Obecny czas: Śro 3:54, 21 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 12:44, 30 Paź 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: MELINA
Lomanion napisał(a):
A jeśli mogę zapytać, bo jak już ktoś napisał-ja się nie znam-dlaczego nie lubicie Hetmana :?:
tak dla jaj

Temat postu:
PostWysłany: Wto 13:22, 30 Paź 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
Jakie to głębokie

Temat postu:
PostWysłany: Wto 15:01, 30 Paź 2007 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj
Kurde, nie interesuje się wogóle piłką nożną i nawet nie wiem w której lidze jest łada albo hetman... :roll: Tak wogóle to ile jest lig? :lol:
Wiem jedno - piłka jest jedna a bramki są dwie :lol:
Czytając posty na forum chyba nawet skusze się i pojade na ten mecz 'popatrzeć' :lol: :lol: :lol:

Image

Image

Temat postu:
PostWysłany: Śro 1:51, 31 Paź 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj-Nadstawna
Lomanion napisał(a):
A jeśli mogę zapytać, bo jak już ktoś napisał-ja się nie znam-dlaczego nie lubicie Hetmana :?:

a po co chcesz poznać tą nieodgadnioną dla ciebie tajemnicę???
Flower: Koniec off-topicu, posty nie na temat będę usuwał!

Temat postu:
PostWysłany: Sob 16:04, 10 Lis 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
To już jutro :D
Cytuj:
Czekali ćwierć wieku
Tabela idzie w kąt. Ważne będzie tu i teraz. Wygramy na 100 procent. To jak mecz o mistrzostwo świata - takie deklaracje przed pierwszymi od lat derbami Zamojszczyzny płyną z obydwu stron sportowej barykady. Kibicom Hetmana i Łady wypada jedynie zacierać ręce. W ostatnim meczu rundy jesiennej emocje, w przeciwieństwie do pogody, są gwarantowane.

Historię ligowych starć obu drużyn zdążył delikatnie pokryć kurz. Po raz ostatni w meczu o punkty Hetman zmierzył się z Ładą 25 lat temu. IV-ligowi wówczas zamościanie pokonali gości z Biłgoraja 3:0. W rewanżu padł bezbramkowy remis. Później rywale zza miedzy spotykali się towarzysko lub w meczach o Puchar Polski. - Choć derby rządzą się swoimi prawami, najwyższy czas przypomnieć się statystykom i powtórzyć tamten wynik - mówią w Hetmanie.
Teoretycznie mocniejszym zestawieniem personalnym dysponują gospodarze. To właśnie im bukmacherzy przyznają większe szanse na zgarnięcie kompletu punktów. W talii trenera Przemysława Cecherza zabraknie jedynie pauzującego za kartki Dariusza Osucha. Jego miejsce na boisku zajmie z pewnością sygnalizujący dobrą formę Daniel Onyekachi. Mało zwrotni defensorzy "biało-niebieskich” będą musieli mieć się na baczności.- Wierzę w nasze zwycięstwo. Chłopcy są niesamowicie zmotywowani i bardzo im zależy - podkreśla II trener zamościan Zbigniew Pająk. - Ogladalismy rywali, wiemy, jak grają. Mają słabe strony i zamierzamy właśnie tam uderzyć. Trzeba zagrać na 120 procent możliwości. W końcu Łada ograła w Stróżach Kolejarza i raczej nie był to przypadek. W razie naszej wygranej możemy wskoczyć na pozycję wicelidera. W spotkaniu Kolejarz - Przebój ktoś musi zgubić punkty. Górnik Łęczna nie będzie miał łatwo w Ostrowcu. To szansa, którą trzeba wykorzystać - mówi asystent Przemysława Cecherza.
- Obserwowałem dwa spotkania Hetmana. Spodziewam się, że przeciwnicy zechcą rozstrzygnąć mecz w pierwszych 15-20 minutach, tak jak w Świdniku. Nie pójdziemy na otwartą wojnę. Jeśli będą atakować, będą się również odkrywać. Ich obrona nie stanowi monolitu - uchyla rąbka taktycznych założeń na mecz z Hetmanem szkoleniowiec Łady Marek Sadowski. W drużynie z Biłgoraja zabraknie pauzującego za kartki Sławomira Barteckiego. Nie wystąpią również kontuzjowani Ernest Chomicz i Grzegorz Poleszak. - Mamy za to Irka Zarczuka. Jest w wybornej dyspozycji. Do czego się na boisku dotknie, to zamienia na bramki - kończy trener Sadowski.
Źródło: Dziennik Wschodni

Temat postu:
PostWysłany: Nie 18:49, 11 Lis 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Znienacka
I 0-1 w pape. Co wy na to?:P. Ale wielkei brawa dla pana I. Zarczuka za to że od razu po powrocie z meczu zdołał jeszcze zagrać w finale turnieju z okazji 11 listopada w siatkę i to z nie byle jakim skutkiem:D

Temat postu:
PostWysłany: Nie 20:35, 11 Lis 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Hetman miał szczęście, bo wcale nie był lepszy. Ale co zrobić tak bywa, w następnej rundzie w Biłgoraju powinno być inaczej. Trzeba tez dodać, że Hetman ma co najmniej dwukrotnie wyższy budżet, a na boisku tego w ogóle nie było widać. Mam nadzieję, że Biłgorajskie firmy zainteresują się bardziej Ładą, nasze miasto zasługuje na to żeby mieć lepszy klub niż Zamość.

Fotka kibiców Łady w Zamościu
Image
Wyjazd niezapomniany do końca życia, kto nie był może tylko żałować :D

Temat postu:
PostWysłany: Pon 10:46, 12 Lis 2007 
Gaduła
Gaduła

Flower napisał(a):
Hetman miał szczęście, bo wcale nie był lepszy

zawsze cos... zawsze ku.rwa cos, a wystarczylo strzelic o jedna bramke wiecej zeby to Lada byla lepsza...

Flower napisał(a):
nasze miasto zasługuje na to żeby mieć lepszy klub niż Zamość.

tzn?

Temat postu:
PostWysłany: Pon 13:03, 12 Lis 2007 
Niemowa
Niemowa

kelner napisał(a):
Flower napisał(a):
Hetman miał szczęście, bo wcale nie był lepszy

zawsze cos... zawsze ku.rwa cos, a wystarczylo strzelic o jedna bramke wiecej zeby to Lada byla lepsza...

Image

Ostatnio edytowany przez midasek0, Wto 12:54, 13 Lis 2007, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
PostWysłany: Wto 0:13, 13 Lis 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj-Nadstawna
nie wiem do czego ten obrazek :roll:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: