Obecny czas: Nie 18:35, 16 Gru 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Łada - Stal POniatowa
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 7:29, 23 Maj 2007 
Niemowa
Niemowa

NO w tym temacie trzeba się wypowiedzieć bo przecież w niedzielę mecz ;) i to decydujący o wejściu lub nie wejściu naszej drużyny do III ligi

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 7:56, 23 Maj 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: MELINA
a co tu sie wypowaidac, trza byc na meczu i juz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 16:21, 23 Maj 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Bardzo ciekawie piszą na stronie http://stalowcy.info poprzednich meczach Łady oto cytat:

Cytuj:
Cieszę się bo na Wieniawie mecz Lublinianka 1 - 2 Łada Biłgoraj obserwowali piłkarze, trener zarząd klubu i jeszcze z 50 osób z Poniatowej.

Osobiście uważam, że nie ma co się bać Łady jest mocna, ale spokojnie do ogrania - jeszcze 5 minut i byłby remis. Moje wrażenie maja silną ofensywę odrazu grają z kontry do przodu i idzie 4, 5 zawodników (szybkich), nie wolno stracić w środku pola piłki, bo może sie to źle skończyć. Obrona już tak się nie prezentowała, bramkarz 4 razy wypuścił piłkę z ręki i dwa razy mało sobie jej nie wbił do swojej bramki. Po za tym Łada wiele strat, niedokładnych podań, nerwowi strasznie, faulowali z tyłu - naliczyłem klika może kilkanaście akcji w ciągu meczu. Pierwsza bramka ze spalonego. druga z rzutu rożnego, Graja ten sam motyw z rogu. Rzuty wolne kombinacyjne nie na 1 raz, a czasem nawet na 4 podania i dopiero strzał.

A teraz o meczu Stali Poniatowej równie ciekawy opis :lol:

Cytuj:
Jestem pod wrażeniem tego jak sprytnie nasi piłkarze ugrali 3 pkt na Janowiance, spokojna gra bez wysiłku. Oszczędzali siebie, zdrowie, nogi i kartki przed najważniejszym meczem za tydzień w Biłgoraju.

Obserwatorzy z Biłgoraja nie wywieźli nic, żadnej wiedzy, nasi nie pokazali tego co grają i potrafią, więc Łada nie będzie mogła ustawić się na nasz mecz. Piękne przygotowanie do meczu brawo dla trenera. Podziękowania dla Pana Prezesa OLCHAWSKIEGO za zaangażowanie. Stal kontrolowała cały mecz, Janowianka klika przypadkowych sytuacji dwie kontry to tyle na co było stać tą drużynę w końcówce pokazał sie z bardzo dobrej strony bramkarz STALI gratulacje.

Temat postu: Re: Pewnie znowu Łada przegra ale trzymam za nią kciuki i ma
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 7:39, 24 Maj 2007 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: MELINA (R)
ania11 napisał(a):
Pewnie znowu Łada przegra ale trzymam za nią kciuki i mam nadzieje ze wygra

znowu :?: czyżby Łada tak często przegrywała, że już jesteś pogodzona z porażką :?: lepiej daj sobie spokój i nie trzymaj kciuków

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 8:09, 24 Maj 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: MELINA
ania11 napisał(a):
po kiego grzyba sie odzywasz skoro piszesz takie bzdury, baba to baba ehhh.
Przyznam szczerze, ze troszke mnie smiesza te cytaty ktore zapodal quattro, trzeba ich pchnac z 3:0 i wtedy perfidnie wysmiac na ich stronce ten wielce profesjonalny klub.

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 8:50, 24 Maj 2007 
Niemowa
Niemowa

ania11 napisał(a):

Dla Twojej wiadomości to Ładziunia 5 ostatnich meczy wygrała, i jest pretendentem do III ligi.
Także sikoreczko droga zanim coś napiszesz o naszej Ładziuni to sie zastanów kilka razy :]
pozdr

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:06, 24 Maj 2007 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
Post tajemniczej nieznajomej gołębicy został usunięty :)

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:15, 24 Maj 2007 
Claus napisał(a):
ania11 napisał(a):

Dla Twojej wiadomości to Ładziunia 5 ostatnich meczy wygrała, i jest pretendentem do III ligi.
Także sikoreczko droga zanim coś napiszesz o naszej Ładziuni to sie zastanów kilka razy :]
pozdr

Dobra, dajcie Jej już spokój ;)

Ja osobiście uważam, że... może byc ciężko. Jakoś (tak mi się po prostu wydaje) ostatnie mecze Łady nie są aż tak porywające jak chociażby te z rundy jesiennej. Ale może to tylko moje głupie gadanie :) Mam nadzieję że urządzimy cwaniaczkom pogrom ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 15:23, 24 Maj 2007 
Niemowa
Niemowa

No w niedziele moze byc ciekawie ...mam nadzieje ze chlopcy sobie poradza choc obrona bedzie oslabiona Sawczuk za kartki a kogo Sadowski wposci za niego!!

Dodany po 18 min:

Powodzenia zycze i trzymam kciuki...chlopcy dacie rade Bks Lada!!!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 16:56, 25 Maj 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Trzeba pokazać cwaniakom z Poniatowej komu należy się III liga :D W niedzielę wszyscy na mecz i głośny doping dla Łady! Zgotujemy Poniatówce piekło :twisted: :D

Dodany po 23 godz 45 min:

Cytuj:
Napięcie przed meczem ze Stalą Poniatowa wciąż rośnie. Do spotkania pozostały tylko dwa dni, a o tym jak ważny jest to mecz dla obu zespołów może świadczyć informacja, która pojawiła się na stronie www.stalowcy.info. Piłkarze Stali będą przygotowywać się do meczu z Ładą na specjalnym zgrupowaniu w okolicach Biłgoraja z którego w niedzielę przyjadą prosto na stadion przy ul. Targowej.
Miejmy nadzieję, że wspaniała atmosfera, którą ogłuszającym dopingiem wytworzą fani Łady zakłóci wypracowany spokój zawodników Stali i pomoże "biało-niebieskim" w odniesieniu zwycięstwa w meczu dwóch największych faworytów do awansu.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 22:44, 25 Maj 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: z basenu
Doszły mnie słuchy ze mecz poprowadzia Sędzia Mikulski z Lublina Sędzia I ligowy z licencja Uefa i Fifa.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 0:28, 26 Maj 2007 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: SpA!n
No i moze jeszcze ten co final ligi mistrzow sedziowal :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 7:47, 26 Maj 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Legia dobrze mówi :D
Cytuj:
Znana jest już obsada sędziowska najbliższej kolejki. Co dla nas najważniejsze mecz Łady ze Stalą Poniatowa poprowadzi pierwszoligowy sędzia z Lublina Tomasz Mikulski, który od 1995 roku posiada międzynarodowe licencje UEFA i FIFA. Co więcej jak podają media Tomasz Mikulski jest jedynym pierwszoligowym arbitrem, który w żaden sposób nie jest zamieszany w aferę korupcyjną. Sędziami bocznymi w tym spotkaniu będą Szumigaj i Seniuk.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 8:02, 26 Maj 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Legia napisał(a):
Doszły mnie słuchy ze mecz poprowadzia Sędzia Mikulski z Lublina Sędzia I ligowy z licencja Uefa i Fifa.

Chyba masz rację bo tak napisane jest przy obsadzie sędziowskiej na ten mecz, a jak ktoś chce zobaczyć to prosze o kliknięcie na poniższy link:

http://www.forum.lbl.pl/obsadanr11lzpn.pdf

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 10:39, 26 Maj 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: z basenu
Quattro napisał(a):
Legia napisał(a):

Chyba masz rację bo tak napisane jest przy obsadzie sędziowskiej na ten mecz, a jak ktoś chce zobaczyć to prosze o kliknięcie na poniższy link:

http://www.forum.lbl.pl/obsadanr11lzpn.pdf

No to chłop ma zdrowie dzisaj pobiega w meczu Wisła Kraków - ŁKS Łódz a jutro u nas :lol:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: