Obecny czas: Wto 14:01, 23 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 21:52, 30 Maj 2008 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Nadstawna
Moim zdaniem obustronny walkower jest jak najbardziej słuszny niestety . Każdy klub przecież odpowiada za swoich kibiców także na wyjeździe . Więc decyzja była sprawiedliwa . Łada dostała walkower za złe zabezpieczenie zawodów i wybiegnięcie kibiców . Hetman za swoich kibiców którzy zrobili pokazówkę taką jakiej się spodziewałem i wogóle nic mnie nie zaskoczyło . Dostając 100 biletów wiadome było kto przyjedzie z Zamościa . Kto chodzi na mecze ( w większości ludzie na tym forum potrafią tylko komentować coś czego nie widzieli a tym bardziej nie rozumieją ) wie że to co pokazali kibice Hetmana mogła zrobić każda obecna w Biłgoraju ekipa przyjezdna bo agencja która ochrania mecze na Targowej robi to niestety po amatorsku i ja na to nic nie poradzę . To co po ostatnim meczu pokazały telewizje to w większości bzdury i robienie z igły widły bo co tydzień coś takiego w Polsce się wydarza ale to nasza policja (CH...W....D....P...) przecież zrobiła z siebie bohaterów że zatrzymała osiemdziesiąt parę osób z czego połowę niewinnych jak zwykle . Ja nie żałuję tego co się stało bo jeśli urzędnicy nic nie robią w promocji miasta to chociaż tak możemy zaistnieć. Co do władz klubu to powiem że nic nie powiem bo szkoda słów .
Łada strzela u siebie tylko 2 bramki w tej rundzie nie odnosząc zwyciestwa 13 meczów bez zwycięstwa a zarząd ustalił ceny biletów 8 pln i 10 pln na drużynę przed ostatnią w tabeli i tylko dlatego że zresztą nasz zaprzyjaźniony klub Avia nie daję się wyprzedzić . Dochodzi do meczu pucharowego . Bilety po 10 pln bez żadnych zniżek !!! Za te wszystkie upokorzenia z całej rundy należało by się coś kibicom i wpuszczenie raz za darmo chyba było by jak najbardziej na miejscu . Dobrze że chłopaki się domyślili i sami postanowili nie wzbogacić naszego wspaniałomyślnego zarządu który powinien już być historią bo chyba jest najgorszy odkąd pamiętam . Bo jaki sponsor da coś na klub jak na czele Pan Stefan O.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 1:20, 31 Maj 2008 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
Gościu... lepiej zatrzymać 100 osób z czego 60 będzie niewinnych niż potem się dowiedzieć ze zatrzymało się tylko 40 a 60 robiło taką samą świńską robotę...
Najazdy na policję są przykro mi to mówić ale gówniarskie i idące za mitem, że policjanci gnębią wszystkich niewinnych i świętych...
Szkoda mi kibiców Łady i kibiców Hetmana, bo mógł być fajny mecz, ale że wyszedł margines społeczny, który powinien teraz stanąć pod ścianą i zostać rozstrzelany, to nic nie poradzimy...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 4:38, 31 Maj 2008 
Stały bywalec
Stały bywalec

jagusiewicz powinien powiesić tablice z X przykazaniami na bramie stadionu

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 2:24, 08 Cze 2008 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
Flower napisał(a):

Jeśli spodziewałeś się, że na meczu derbowym z Hetmanem nie usłyszysz żadnych bluzg to sam jesteś bardzo nieodpowiedzialny i to, że wziąłeś małych synów na taki mecz to po prostu głupota. Możesz ich brać na wszystkie inne mecze, kiedy jest kultularny doping. Szkoda, że wtedy nie chwalisz kibiców, ale jak można to robić skoro się na mecze nie chodzi...

Mam rozumiec ze kibice to bardzo kulturalni ludzie, a buractwo, chamstwo, i prostactwo wychodzi z nich tylko podczas meczu z Hetmanem?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: