Obecny czas: Sob 19:19, 14 Gru 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Modelarstwo Kartonowe
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 14:18, 03 Lip 2006 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj --> Getto Długa :)
Kto z forumowiczów trudni się tym jakże przepięknym i odprężającym zajęciem 8) :?: Może macie jakieś kolekcje, które chcielibyście pokazać, podzielić się swoim doświadczeniem z innymi modelarzami w tej dziedzinie... Jeśli tak to zapraszam do rozmów.

Ja aktualnie kończę okręt pancernika Bismarck z okresu II wojny światowej. Niedługo zaczynam budowę superpancernika YAMATO z wydawnictwa Haliński. Wkrótce postaram się zamieścić kilka fotek mojego dzieła :P

Pozdrawiam Modelarzy i czekam na posty :mrgreen:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 19:29, 05 Lip 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Ja Czarny chętnie zatopie Twojego Bismarcka :twisted: kiedyś sie w to bawiłem, ale skończyłem na pierwszym moim modelu :lol2: F-16 które praktycznie skończyłem, ale niedopracowałem ;) ale może kupie sobie jaiś model i postaram sie takie cholerstwo slkeić :lol2:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 14:38, 06 Lip 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Biłgoraj
kiedyś bardzo dużo czasu poświęcałem temu pasjonującemu hobby, ale niestey wyjazd do internatu później studia, praca, rodzina i niestety teraz to już tylko wspomnienia.
Jakbym pogrzebał to być może znalazłbym jeszcze hariera z którym wygrałem I miejsce w konkursie modeli kartonowych klasa - samoloty, ale to było chyba z 14 lat temu.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 16:45, 06 Lip 2006 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
Taa...strasznie osprężające zajęcie. Szczególnie jak nie wiesz jak wygiąć, czy jakim cudem części mają być sklejone, albo jak jest błąd w druku...
Czysty relaks :lol2:
Oj bawiło się tym kiedyś. Osobiście to chyba zacznę sklejać modele w następnym życiu ^_^
Fak będziesz miał foty to dawaj od razu na Forumie

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:37, 02 Maj 2007 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: SpA!n
No ja tez kiedys jeszcze jak chodzilem do podstawowki to sklejalem kupowalem ta gazete Mały Modelarz co miesiac :wink: Niedawono szperalem tak po szafkach i znalazlem Malego Modelarza Dar POmorza jeden z najpiekniejszych zaglowcow swiata nie sklejonego wiec gdzies na wolnych dniach tak przysiade i zaczne sklejac :D

Temat postu: Re: Modelarstwo Kartonowe
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 13:46, 04 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

Osobiście zajmuję się nieco bardziej zaawansowaną formą tego zajęcia. Mój ulubiony wariant to zwłaszcza helikopter zdalnie sterowany. Świetnie sprawdził się on w moim przypadku w roli eksperymentu, na którym uczyłem się latać.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Szukaj:
Skocz do: