Obecny czas: Czw 22:33, 19 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 21:41, 03 Wrz 2007 
Gaduła
Gaduła

słuszna waga napisał(a):
słuchaj po pierwsze zaczął Górnik po drugie jak nie wiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj,tyle,najbardziej mnie dziwi jak osoby nie mające pojęcia o sprawach kibicowskich wypisują że ci śpiewali to,a ci to,że żałosne,człowieku nie masz pojęcia o tym temacie to się poprostu nie wypowiadaj :wink:

mocne...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 21:54, 03 Wrz 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
andrew_200 napisał(a):
wy to tylko na internecie umiecie siedziec i k** krytykowac.... a na meczu czego kor*** cicho siedizcie ? l

Bo nie lubię siedzieć z niekulturalnymi ludźmi i zachowywać się jak oni...
I kto mówi, że siedziałem cicho :?: Fakt, nie darłem gardła, jestem gorszym kibicem...
Aha... i jeszcze biłem brawo Łęcznej gdy strzelali nam bramki...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 23:03, 03 Wrz 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Lomanion napisał(a):
andrew_200 napisał(a):
wy to tylko na internecie umiecie siedziec i k** krytykowac.... a na meczu czego kor*** cicho siedizcie ? l

Bo nie lubię siedzieć z niekulturalnymi ludźmi i zachowywać się jak oni...
I kto mówi, że siedziałem cicho :?: Fakt, nie darłem gardła, jestem gorszym kibicem...
Aha... i jeszcze biłem brawo Łęcznej gdy strzelali nam bramki...

No cóż ja nie lubię jak ktoś pisze nie mądre wypowiedzi i jak pisze o czymś o czym nie ma pojęcia. Jeśli nie przeżywasz na meczach żadnych emocji to może po prostu na nie nie chodź i nie zabieraj głosu w tematach piłkarskich. Na prawdę jeśli chodzisz tylko dlatego, że przyjeżdża fajny zespół, a po ewentualnym spadku będziesz się śmiał z klubu to najlepiej już skończ chodzić na mecze. Przynajmniej zaoszczędzisz parę złotych.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 23:22, 03 Wrz 2007 
Niemowa
Niemowa

dawno temu :) zaczelismy kibicowac Ladzie jako szalikowcy ( zamawialo sie pierwsze szaliki itd )
zreszta ten znaczek ktory macie na koszulkach i czapkach jest zastrzezony
taka mala uwaga specjalnie zrobilismy 1945 by Lada nie miala praw do tego symbolu, ale jak widac i Lada nie wysilila sie i wziela znaczek na koszulki
a klub nie byl zalozony w 1945 roku :)
kiedy - na pewno wiedza prawdziwi kibice
oczywiscie korzystajcie ze znaku bo nie o to chodzi by komus zabraniac jesli jesz za LAda

pamietajcie ze dzis dalej kibicujemy ale juz na innych sektorach

chcialbym Wam powiedziec ze jako ultras - oprawa - bardzo dobrze sie prezentujecie
ale pod wzgledem dopingu wypadacie slabo
zawsze byl jakis wodzirej prowadzacy spiew, a teraz jest ale slaby
a wystarczy ,, tuba ,, i juz jest jak prowadzic dobry doping
i trzeba urozmaicac repertuar i przyspiewki i nie dawac sie prowokowac byle jakimi przyspiewkami gosci

tez mam kolejna uwage

jestesmy za Lada ale to co dzieje sie na stadionie to jest WIOCHA

bylem na przeprznych stadionbach i setkach meczy ( nie tylko Polska, ale przy Polsce pozostanmy )

dla starszych kibicow - kiedy gralismy pierwszy raz w III lidze naglosnienie bylo o niebo lepsze

dzis stoi jedna kolumna kolo wiezyczki i tyle

wstyd by tak bylo na II lidze

denne piosenki i denna spikerka

nie mowiac o tym ze na innych stadionach potrafia --- w przerwach tancza dziewczyny, sa rozne konkursy itd

czy tak ciezko znalezc skle i wylosowac np. aparat dla posiadacza biletu z jakims numerem?

dzialacze robia wioche i tyle, dlatego jest wstyd przed przyjezdnymi

LADA to MY :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 23:45, 03 Wrz 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: MELINA
słuszna waga napisał(a):
słuchaj po pierwsze zaczął Górnik po drugie jak nie wiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj,tyle,najbardziej mnie dziwi jak osoby nie mające pojęcia o sprawach kibicowskich wypisują że ci śpiewali to,a ci to,że żałosne,człowieku nie masz pojęcia o tym temacie to się poprostu nie wypowiadaj :wink:
bylem na meczu i mam prawo sie wypowiedziec co widzialem i co slyszalem, jakos w IV i do tej pory w III nie bylo slychac przyspiewek na PZPN dopiero teraz sie opamietaliscie jak Gornik zaczal ? zreszta nie znam sie i juz nie bede nic pisal, w IV lidze mi sie podobalo to co prezentowaliscie ale z czasem zaczyna sie robic niezla cepownia, oby wszystko wrocilo do normy. I jeszcze mnie ciekawi jak ty sie zapoznales z tymi sprawami kibicowskimi, siedzac w chalupie non-stop i czytajac fora ? ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 0:11, 04 Wrz 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj-Nadstawna
voltron napisał(a):
słuszna waga napisał(a):
bylem na meczu i mam prawo sie wypowiedziec co widzialem i co slyszalem, jakos w IV i do tej pory w III nie bylo slychac przyspiewek na PZPN dopiero teraz sie opamietaliscie jak Gornik zaczal ? zreszta nie znam sie i juz nie bede nic pisal, w IV lidze mi sie podobalo to co prezentowaliscie ale z czasem zaczyna sie robic niezla cepownia, oby wszystko wrocilo do normy. I jeszcze mnie ciekawi jak ty sie zapoznales z tymi sprawami kibicowskimi, siedzac w chalupie non-stop i czytajac fora ? ;)

słuchaj ja widziałem Cie jak jedziesz motorem i na podstawie tego moge też wypisywać swoje mądrości na temat motorów nie mając o nich zielonego pojęcia,już wiesz o co mi chodzi :wink: a cepownia dla mnie jest jeżdżenie motorem po ul.Kościuszki w tą i spowrotem;)

Dodany po 10 min:

Lomanion napisał(a):
słuszna waga napisał(a):
słuchaj po pierwsze zaczął Górnik

Mamusiu to on zaczął :wink:

nikogo tu nie tłumacze,poprawiłem Voltrona bo napisał że śpiewać na pzpn zaczeli kibice Łady,co jest oczywistą nieprawdą :wink: jak cie tak rażą przekleństwa to nie przychodź na mecze,bo niestety jak drużyna przegrywa to wyzwalają się negatywne emocje i o przekleństwa nietrudno,nie tylko ze strony młyna,ale też od zwykłych ludzi przychodzących na mecz można usłyszeć niezłe wiązanki :wink: a co do ubliżania kibicom innej drużyny to poprostu nasi nie zostali dłużni,ktoś obraża nasz klub to żenadą jest siedzieć cicho i udawać że się tego nie słyszy,nawet nie gwizdać jak kibice przyjezdnych śpiewają "jesteśmy u siebie" :wink:

ps. do wypowiedzi jednego ze starszych kolegów dodam ze kilka pierwszych edycji szalów Łady były z herbem miasta nie klubu i jedna z takim błędem jak łabędź na herbie zwrócony w prawą a nie w lewą strone,jak wiadać każdy popełnia jakieś błedy

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 7:07, 04 Wrz 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: z basenu
whiteblue napisał(a):
Pytanie :D po co górnik spiewał hymn

dzien wcześniej 1 wrzesnia byłą rocznica Działaniami wojennymi w Polsce rozpoczęła się II wojna światowa - kampania wrześniowa
i kibice zawsze pamiętaja walczacych za Polske i śpiewaja hymnn. (Prawie) na kazdym stadionie tak było

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 9:40, 04 Wrz 2007 
Praktyk
Praktyk

widzę, że z tobą Panie Słuszna Waga nie ma co dyskutować, myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy itd. proponuje więcej ogłady i czasami przyjąć słowa krytyki bez głupiego ripostowania, tyle ze mnie w tym temacie bo widzę, że co niektórzy są nie reformowalni, a co do PZPN to powtórzę swoją myśl, że jeśli przeszkadzało to wam ze jest to mafijna banda to dlaczego wcześniej nie śpiewaliście obelg pod jego adresem tylko nagle gdy kibice Górnika zaczęli, jak dla mnie to wyglądało na lekkie podlizywanie się, powtarzam WYGLĄDAŁO bo zapewne nie było to na celu.
PS co do jeżdżenia Kościuszki w te i nazad to w 100% się zgadzam, zależy tylko czy jeździ się bezsensownie czy "za czymś"

Ostatnio edytowany przez voltron, Wto 13:21, 04 Wrz 2007, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 11:38, 04 Wrz 2007 
Administrator
Administrator

Voltron co prawda na meczu z Sandecją jej nie było, ale w poprzednim sezonie na około połowie meczów była śpiewana przyśpiewka na PZPN i na pewno nie jest tak, że śpiewaliśmy bo Górnik śpiewał. Zdarza się także, że jest ona także śpiewana, gdy sędzia wydaje kontrowersyjne decyzje.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 11:45, 04 Wrz 2007 
Praktyk
Praktyk

Flower nie wciskaj mi to pierdół, chodzę praktycznie cały czas na mecze i nie słyszałem tego.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 12:22, 04 Wrz 2007 
Administrator
Administrator

Kilka razy była na pewno bo przecież wiem co śpiewam, ale dobra nie ma co drążyć tematu, bo każdy wie swoje.
Lomanionowi dopowiem jeszcze żeby się zastanowił jak by się czuli piłkarze Łady, gdyby nagle po stracie gola cały stadion zaczął klaskać :shock: :?

Pis77 - co do daty założenia klubu to niektórzy uważali kiedyś, że klub powstał w 1950 roku, ale ostatecznie została przyjęta i potwierdzona data 1945.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 14:23, 04 Wrz 2007 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
voltron napisał(a):
Flower nie wciskaj mi to ****ół, chodzę praktycznie cały czas na mecze i nie słyszałem tego.

Volt, powtarzanie za Łeczną tej przyśpiewki to nie wyraz podliwzywania się czy coś w tym stylu, ale wyraz ogólnej dezaprobaty dla całego Pzpnu w świecie kibicowskim każdego (prawie) fan clubu. Nawet gdy kluby nie darzą się sympatią, śpiewają to na meczach- jeden zespół po drugim. Oklaski są na koniec za poparcie tego hasła z obu stron. Są ogólnie przyjęte zasady, ze za korpucję i burdel w związku nie szanujemy ich i tego się trzymamy ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:32, 04 Wrz 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
W piłce nożnej występują dwie strony: nasi i przeciwnicy... Przeciwnicy-nie wrogowie, więc co złego w tym, że oklaskuję ładną akcję przeciwników :?:
Nie przychodzę na mecze tylko jak jest w mieście fajny zespół, bo byłem także na meczu z Małogoszczą, której nawet na mapie nie potrafię wyszukać... Nigdy się nie śmiałem z Łady, nawet gdy spadła do okręgówki, bo to się zdarza i to rozumiem...
A co do kibicowania... Kibiców Łady wydaje mi się, że stać na więcej niż przykro mi to powiedzieć, ale chamskie odzywki w stronę kibiców przeciwnej drużyny... Prezentowali taki, a nie inny poziom, to po co się zniżać :?: Myślałem, że jak kibicować, to kulturalnie z klasą... Zaraz mi ktoś napisze, że nie wiem co i jak... Nie wiem, ale chętnie się dowiem tylko, żeby to było coś konkretnego...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 17:04, 04 Wrz 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj-Nadstawna
voltron napisał(a):
Flower nie wciskaj mi to ****ół, chodzę praktycznie cały czas na mecze i nie słyszałem tego.

widocznie nie byłeś na wszystkich :roll:

Dodany po 3 min:

Lomanion napisał(a):
Myślałem, że jak kibicować, to kulturalnie z klasą..

z pasją :!: :!: :!: a kulturalnie i z klasą nie zawsze :wink:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 17:25, 04 Wrz 2007 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: MELINA (R)
Lomanion napisał(a):
Nie przychodzę na mecze tylko jak jest w mieście fajny zespół, bo byłem także na meczu z Małogoszczą, której nawet na mapie nie potrafię wyszukać...

Szukaj w okolicach Kielc ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: