Obecny czas: Nie 0:15, 22 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Łada - Lublinianka
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 17:23, 01 Paź 2006 
Moderator
Moderator

Powiem tak. Co do samego meczu to ten odbyl sie na niezbyt wysokim poziomie. Na pochwale zasluguje Wojtek Bialek, ktory jak zwykle wyroznial sie w naszym zespole. Szkoda, ze ten rzut wolny nie "wszedl". Tak nie wiele brakowalo.
Natomiast wstyd mi za tych baranow, ktorzy poszli zerwac flage. Tamci kibice, niewielka grupka przyjechali busem, ladnie dopingowali swoja druzyne, a tu sie znalazlo paru kretynow co sie naogladalo "Hooligans`ow" i probuja tu pokazac co to nie oni. No Comment po prostu. Idzcie sobie dresik nowy kupic. Szkoda, ze nie byliscie takimi kozakami jak przyjechala Chelmianka ze spora grupa kibicow...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:27, 01 Paź 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: z basenu
Kretyństwo tyle powiem. A gdzi była np. ochorna lub policja !! ?? I ciekawe co teraz powie prezes Tochman w TV Bo zawsze mówił ze genialny doping. A dzsiaj tego nawed nie było i jecze pokazali swoje prawdziew JA (oczywiście to tylko mała grupka !!)

Ostatnio edytowany przez Legia, Nie 20:12, 01 Paź 2006, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:37, 01 Paź 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Legia napisał(a):
jecze pokazali swoje prawdziew JA (oczywiście to tylko mała grópka !!)

Tak samo jak Ty pokazujesz swoje prawdziwe ja jeśli chodzi o ortografie. Nie popieram takiego zachowania, ale nie róbcie z tego jakiejś wielkiej tragedii bo została tylko zerwana flaga i nikomu nic się nie stało. Co do Chełmianki to ona nie wywieszała żadnych falg :D Doping może nie był rewelacyjny bo i osób wiele nie było, ale był prowadzony przez większą część meczu i nie było żadnych bluzg na Lubliniankę. Jesli chcesz żeby doping był lepszy to trzeba było się dołączyć to byłby głośniejszy.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:50, 01 Paź 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: MELINA
ja tych cepów chętnie bym powystrzelał. Najlepsze jest to, że jeden z gnoji gra w kadrze "jeżyków" na pozycji bramkarza.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:58, 01 Paź 2006 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: MELINA (R)
trzeba było gówniarzy pogonić :twisted:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 19:21, 01 Paź 2006 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: Biłgoraj
Wynik 0:0 dzięki naszemu najwyższej klasy zawodnikowi, panu F., który PRAWIE wykorzystał dwie znakomite sytuacje :lol:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 20:15, 01 Paź 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Flower napisał(a):
Legia napisał(a):

Nie popieram takiego zachowania, ale nie róbcie z tego jakiejś wielkiej tragedii bo została tylko zerwana flaga i nikomu nic się nie stało. Co do Chełmianki to ona nie wywieszała żadnych falg :D Doping może nie był rewelacyjny bo i osób wiele nie było, ale był prowadzony przez większą część meczu i nie było żadnych bluzg na Lubliniankę. Jesli chcesz żeby doping był lepszy to trzeba było się dołączyć to byłby głośniejszy.

Ludzie mało was było ?? haha no nie było żadnych bluzg tez ze strony gości to po tam poszli tamte patałachy ??. Nikomu na szczescie nic sie nie ale jednego kibica gosci skopali ładnie !!.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 5:56, 02 Paź 2006 
Moderator
Moderator

Legia napisał(a):
A gdzi była np. ochorna lub policja !! ??

Jak postawili jednego ochroniarza to co on mial sam zrobic??

Temat postu: Re: Łada - Lublinianka
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:47, 02 Paź 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Nadstawna
Biały Miś napisał(a):
Szkoda, ze nie byliscie takimi kozakami jak przyjechala Chelmianka ze spora grupa kibicow...
Szkoda że Ty nie jesteś takim kozakiem i nie podszedłeś powiedzieć im tego prosto w oczy tylko się napinasz dopiero na forum . Jak masz głupio pisać to lepiej wogóle .

Temat postu: Re: Łada - Lublinianka
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:49, 02 Paź 2006 
Moderator
Moderator

okulele napisał(a):
Biały Miś napisał(a):
Szkoda, ze nie byliscie takimi kozakami jak przyjechala Chelmianka ze spora grupa kibicow...
Szkoda że Ty nie jesteś takim kozakiem i nie podszedłeś powiedzieć im tego prosto w oczy tylko się napinasz dopiero na forum . Jak masz głupio pisać to lepiej wogóle .

Nie jestem taki glupi zeby samemu isc do kilku starszych typow i im mowic co jest sluszne a co nie...
Poza tym kto tu glupio pisze? Zle, ze pisze o tych ich idiotycznych zachowaniach? A moze ty sam tam pajacowales i teraz chcesz sie odegrac?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 13:52, 02 Paź 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Biały Miś napisał(a):
Legia napisał(a):

Przeciesz juz w 1 połowie nasi pseudokibice gromadzili sie w około. I jakos nikt tego nie zauwazył. I teraz Łada mzoe dosatc kare za takie coś np. mecze bez udziału publicznosci (chociasz w to wątpwie ale to co pokazuje centrala czyli PZPN to nic mnie nie zdziwi juz w tym kraju) albo Łada dostanie duża Kare i prezes Tochma przestanie wpuszcac kibiców za darmo !!!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 18:05, 05 Paź 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Legia napisał(a):
Biały Miś napisał(a):
Legia napisał(a):

Przeciesz juz w 1 połowie nasi pseudokibice gromadzili sie w około. I jakos nikt tego nie zauwazył. I teraz Łada mzoe dosatc kare za takie coś np. mecze bez udziału publicznosci (chociasz w to wątpwie ale to co pokazuje centrala czyli PZPN to nic mnie nie zdziwi juz w tym kraju) albo Łada dostanie duża Kare i prezes Tochma przestanie wpuszcac kibiców za darmo !!!

A Szóstka pewnie dostanie karę od PZPS za słabe wyniki i prezes Miazga nie będzie już kupował kibicom flag, baloników i transparentów :roll:

Legia jak masz jakieś kompleksy (a czytając większość Twoich postów w sportowej kategorii widzę, że masz) to idź je leczyć do psychologa a nie na forum. Jeśli ktoś źle zrozumiał treść mojego pierwszego akapitu to wyjaśniam, że każdemu klubowi z Biłgoraja życzę jak najlepiej, a napisałem w stylu Legii żeby wreszcie coś zrozumiał.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 21:50, 06 Paź 2006 
Ban

Miejscowość: Biłgoraj
Legia napisał(a):
Flower napisał(a):
Legia napisał(a):

Nie popieram takiego zachowania, ale nie róbcie z tego jakiejś wielkiej tragedii bo została tylko zerwana flaga i nikomu nic się nie stało. Co do Chełmianki to ona nie wywieszała żadnych falg :D Doping może nie był rewelacyjny bo i osób wiele nie było, ale był prowadzony przez większą część meczu i nie było żadnych bluzg na Lubliniankę. Jesli chcesz żeby doping był lepszy to trzeba było się dołączyć to byłby głośniejszy.

Ludzie mało was było ?? haha no nie było żadnych bluzg tez ze strony gości to po tam poszli tamte patałachy ??. Nikomu na szczescie nic sie nie ale jednego kibica gosci skopali ładnie !!.

jak masz zamiar krytykowac to sam se stan i podopinguj albo idz se na "szostke" i w trabke podmuchaj bo ja tam dopingu zadnego nie widze a jesli chodzi o trabki to dla mnie jest typowe zero leb tylko od tego boli wiec zamiast krytykowac popatrz na siebie , a dwa jak taki jestes gosc to bylo ustudzic zapalay naszych pseudo a nie teraz pniesz sie jak maly kazio jak wiekszosc na tym forum.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: