Obecny czas: Śro 16:15, 19 Gru 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 17:10, 29 Paź 2006 
Ban

Miejscowość: Biłgoraj
lolo1 napisał(a):
Szacuneczek do zespołu. Mając 40 na karku też bym chciał mieć taki charakter i zacięcie do gry. Podziwiam tych ludzi że mają taką ambicje do gry i życzyłbym tego innym drużynom. Widać jaka jest nienawiść do tej drużyny, ale tylko ze strony wiejskich gwiazd z Faitera na czele z prezesem Wolaninem oraz druzyny Sparty i organizatora Osucha. Wyzwiska, bluźnierstwa ze strony pijanych zawodników z Faitera i Sparty na czele z ich prezesami pokazuje ich A klasowość. A prezez Faitera startuje w wyborach samorządowych. Współczucie dla wyborców. Mecz Faitera z Pierścieniami przegrany przez tych pierwszych pokazał klasę drużyny, która chciała bić przeciwników. Żenada. Wiadomo że każdy mecz wyzwala emocje, ale te dwie drużyny zatrudniające wiejskich graczy przesadzają. Czapka z głowy i pełen szacunek dla Katedry -Picolo.

podniecasz sie ze oni graja jak polowa to byli zawodnicy Łady np dwoch pedalow wlaziow do Hasiakow mam szacunek Fiodor kazdy z nich mial kontakt z pilka na dobrym poziomie to chyba normalne ze leja kazdego wiec nie wiem czym sie jarasz ja do nich szacunku nie mam bo wlaziowie cwani na mase malo nog nie lamia a jak ich sie dotnie to problemy maja jakies cioty ... pomijajac kilku z nich to typowe chamy!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:36, 29 Paź 2006 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: SpA!n
Zgadzam sie z Zolwiem tam polowa to chamy majac 40 , nawet wiecej lat na karku i zachowuja sie jak niewychowani ludzie gra sie dla przyejmnosci a nie graja jak by o zloto :x to juz przesada i jeszcze nie patrza z kim graja wogole czy mlody czy stary to loja po nogachi jeszcze bulwersy maja :shock:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:20, 30 Paź 2006 
Niemowa
Niemowa

Ja sie wcale nie podniecam tyko twoja wypowiedź swiadczy o tym jaki ty jesteś wychowany. Widziałem ostatni mecz i widziałem i słyszałem jak bluzgali na nich pijani zawodnicy z Faitera i Sparty. To nie są chamy. A co za różnica czy grają z młodymi czy nie. To ich mogą kopac a oni nie. To popatrz jak zachowują sie zawodnicy innych drużyn. Pewnie im zazdrościsz że mają pierwsze miejsce a ty się kopiesz w czoło.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:43, 30 Paź 2006 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
--------------------

Ostatnio edytowany przez Czarny, Wto 19:08, 31 Paź 2006, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 9:26, 31 Paź 2006 
Niemowa
Niemowa

Czarny wyluzuj i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Nie pisałem na temat Pierścienia tylko o meczu DP z Faiterem wygranych przez DP 4:3 i o sytuacji gdzie prawie dochodziło do bójki bo Faiter nie potrafił przegrać.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 16:14, 01 Lis 2006 
Praktyk
Praktyk

lolo1 napisał(a):
Widziałem ostatni mecz i widziałem i słyszałem jak bluzgali na nich pijani zawodnicy z Faitera i Sparty. To nie są chamy.

Hahahahahaha :) szkoda ze nie widziales innych spotkan, gdzie to np. pan z tytulem mgr w-f z ONZ bluzgal, a i oddech jego fiolkowy nie byl, "bardzo kulturalny" jest tez nastepny mgr tyle ze z gim nr 2, dla nich to nie wazne czy noga czy glowa, byleby na chama wejsc :] wiec tez sie zastanow, albo ogladaj czesciej osiedlowke z udzialem swoich bohateow, dziekuje za uwage...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 18:37, 01 Lis 2006 
Ban

lolo1 napisał(a):
Ja sie wcale nie podniecam tyko twoja wypowiedź swiadczy o tym jaki ty jesteś wychowany. Widziałem ostatni mecz i widziałem i słyszałem jak bluzgali na nich pijani zawodnicy z Faitera i Sparty. To nie są chamy. A co za różnica czy grają z młodymi czy nie. To ich mogą kopac a oni nie. To popatrz jak zachowują sie zawodnicy innych drużyn. Pewnie im zazdrościsz że mają pierwsze miejsce a ty się kopiesz w czoło.

nie wcale nie podniecasz sie ... jestem wychowany tak jak jestem i akurat grajac z Pierscieniami faulowali grali ostro ale zawsze przepraszali i jakos nic nie mialem do nich bo tak sie gra to jest pilka i element gry ... czy ja mowie ze Fajtersi sa spoko lub Sparta? a odnosnie Katedry to sa chamy bo taki wlaz moze tylko mlodym ludziom klopotow narobic takim graniem i wslizgami i potwierdzi to kazdy kto z nimi gral ze jest idiota tak grajac o pietruszke , i chyba odwagi mu dodaje to ze brat jest psem pedalem i mysla ze sa Bogami na boisku ... oni moga a inni nie (zajedzie komus wslizgiem i ma pretensje ze sie udaje a malo nogi nie polamal chory czlowiek) i sam sie o tym przekonalem wiec mi nie mow o mojej kultorze bo mam podstawy zeby uwazac ich za typowych chamow ... jest tam jeszcze ze 3 kolesi co graja podobnie jak wlaziowie i dlatego przez takich kolesi nie mam szacunku do tej ekipy bo jest tam paru normalnych np Hasiaki ktorzy potrawia sfulowac i przeprosic nie to co pedlaki wlaziowie!! a dodam jeszcze czemu pedalki bo potrawia grajac za penisa zlapac czy to jest element gry w pilke nozna?
odnosnie zadrosci to w leb sie puknij bo nawet jak bym mi placili to bym nie gral z nimi i w **** bym mial 1 miejsce w takiej lidze , gram dla przyjemnosci w przeciwienstwie do innych ...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 2:04, 02 Lis 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj-Nadstawna
żółw dobrze gada!!! :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 17:45, 05 Maj 2007 
Praktyk
Praktyk

Blokersi - Piaski 5:1
Sparta - Katedra 2:1

przeczytalem wczesniejszy post zolwia i jakos wszystko sie zgadza... szkoda, ze panowie z Katedry nie potrafia przegrywac...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 20:14, 05 Maj 2007 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
słuszna waga napisał(a):
żółw dobrze gada!!! :)

Polać mu :jupi:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 11:11, 06 Maj 2007 
Niemowa
Niemowa

kelner napisał(a):

przeczytalem wczesniejszy post zolwia i jakos wszystko sie zgadza... szkoda, ze panowie z Katedry nie potrafia przegrywac...

W meczu Blokersi-Piaski było gdzieś do 45 minuty 1:1 . Później już było coraz gorzej .Zaznaczam ,że blokersi mieli ludzi na zmiane ...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 12:41, 06 Maj 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: z basenu
kelner napisał(a):

Ale chyba przyznacie panowie ze dwie bramki dla Spary były klasy światowej, A i bramka obrońcy z Katedry była tez łądna :lol:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 17:34, 11 Maj 2007 
Niemowa
Niemowa

Może ktoś podać pełny terminarz na jutro ?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 17:47, 11 Maj 2007 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: Biłgoraj- Puszcza
pippers napisał(a):
Może ktoś podać pełny terminarz na jutro ?

Boisko: Rapy prawdopodobnie
Blokersi- Katedra 14:30
Raptors- Olimpia 15:45
Piaski- Rynaek Alejki 17:00

Boisko: Oxford ul.Przemysłowa
Drużyna Pierścienia- Faier Moniuszki 14:30
RWKS Sprarta - OKS Sitarska 15:45

Co do godzin nie jestem pewien :lol:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 9:38, 12 Maj 2007 
Niemowa
Niemowa

Ok ,dzięki .

Ciekawie dzisiaj będzie

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: