Obecny czas: Sob 11:07, 07 Gru 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Owoce morza
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 12:13, 10 Mar 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Co sądzicie o krewetkach, ostrygach, ośmiornicach i innych tego typu "smakołykach". Sam widok tego typu jedzenia jakoś mnie odpycha, ale może to jest jedynie moje subiektywne odczucie.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 14:08, 10 Mar 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Jeżeli węgorze zalicza się do owoców morza to ja jak najbardziej polecam, wędzonego węgorza ;) niebo w gębie :D

Temat postu: Re: Owoce morza
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 15:27, 10 Mar 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: wiem ze twoja stara pierze w rzece?!?!?!?
Quattro napisał(a):
Co sądzicie o krewetkach, ostrygach, ośmiornicach i innych tego typu "smakołykach". Sam widok tego typu jedzenia jakoś mnie odpycha, ale może to jest jedynie moje subiektywne odczucie.

dobre so :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 15:27, 12 Mar 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: z Niedojazdowa koło Kaczych Dołów:p
Ja bym się tego nie tkneła nie tylko dlatego, że nie jem zwierząt, ale jaoś tak.. bleeeeeeeeeeeeeee :? mimo, że słyszałam, że to dobre. Moja kumpela z klasy gustuje w takich obrzydlistwach.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 9:27, 03 Wrz 2007 
A wie ktoś może jak najlepiej doprawić małże by były wyśmienite? Szukam domowego sprawdzonego przepisu a nie jakiegoś z neta

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:38, 03 Wrz 2007 
Małomówny
Małomówny

Świerze małże najlepiej smakują skropione sokiem z cytryny. Jeśli chodzi o dobry przepis na małże to ja robię je w sosie śmietanowo- serowym. Poprostu na patelnię wylewam śmietanę 12% do tego dodaje ser gouda i ser pleśniowy np:bleu. Gdy oba składniki się podgrzeją to wyjdzie gęsty lekko ciągnący się sos. Potem wszystko przyprawiam świerzą bazylią i oregano. Na sam koniec dodaje ugotowane małże- bez skorupek oczywiście :lol:
To w 100% mój przpis, więc polecam.
Ja uwielbiam owoce morza- szczególnie homary i krewetki za którymi przepadam. Miałam okazję spróbować ośmiornicę, ale odradzam- no chyba że ktoś lubi żuć gumę :lol:

P.S. Pamiętaj że jeśli gotujesz małże to przed gotowaniem wywal te otwarte a po ugotowaniu te zamknięte- wtedy będziesz miała pewność że są dobre do spożycia.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 16:37, 03 Wrz 2007 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Okolice
krewetki ponoć smakują jak kurczak tylko taki delikatniejszy :) jak ktos sie zdobedzie na odwage spróbowac ze mną to bede happy :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:27, 03 Wrz 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Jakby ktos kiedys mial stycznosc z mulami, to nie polecam, od razu wzbudzily we mnie odruch wymiotny... :roll:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:46, 03 Wrz 2007 
Joe napisał(a):
krewetki ponoć smakują jak kurczak tylko taki delikatniejszy :) jak ktos sie zdobedzie na odwage spróbowac ze mną to bede happy :D
piszesz to wszedzie i za kazdym razem. wes se kurde kup i zeżryj to sie przekonasz, matko jedyna no/! i nie pitol:/ bo czlowieka nerwica juz trafia. zawsze to powtarzasz jak tylko to widzisz;/

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:52, 03 Wrz 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Lip$ticK napisał(a):
piszesz to wszedzie i za kazdym razem. wes se kurde kup i zeżryj to sie przekonasz, matko jedyna no/! i nie pitol:/ bo czlowieka nerwica juz trafia. zawsze to powtarzasz jak tylko to widzisz;/

spokojnie...skad tyle zlosci u tak pieknej kobiety??:D musi, to ta dzisiejsza uroczystosc tak wplynela na Twoj humor... :lol:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:56, 03 Wrz 2007 
jaka uroczystosc?:>
:P i jakiej pieknej?! chyba paskudnej chciales powiedziec...

jestem zla bo nienawidze jak ktos cos mietoli jezorem na jeden temat wszedzie. juz jedna osobka byla taka co w kazdym temacie pisala jedno.
i niech Korsi lepiej nie podskakuje bo paznokcie wlasnie piluje i moze go czasem zabolec;] bardziej niz zazwyczaj gdy sie wsciekam! a to dopiero poczatek mojego wsciekania!:/ :[ wrrrrrrrrrrrrr

a zeby bylo na temat to ja nie jadam owoców morza, no ok;] w mlodosci jadalam makrele- ryba to w morzu plywa czyli jakoby tez 'owoc' ;] innych za nic w swiecie, nawet za miliardy $$ nie wezme do ust.. bleeeeeeeeeeh :roll:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:02, 03 Wrz 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

[quote="Lip$ticK":****] i jakiej pieknej?! chyba paskudnej chciales powiedziec...[/quote:****]
no prosze jaka skromna...:D
[quote:****] a to dopiero poczatek mojego wsciekania!:/ :[ wrrrrrrrrrrrrr [/quote:****]
zaczynam sie bac...:/
[quote:****]
a zeby bylo na temat to ja nie jadam owoców morza, no ok;] w mlodosci jadalam makrele- ryba to w morzu plywa czyli jakoby tez 'owoc' ;] innych za nic w swiecie, nawet za miliardy $$ nie wezme do ust.. bleeeeeeeeeeh :roll:[/quote:****]
a za cos innego bys wziela?? :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:21, 03 Wrz 2007 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Okolice
Lip$ticK napisał(a):
Joe napisał(a):

zespół napięcia :PP wiadomo jakiego ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:34, 03 Wrz 2007 
robroy napisał(a):
a zeby bylo na temat to ja nie jadam owoców morza, no ok;] w mlodosci jadalam makrele- ryba to w morzu plywa czyli jakoby tez 'owoc' ;] innych za nic w swiecie, nawet za miliardy $$ nie wezme do ust.. bleeeeeeeeeeh :roll:

a za cos innego bys wziela?? :D[/quote]

za nic:P

moglabym ewentualnie cytryne zjesc za .... powiedzmy slokiego buziaka (po kwasnej cytrynie slodki buziak na oslodzenie :P) ^^ hahahah

Joe napisał(a):
zespół napięcia :P wiadomo jakiego

sam masz napiecie! a wszytsko przez Ciebie wiesz?! napieciu Ty :/

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:39, 03 Wrz 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Lip$ticK napisał(a):
moglabym ewentualnie cytryne zjesc za .... powiedzmy slokiego buziaka (po kwasnej cytrynie slodki buziak na oslodzenie :P) ^^ hahahah

za tylko jednego buziaka?? myslisz ze jeden by oslodzil??:D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: