Obecny czas: Śro 0:07, 18 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bez BRW nie bedzie sportu na wysokim poziomie!!!
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 23:13, 24 Kwi 2005 
Niemowa
Niemowa

Bez BRW nie bedzie sportu na wysokim poziomie, mysle ze to by był najlepszy sponsor, który pomógłby podnieść sie naszym klubom z dołka budżetowego....co o tym sądzicie :?: :?: :?:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 6:18, 25 Kwi 2005 
Praktyk
Praktyk

Proste, zgadzam się z tym w 100 %, gdyby nie chore jazdy pana Woźnego to Łada była by już sponsorowana przez kogoś kto wyciągnąłby ten klub z gówna w jakim się znajduje. Ale nie bo AWRUK nazwa by się zmieniła i co z tej nazwy nazywają się Łada Biłgoraj i niedługo polecą do okręgówki tyle odemnie. Pozdro

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 6:40, 25 Kwi 2005 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Sprawy sonsoringu przez BRW Łady dokładnie nie znam, ale są różne plotki na ten temat. Nie wydaje mi się, żeby były one prawdziwe. Zwłaszcza jeśli chodzi o nazwę to kiedyś była Łada Ambra, więc mogłaby być i Łada BRW, no chyba, że chodzi o samo BRW. Myślę, że gdyby BRW zechciało zasponsorować Ładę to z nazwą nie byłoby problemów, ale oni poprostu nie chcą. Sponsorują Szóstkę, co więcej ten klub powstał od podstaw tylko dzięki BRW a nawet nie ma żadnego członu w nazwie związanego ze sponsorem.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 8:36, 25 Kwi 2005 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: MELINA
Niestety w naszym miescie ludzie nie lubia sie bawic w sport. Bedac na wyjazdach np. Ryki widac jak ludzie sie bawia, na scianach pelno reklam, czesto malych firm, a nie takich bogatych ja wspomniana wyzej. Trzeba byc realista i stwierdzic ze tutaj nigdy nie bedzie dobrego poziomu sportowego (obym sie mylil) no wyjatek stanowi Szostka ze wzgledu na budzet, ale i tak to nie gwarantuje niczego poniewaz zapewne laski dorsna i pojda w swiat na studia.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 14:31, 25 Kwi 2005 
Administrator
Administrator

Heh na Ładzie czy w budowlane też jest dużo reklam i co z tego? A jesli chodzi o Szóstke to na pewno coś będzie z tego klubu, bo wszędzie gdzie jest kasa są i wyniki. Jak te pojadą na studia to się zakupi kilka siatkarek z I ligi i będzie :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 18:12, 30 Kwi 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Vienna AUT
Sa firmy, ktorym nie zalezy na sponsornigu tego typu, ze wyloza kupe kasy tylko po to, zeby dac swoja nazwe w nazwie klubu. Pamietajcie, ze BRW ma juz swoj image i nie trzeba im do tego wcale klubu, niezaleznie czy siatkowki czy pilki nozej. Firma z olbrzymim PR wydajaca kupe kasy na sponsoring zwraca sobie wszystko w wyzszych cenach. Myslicie, ze kupujac buty nike placac za nie np 400zl kupujecie lepsze buty niz te co sa za 150zl? W 99,9% nie... za te pozostale 300zl macie ucieche, ze mozecie obejrzec plakaty nike w miescie, ze w TV leci reklama nike, czy ze na mtv akurat prezenter "calkiem przypadkowo" ma koszulke z lyzwa ;-) Widocznie sport nie pasuje do image tej firmy, choc to wszystko moze sie zmienic, jesli na polskim rynku pojawi sie jakis powazny konkurent dla BRW.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 23:07, 14 Lip 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: biłgo / krk
brw ambra - 2 firmy najlepsze wpolsce w tym co robią a niesponsoróją

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:51, 15 Lip 2005 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
SHAMEGOD napisał(a):
brw ambra - 2 firmy najlepsze wpolsce w tym co robią a niesponsoróją

Nie ma co sie dziwic :!: jaka firma chcialaby sponsorowac okregowy klub :?: :| chyba zadna, jakby grali w 3 lidze i walczyli o druga to sponsorzy by byli a tak to nie ma sie co dziwic ze nie ma sponsorow :!:

POST NUMER: 997 :]

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:47, 15 Lip 2005 
Administrator
Administrator

1 Sponsorzy teraz w Ładzie są.
2 Yoyu zastanów się jak można bez kasy o II ligę walczyć, jak kluby co walczą o II ligę mają po 1 mln zł budżetu. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj bo wstyd tylko sobie przynosisz i ludzi wkurzasz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 16:47, 15 Lip 2005 
Administrator
Administrator

Ty jestes chyba glupi flower, w temacie jest o 2 konkretnych firmach czytaj uwazniej i to ty nie wkurzaj ludzi :!: bo ambra i brw napewno nie beda sponsorowac łady w okregowce, ja na miejscu tych firm to zastanowilbym sie czy warto sponsorowac łade :!: ale jakby grali w 3 lidze i byli w niej mocna druzyna to wtenczas napewno by mogly sponsorowac te 2 firmy łade bo widzialby w niej jakies nadzieje, a jak narazie to łada jest dnem jak dla mnie.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 17:57, 15 Lip 2005 
Administrator
Administrator

Bardzo się ciesze, że nie kibicujesz Ładzie bo to byłby tylko wstyd dla klubu :!: Nic mnie nie obchodzi, że dopiero skończyłeś gimnazjum i odkąd pamiętasz Łada grała w III lidze, ale nie tak dawno nawet takie miasto jak Lublin nie mogło sobie pozwolić na III lige piłki nożnej, a i teraz dla kilkakrotnie większych miast od Biłgoraja III liga to tylko marzenia.

Głównym sponsorem Łady jest obecnie Ambra S.A. która daje teraz więcej kasy na Łade niż w IV lidze i postawiła przed naszym zespołem, który niezależnie od ligi w jakiej gra ma zawsze najwięcej kibiców w naszym mieście i nie tylko za cel jak najszybszy powrót do III ligi. To sa plany na najbliższe dwa lata, a później być może bedzie jeszcze ciekawiej :)

Żeby być czołowym zespołem w III lidze trzeba mieć teraz roczny budżet w wysokości ok. miliona złotych :!: :!: :!: Powiedz mi w jaki sposób bez Ambry i BRW jakikolwiek klub w Biłgoraju mógłby mieć chociaż w połowie taki budżet? Pisząc takie wypowiedzi to ty jesteś dla mnie dnem.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 22:01, 15 Lip 2005 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Okolice
No ładne macie wymagania BRW, nie zadużo byście chcieli?? Bo oni raczej maja w co inwestować lepiej jest inwestować w jedną drużynę która ma przed sobą perspektywy, Łada moze i ma ale teraz w okręgówce to szkoda mi pisac cokolwiek a jest coraz gorzej. W okręgówce pewnie da sobie rade potem wejdzie do IV ligi i co potem???
To pytanie do ... nie wiem do kogo.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 22:28, 15 Lip 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

korsarz napisał(a):
W okręgówce pewnie da sobie rade potem wejdzie do IV ligi i co potem???

3 Liga :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 12:50, 16 Lip 2005 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Okolice
Z czym??

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 13:11, 16 Lip 2005 
Administrator
Administrator

Powtórzę jeszcze raz. Ambra S.A. główny sponsor Łady jakiś miesiąc temu postawiła za awans do III ligi w ciągu dwóch lat. A jak jest sponsor to będą i wyniki.
Łada pokonała dziś w sparingu IV-ligową Janowiankę 3:1. W zespole Łady wystąpiło pięciu nowych zawodników m.in. czarnoskóry Damian Farotini z SMSu Łódź. Prawdopodobnie wszyscy z testowanych zostaną w Ładzie, a dwóch już podpisało kontrakty. Gra naprawdę mogła się podobać i śmiało mogę stwierdzić, że z takim składem jaki mamy teraz zajelibyśmy miejsce w górnej części IV-ligowej tabeli. A za rok ten skład będzie jeszcze mocniejszy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: