Obecny czas: Sob 19:56, 14 Gru 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:51, 05 Wrz 2007 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
Joe napisał(a):
Zagubiona napisał(a):
Joe napisał(a):
krewetki ponoć smakują jak kurczak tylko taki delikatniejszy :) jak ktos sie zdobedzie na odwage spróbowac ze mną to bede happy :D

Zgłaszam się na ochotnika tylko mały warunek, TY będziesz je obierać jeśli będą mieć pancerzyk:)

to one maja cos takiego?

ogólnie, jak już ktoś napisał mają. ale spora część restauracji sporzadza je też i tak, że klient na talerzu dostaje "sam środek" bez skorupki - i tę wersję Ci polecam. no chyba, że pasuje Ci opcja obierania pancerzyków, o jakiej mowa powyżej, a którą zdaje się Lip$tick stara się rozpędzić ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:55, 05 Wrz 2007 
pmo napisał(a):
Joe napisał(a):
Zagubiona napisał(a):
Joe napisał(a):
krewetki ponoć smakują jak kurczak tylko taki delikatniejszy :) jak ktos sie zdobedzie na odwage spróbowac ze mną to bede happy :D

Zgłaszam się na ochotnika tylko mały warunek, TY będziesz je obierać jeśli będą mieć pancerzyk:)

to one maja cos takiego?

ogólnie, jak już ktoś napisał mają. ale spora część restauracji sporzadza je też i tak, że klient na talerzu dostaje "sam środek" bez skorupki - i tę wersję Ci polecam. no chyba, że pasuje Ci opcja obierania pancerzyków, o jakiej mowa powyżej, a którą zdaje się Lip$tick stara się rozpędzić ;)

ooo kochana, jakbys wiedziala to co ja to i ty bys przeganiala :twisted: :twisted: :twisted: taka "zagubiona", może pora sie odnaleźć?:] kolezanko!

a i pmo ma racje, wiekszosc restauracji tych "lepszych", serwuje dania które mamy 'gotowe do spozycia' i nie musimy sie tam meczyc nad talerzem i robic z siebie glupkow nieumiejetnoscia 'obierania' ze skórki owych przysmaków xD

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 21:12, 05 Wrz 2007 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
Lip$ticK napisał(a):
pmo napisał(a):
Joe napisał(a):
Zagubiona napisał(a):
Joe napisał(a):

to one maja cos takiego?

ooo kochana, jakbys wiedziala to co ja to i ty bys przeganiala :twisted: :twisted: :twisted: taka "zagubiona", może pora sie odnaleźć?:] kolezanko!

a i pmo ma racje, wiekszosc restauracji tych "lepszych", serwuje dania które mamy 'gotowe do spozycia' i nie musimy sie tam meczyc nad talerzem i robic z siebie glupkow nieumiejetnoscia 'obierania' ze skórki owych przysmaków xD

Ty widzę wcale wredna nie jesteś, tylko bardzo koleżeńska, w mig pomożesz się odnaleźć zagubionej ;)

A jak Joe chce koniecznie tych krewetek spróbować to zamiast tu na forum gadać, wziąłby się facet do roboty, zaprosił Cie do restauracji i tym sposobem połączyłby przyjemne z pożytecznym :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 21:20, 05 Wrz 2007 
pmo napisał(a):
Ty widzę wcale wredna nie jesteś, tylko bardzo koleżeńska, w mig pomożesz się odnaleźć zagubionej ;)

no jasny pierun niech cie trzepnie:( przejrzala mnie :P

pmo napisał(a):
A jak Joe chce koniecznie tych krewetek spróbować to zamiast tu na forum gadać, wziąłby się facet do roboty, zaprosił Cie do restauracji i tym sposobem połączyłby przyjemne z pożytecznym :)

hahaha ta, i narazi sie na moje narzekanie ze mi smierdzi tymi krewtkami, ze mlaska, ciamcia i wogole?:D on chyba nie lubi ryzykowac:]
chociaż... ^^

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 5:46, 06 Wrz 2007 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Okolice
Lip$ticK napisał(a):
pmo napisał(a):

hahaha ta, i narazi sie na moje narzekanie ze mi smierdzi tymi krewtkami, ze mlaska, ciamcia i wogole?:D on chyba nie lubi ryzykowac:]
chociaż... ^^

wole nie ryzykowac:P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 8:53, 08 Wrz 2015 
Niemowa
Niemowa

Owoce morza sa wspaniale. Moglabym je jesc caly czas!
Najlepsze sa oczywiscie swieze, ale u nas o takie ciezko, dlatego tez moze tak malo osob jest do nich przekonanych.
Polecam sprobowac bedac gdzies na wakacjach nad Morzem Srodziemnym :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 1:07, 21 Wrz 2015 
Niemowa
Niemowa

Nie lubie. Ostatnio zatrułam się sushi z krewetkami. Nigdy więcej nie zjem.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 12:37, 24 Lis 2015 
Słuchacz
Słuchacz

polecam odwiedzić portofino we Włocławku :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:41, 30 Lis 2015 
Niemowa
Niemowa

Za krewetkami nie przepadam, ale uwielbiam małże i muszle świętego jakuba:)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:20, 15 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Ja lubię krewetki. W sumie tylko takie owoce morza jadłam :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 13:38, 16 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Ja uwielbiam krewetki, smaze je na białym winie, cytrynie oraz z pietruszką ;p

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:26, 18 Gru 2015 
Nie jem owoców morza, bo jestem wegetarianką. Kiedyś jadłam i moimi ulubionymi owocami morza były ostrygi.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 8:40, 22 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Ostrygi? Nigdy nie próbowałam, zawsze jadłam mule lub krewetki

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 15:00, 07 Sty 2016 
Małomówny
Małomówny

Owoce morza są smaczne, ale je się je z lekkim em.... dystansem? I to nie jest tylko moje zdanie, po prostu jesz je jak coś od czego lekko Cie odrzuca ale wiesz ze jest smaczne. :P A swoją drogą jakie wino najlepiej pasuje do owoców morza? Czy takie lzejsze białe półwytrawne jak: http://www.slonecznawinnica.pl/pl/c/win ... ytrawne/41 dobrze sie nada? Chciałam zaskoczyć bliskich wystawną kolacją ale nie chce popełnić żadnego faux pas.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 16:37, 09 Sty 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja bardzo uwielbiam krewetki. Kocham je za to że są:
bogate w białko,
są niskokaloryczne,
lekkostrawne,
pożywne.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: