Obecny czas: Pon 16:26, 19 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sezon narciarski czas zacząć... :)
PostWysłany: Sob 7:56, 27 Sty 2007 
Słuchacz
Słuchacz

Gdzie jeździcie na nartach?? :) Ja dzisiaj jadę tutaj w okolicy Biłgoraja na narty. Trasa 500m, czerwona. Właściciel napisał, że czarna ale tutaj mógłbym spekulować ;D. Miejscowość nazywa się Chrzanów (ok. 8 km za Gorajem w kierunku Łada, Malinie). Karnet 20 zł za 10 przejazdów na weekendzie (piątek-niedziela) na tygodniu 20 zł za 15 przejazdów. Jest też ośla łączka dla początkujących. :lol:

Temat postu:
PostWysłany: Sob 9:43, 27 Sty 2007 
Moderator
Moderator

Tez juz bym pojechal ale nie ma czym :cry:

Temat postu:
PostWysłany: Sob 11:29, 27 Sty 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Cooltowy Biłgoraj
Biały Miś napisał(a):

ja tez bym juz pojechal, i mam czym, ale nie mam narazie nie czym jezdzic. butow do kompletu mi brakuje, chyba ze wypozycze narty (ale to kicha :D )!!

Snbrding 4ever!

Temat postu: Re: Sezon narciarski czas zacząć... :)
PostWysłany: Sob 11:57, 27 Sty 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj
rengiz napisał(a):
Trasa 500m, czerwona. Właściciel napisał, że czarna ale tutaj mógłbym spekulować ;D. Miejscowość nazywa się Chrzanów (ok. 8 km za Gorajem w kierunku Łada, Malinie).

hehe ja sie ostatnio w Istebnej kolo Wisly zastanawialam skad tam czarne trasy maja, a potem biore do reki folderek z Chrzanowa i tez czarna kreche widze <lol> kurcze, z moimi umiejetnosciami to nawet w okolicach Bilgoraja sobie nie pojezdze... hehe
a tak powaznie, to trzeba sie tam bedzie wybrac, zobaczyc jak to wszystko wyglada.. ;)

Temat postu:
PostWysłany: Sob 12:10, 27 Sty 2007 
Moderator
Moderator

Lanser napisał(a):
Biały Miś napisał(a):

ja tez bym juz pojechal, i mam czym, ale nie mam narazie nie czym jezdzic. butow do kompletu mi brakuje, chyba ze wypozycze narty (ale to kicha :D )!!

Snbrding 4ever!

Wez mi tu nawet nie fikaj do nart. Bez dwoch zdan sa lepsze i musisz sie z tym pogodzic :P

Temat postu:
PostWysłany: Sob 12:23, 27 Sty 2007 
Słuchacz
Słuchacz

Lanser napisał(a):
Biały Miś napisał(a):

Snbrding 4ever!

hahaha dobry żart. Więc dlaczego ludzie odchodzą od snowboardu na korzyść nart carvingowych?? :) Pozatym lepsze triki robi się na dwóch deskach :)

Temat postu:
PostWysłany: Sob 13:05, 27 Sty 2007 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
póki co nie jeżdże nigdzie - sesja :( tak ogólnie z pobliskich stoków, które mi odpowiadają, i gdzie mogę skoczyć na kilka godzin to Śnieżnica w Kasinie Wielkiej - stok przyjemny, rzut beretem z Krakowa, no i krzesełka od tego roku mają ;) Białka mi w ogóle nie odpowiada. w ostatni weekend lutego mam zaplanowany wyjazd do Krynicy (mam nadzieję, ze snieg sie utrzyma). W zeszłym roku jeździłam też na Słowacji. W tym roku planowałam wyjazd w Alpy lub Dolomity ale niestety nie jestem na tyle bezczelna by prosić szefów o kolejny urlop, więc Alpy będą musiały poczekać... :wink: W okolicy Biłgoraja jeździłam kiedyś w Krasnobrodzie - slalom gigant między wystajacymi kamieniami nie odpowiadał mi specjalnie, więc byłam tam tylko raz.

I oczywiście jeżdżę na nartach :)

przysłowie chińskie

Temat postu:
PostWysłany: Sob 13:08, 27 Sty 2007 
Administrator
Administrator

rengiz napisał(a):
Lanser napisał(a):
Biały Miś napisał(a):

Snbrding 4ever!

Pozatym lepsze triki robi się na dwóch deskach :)

tu bym sie klucil :wink: Big Air, Air and Style i wiele innych mowia za siebie :D IMO deska wymiata, na nartach tez jezdze ale wole jedna deske zamiast dwoch :D pozdro dla maniaków :D

veritas: tylko się nie "kłuć" ;)

chorobcia nigdy nie wiem w tym wyrazie czy U czy Ó :wink: teraz bede pamietal. :D

Ostatnio edytowany przez Lanser, Nie 21:10, 28 Sty 2007, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
PostWysłany: Nie 19:46, 28 Sty 2007 
Maniak
Maniak

no i jak, byl ktos w tym Chrzanowie? :)

Temat postu:
PostWysłany: Nie 21:11, 28 Sty 2007 
Administrator
Administrator

kumpel byl i mowil ze nawet nawet. na poczatku troche prosto ale pozniej niezly spadek. jak wiec moze warto pojechac. jak mi sie uda zobaczyc to cudo na wlasne oczy to wtedy napisze ocene :D

Temat postu:
PostWysłany: Nie 22:14, 28 Sty 2007 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Okolice
czarna napisał(a):
no i jak, byl ktos w tym Chrzanowie? :)

nom ja dzis byłem, czerwona trasa to to nie jest napewno. Zalezy jak kto do tego podchodzi. Tylko jedno obrazenie mam normalnie skrecilem noge w kolanie :/ ale daje rade :P. Trasa na początku spoko nie ma wielkiego spadku tylko od połowy juz sie wiekszy zaczyna. Ogolnie trasa fajna tylko jeden mankament: trzeba dlugo czekac na sprzet jesli ktos chce wypozyczyc a nei ma swojego, czekałem tylko 1.5h. Sporo ludzi a nawet za duzo dzieci. Trasa taka dobra dla sredniozaawansowanych ale i dla poczatkujących tez nieżle. 500 metrów to nie ma napewno jakies 400 moze bedzie. Karnet na weekendzie za 10 zjazdów 20 pln (na tygodniu za 10 zj. 10 pln chyba.) sprzet: narty+butu+kijki 10pln pierwsza godzina a koljne 8 pln.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 14:12, 29 Sty 2007 
Praktyk
Praktyk

Mój tata pracuje w tej miejscowości,ale jeszcze nie byłam na stpku,słuchając referencji warto sie wybrać i samemu trasę wypróbować :D

Ps. Tam gdzie obecnie jest stok było piekne miejsce na spacery latem i wiosną(w sumie jesienią również :P ) strome pagórki porośniete lasem, ile razy robiło się tam ogniska.. niestety na potrzeby stoku krajobraz został całkowicie zmieniony...ale miejscowość i mireszkańcy moga sie tylko cieszyc, tereny typowo rolnicze,otwierając jakieś pensjonaty beda mieli okazje do znalezienia kolejnego zrodla dochodu.
Moze jakis zlot w czasie ferii na stoku w Chrzanowie? goralska herbatka ze sliwowica w termosie i impreza :lol:

Temat postu:
PostWysłany: Wto 7:20, 30 Sty 2007 
Niemowa
Niemowa

Polecam tą górkę. Byłem wczoraj ludzi mało, stok przygotowany dobrze, pogoda idealna. Było super. Jak ktoś chce pojeździć to najlepiej wybrać się w trakcie tygodnia, w weekend była masakra

Temat postu:
PostWysłany: Wto 12:46, 30 Sty 2007 
Maniak
Maniak

mi sie niestety nie udalo tam dotrzec w miniony weekend, ale z tego co widze to zdania podzielone.. bo ja z kolei slyszalam, ze gorka krotka, srednio przygotowana, a pod koniec dnia sniegu na samej gorze zero..
za to reklame maja niezla, gdybym nie wiedziala gdzie ten Chrzanow, to przegladajac strone, w zyciu bym nie wpadla, ze to na lubelszczyznie ;)

Temat postu:
PostWysłany: Wto 15:07, 30 Sty 2007 
Niemowa
Niemowa

Zgadza się w weekend nie było tam ciekawie. Zjechałem dwa razy i do domu. W poniedziałek było już ok. Napiszę wieczorem jak jest dzisiaj. W naszych okolicach dłuższego stoku to raczej nie ma poza ślizgawką w Bobliwie :wink:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: