Obecny czas: Nie 4:05, 18 Kwi 2021

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Studenckie jedzenie
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 1:58, 05 Mar 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: wiem ze twoja stara pierze w rzece?!?!?!?
Utarty jest stereotyp ze studenci jedza tylko zupki chinskie, kebaby i inne fastfoody, pija piwsko i inne wodki :P
Ja tam staram sie odzywiac zdrowo i robie sobie pelnowartosciowe posilki z tego co mi mama oraz tesco da. :lol:

A jak odzywiaja sie studenci z naszego malego miasteczka? :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 4:07, 05 Mar 2007 
Moderator
Moderator

Miejscowość: z Internetu
w życiu zjadłem 1 albo 2 zupki chińskie
a kebabów się trochę zjadło co niestety widać

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:40, 05 Mar 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
oj...to ja zupki chińskie Konora jem przynajmniej 2 na tydzień... wiem ze to strasznie nie zdrowe, ale po prostu lubię :)

jem odgrzewane pierogi, gołąbki, bigosy i kotlety z domu... :) takie zdrowe domowe jedzenie, aczkolwiek smażone i podgrzewane w mikrofalówce więc nie do końca ;)

gotować tez gotuję, makarony z sosami własnej roboty, nie z torebki czy słoika :P czasami robimy leczo, ryż z warzywami, jakies tam mrozonki, od czasu do czasu zdarzy się nawet zupa... :)
ale akurat zupa jest specjalnoscia kolegów :)
opracowalismy sobie taki system, ze od czasu do czasu zapraszamy sie na obiady :D raz mi się udało zjeść nawet rybę, taka naturalni złowioną... :D

ale kebaby też się je... tak czy siak ;) i czasami hot - dogi czy hamburgery z Wisły o 4 nad ranem smakuja kapitalnie... ;)

reasumujac ja akurat rewelacyjnie zdrowo sie nie odzywiam, ale na linie mi to całe szczęście nie siada :D a żoładkiem zacznę sie martwić później... ;)
ale z własnego doswiadczenia chciałabym wyrzucic na smieci mit ze student nie ma kasy na jedzenie i zazwyczaj gloduje... totalna bzdura!!!!!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:36, 05 Mar 2007 
Moderator
Moderator

Miejscowość: z Internetu
cytat kumpla zanim jeszcze dostał stypendium (jest czwartek): "nie ide na kebab, do końca tygodnia zostało mi 10zł" :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 13:02, 05 Mar 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj
Tofika napisał(a):
oj...to ja zupki chińskie Konora jem przynajmniej 2 na tydzień... wiem ze to strasznie nie zdrowe, ale po prostu lubię :)

jem odgrzewane pierogi, gołąbki, bigosy i kotlety z domu... :) takie zdrowe domowe jedzenie, aczkolwiek smażone i podgrzewane w mikrofalówce więc nie do końca ;)

gotować tez gotuję, makarony z sosami własnej roboty, nie z torebki czy słoika :P czasami robimy leczo, ryż z warzywami, jakies tam mrozonki, od czasu do czasu zdarzy się nawet zupa... :)
opracowalismy sobie taki system, ze od czasu do czasu zapraszamy sie na obiady :D raz mi się udało zjeść nawet rybę, taka naturalni złowioną... :D

ale kebaby też się je... tak czy siak ;) i czasami hot - dogi czy hamburgery z Wisły o 4 nad ranem smakuja kapitalnie... ;)

reasumujac ja akurat rewelacyjnie zdrowo sie nie odzywiam, ale na linie mi to całe szczęście nie siada :D a żoładkiem zacznę sie martwić później... ;)
ale z własnego doswiadczenia chciałabym wyrzucic na smieci mit ze student nie ma kasy na jedzenie i zazwyczaj gloduje... totalna bzdura!!!!!

ty jesteś studentką więc tego nie rozumiesz, jak byś była studentem to bys zrozumiała.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 13:09, 05 Mar 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: wiem ze twoja stara pierze w rzece?!?!?!?
dobre :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:18, 05 Mar 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: ten wzrok??
ja zazwyczaj zajadam jajka po studencku, czyli:
idę do lodówki, zaglądam, jak zwykle jest tam pusto, więc drapię się po jajkach, zamykam lodówkę i sobie idę... :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:30, 05 Mar 2007 
Praktyk
Praktyk

CeSaRy napisał(a):
Tofika napisał(a):

ale z własnego doswiadczenia chciałabym wyrzucic na smieci mit ze student nie ma kasy na jedzenie i zazwyczaj gloduje... totalna bzdura!!!!![/quote

ty jesteś studentką więc tego nie rozumiesz, jak byś była studentem to bys zrozumiała.

bzdura!! moi sasiedzi zawsze maja pełne lodówki zarówno jedzenia jak i procentów! :P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:44, 05 Mar 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: MELINA
pierogi z keczupem i musztarda, mniam mniam

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 19:00, 05 Mar 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj\Kraków
voltron napisał(a):
pierogi z keczupem i musztarda, mniam mniam

nie trzeba byc studentem zeby tak jadac :) pierogi z ketchupem pierwsza klasa :) a musztardy nie lubie :P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 19:19, 05 Mar 2007 
Praktyk
Praktyk

ja zapomniałam o jeszcze jednym...jadam jeszcze tony chipsów :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:34, 05 Mar 2007 
Specjalista
Specjalista

to zależy gdzie i kiedy. na codzień jadam głównie w pracy (dowożą nam, niedrogo, obiady). są to zupełnie normalne dania obiadowe - i nie tłuste :) w niedzele, jak mam wiecej czasu to i w tygodniu (tutaj kolacje) jadam raczej w którejś z restauracji, których w grodzie Kraka nie brakuje (szczegolnie przy rynku). Bardzo rzadko gotuje sama. Mama czasem coś podaje, ale to zjada głównie mój brat ;)

Zupek chińskich staram się nie jadać. po pierwsze mi nie smakują, po drugie za dużo E wchodzi w ich skład :wink:

a, i jeszcze moja dieta wzbogacona jest o obowiązkowe słodkości ;)

Reasumując chodzę najedzona. ale już gdzies kiedyś pisałam, że lubię dobrze zjeść, więc na jedzeniu raczej nie oszczędzam.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 17:09, 17 Mar 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
Ja jadam chyba jak to utarło się w stereotypie studenta-przynajmniej po części... Zdarza mi się jeść zupki chińskie, kebaby(bo w Rzeszowie są genialne) i pizze(gdy siedzimy z kumplami przed kompem i oglądamy film).
Pewnie gdyby było znacznie więcej kasy to jadłbym tych kebabów znacznie więcej. Piwo oczywiście pijam, ale wódka w moim pokoju to na razie wróg("we wtorek już nie pijemy, bo to się źle kończy :lol2:).
Jadam też zdrowe posiłki prosto z Biłgoraja :mrgreen: a i koledzy doceniają piernika mojej mamy (pieszczotliwie nazwany "pi.erdolniczkiem" :wink:)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 17:46, 17 Mar 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj
moje studenckie "gotowanie" polega na odgrzewaniu tego co mi mamusia wczesniej przygotowala ;) sama nie gotuje, bo nie umiem i nie lubie, no i nie mam tez czasu.. jedyne co potrafie zrobic to frytki (tego nigdy dosc), ewentualnie ugotowac ryz lub ziemniaczki, no i oczywiscie zalac wrzatkiem rosolek z torebki ;)
hamburgerow, pizzy, kebabow itp. w ogole nie jem, bo nie lubie, wodki tez nie pije, na miescie sie raczej nie stoluje, od czasu do czasu skocze na nalesniki z lodami i owocami, czy na shake'a lub McNuggets do Mc'a.. czyli w sumie w utrzymaniu za droga nie jestem ;)
no a to co zaszczedze na fastfoodach mam na slodycze :)

P.S. Lomanion - za pierniczek mojej babci moje wspollokatorki tez by wiele oddaly... mmmniam :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 18:35, 17 Mar 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
czarna napisał(a):
P.S. Lomanion - za pierniczek mojej babci moje wspollokatorki tez by wiele oddaly... mmmniam :)

Przyślij je do mnie :mrgreen:
Ja to się boję do Rzeszowa wracać bez piernika, bo zaraz jęki, pogróżki dotyczące końca mojego żywota itp. :wink:
Zapomniałem o frytkach-kocham :mrgreen:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: