejrzenie 3 meczów w Biłgoraju. Dodam jeszcze, że na wszystkich wcześniejszym meczach zarówno w Biłgoraju jak i na wyjeździe był głośny doping przez cały mecz. Na wyjazdy też jeździmy za własne pieniądze a to trochę kosztuje (ja w tym sezonie wydałem dotychczas ok. 50 zł dla Łady, a to dopiero początek), więc nie stwarzaj sztucznych problemów. Zapraszam jeszcze raz wszystkich na mecz z Chełmianką na sektor, bo nim nas będzie więcej tym będzie głośniejszy doping, a i oprawa na tym meczu na pewno będzie ciekawa.

Co do samego meczu pod względem piłkarskim to myślę, że Łada nie będzie miała problemów większych z pokonaniem Chełmianki. Trener Sadowski zawsze dobiera odpowiednią taktykę i w ostatnich meczach się nie mylił, więc nie wiem o co Ty go winisz. O to, że w trzech ostatnich meczach mamy komplet punktów? Zauważ, że w Stali w środku pomocy grał m.in. Bugała, więc to że piłka zazwyczaj omijała tą część boiska jak widać wyszło Ładzie na dobre bo wygrała 3:0.

Temat postu:
PostWysłany: Pią 12:17, 15 Wrz 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Bigoraj
na chełmiance to i ja się zjawie ;) zobaczymy jak tym razem spiszą się nasi chłopcy ;)

Temat postu:
PostWysłany: Pią 13:21, 15 Wrz 2006 
Małomówny
Małomówny

Miejscowość: 3 planeta od słońca
Bugała Bugałą ale są jeszcze boki pomocy a to nic u masz nie gra.Jeśli sądzisz że Sadowski dobrze ustawia zespół to może niech zagra systemem 1-5-5 inne zespoły też mogą mieć dobrego pomocnika-Hmm a co bedzie jeśli zespół bedzie miał klasowego napastnika może powinniśmy zrezygnować z ataku i zagrać 7 obońcami? Kto był na meczu Łada - Stal widział jak sie gra Folkin - Białek, Sawczuk - Białek , Kukiełka - Białek.I tak przez 90 pełnych minut.Wynik spoko ale styl ojeju !! Chodzę na mecze od 13-14 lat ale czegoś takiego nie widziałem.

Temat postu:
PostWysłany: Pią 14:51, 15 Wrz 2006 
Niemowa
Niemowa

Cytat:
Michał_83 napisał(a):
Bugała Bugałą ale są jeszcze boki pomocy a to nic u masz nie gra.Jeśli sądzisz że Sadowski dobrze ustawia zespół to może niech zagra systemem 1-5-5 inne zespoły też mogą mieć dobrego pomocnika-Hmm a co bedzie jeśli zespół bedzie miał klasowego napastnika może powinniśmy zrezygnować z ataku i zagrać 7 obońcami? Kto był na meczu Łada - Stal widział jak sie gra Folkin - Białek, Sawczuk - Białek , Kukiełka - Białek.I tak przez 90 pełnych minut.Wynik spoko ale styl ojeju !! Chodzę na mecze od 13-14 lat ale czegoś takiego nie widziałem.

Michał źle ci że wygralismy ze stalą 3:0 co ty masz do gry Łady??nie czaje cie ;/ Łada THE BEST !!! =]

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: