Obecny czas: Sob 19:54, 22 Wrz 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Najlepszy tusz do rzęs?
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 9:41, 03 Lip 2018 
Niemowa
Niemowa

Ja teraz mam tusz z niższej półki, ale regularnie stosuję olejek rycynowy i moje rzęsy naprawdę dobrze teraz wyglądają

Nieprzeczytany postWysłany: Śro 8:54, 11 Lip 2018 
Niemowa
Niemowa

Bardzo ciekawy temat odnosnie z jednej warzniejszych kwestii dotyczacych naszego piekna. Nie wyobrazam sobie nie miec dobrze zrobionych rzes. Teraz na rynku jest naprawde ogromny wybor wszelkiego rodzaju rozwiazan. Jeszcze pare lat temu bylysmy nie jako zmuszone do "zwyklych" rzes, a teraz w modzie sa bardziej praktyczne rzesy objetosciowe. Dobrze sie zlozylo bo moja znajoma ma swoj wlasny zaklad kosmetyczny i wiem troche wiecej z pierwszej reki. Najlepsze materialy z tego co mi mowila produkuje Posh Lashes - https://www.poshlashes.com/pl,kleje.html To jest wlasnie podstawa calego sukcesu .. dobrze wybrac w kategoriach jakosci bo tylko ona sie liczy w dzisiejszych czasach. Fakt, w rozwoj takiego biznesu trzeba zaiwnestowac ale dla niej zadowolone klientki to najlepsze wynagrodzenie ciezkiej pracy nad soba :)

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:27, 12 Lip 2018 
Niemowa
Niemowa

Ja lubię tusze Maybelline ;)

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 16:24, 21 Wrz 2018 
Niemowa
Niemowa

Ja chociażby nie wiadomo jaki stosowała to i tak moje rzęsy są mało efektywne. Bardzo lubię się malować i w szczególności lubię mieć podkreślone oczy. Dlatego teraz zastanawiam się nad przedłużanie rzęs 1:1 już znalazłam odpowiedni salon kosmetyczny do tego http://jadoreinstytut.com/stylizacja-brwi-i-rzes/ i planuję się do nich zgłosić.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: