Obecny czas: Nie 8:53, 25 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy wchodzi się dw razy do tej samej rzeki ?
PostWysłany: Pon 18:28, 02 Paź 2006 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
Quattro napisał(a):
Czy próbujecie jeszcze raz poderwać dziewczynę, skoro nie udało się poprzednio :?:

ja w ogóle dziewczyn nie podrywam :)

ale widzę, że temat cieszy sie ppularnością wśród pań :wink:

BTW uważam, że "ta sama rzeka" z upływem czasu staje się inną rzeką. Rzeka bowiem nie stoi w miejscu lecz płynie, pewne rzeczy wraz z prądem przynosi, inne zabiera. więc nie powinno nam się wydawać, że wchdząc do niej drugi czy kolejny już raz świetnie ją znamy.

PostWysłany: Pon 19:01, 02 Paź 2006 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: MELINA (R)
veritas napisał(a):
BTW uważam, że "ta sama rzeka" z upływem czasu staje się inną rzeką. Rzeka bowiem nie stoi w miejscu lecz płynie, pewne rzeczy wraz z prądem przynosi, inne zabiera. więc nie powinno nam się wydawać, że wchdząc do niej drugi czy kolejny już raz świetnie ją znamy.

święte słowa :!: zgadzam się w pełni

PostWysłany: Pon 19:55, 02 Paź 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Frampol
veritas napisał(a):
Quattro napisał(a):
Czy próbujecie jeszcze raz poderwać dziewczynę, skoro nie udało się poprzednio :?:

ja w ogóle dziewczyn nie podrywam :)

ale widzę, że temat cieszy sie ppularnością wśród pań :wink:

A czy ten temat nas również się nietyczy? 8)

PostWysłany: Czw 6:46, 05 Paź 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Male napisał(a):
A czy ten temat nas również się nietyczy? 8)

Oczywiście powinno być i o dziewczynach, które chcą po raz kolejny poderwać chłopaka, przepraszam za przeoczenie.

A skoro jestem przy temacie to trzeba próbować, ale raz może dwa razy. nie więcej bo staniemy się męczący dla tej drugiej osoby, a jeśli ta druga osoba nie potrafi docenić nas to znaczy, że nie była warta naszego uczucia.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 13:03, 05 Paź 2006 
Maniak
Maniak

Zgadzam sie, mozna sprobowac 2 gora 3 razy, Jezeli to nie przyniesie rezultatu widocznie daje nam do zrozumienia, ze jednak nie mamy szans i na marne nasze starania. Niektorzy sa naprawde uparci i probuja o wiele wiecej razy nic te trzy, no i czasami im sie to oplaca. Moim zdaniem nie mozna sie poddawac i za wszelka cene probowac...

Temat postu:
PostWysłany: Sob 23:05, 07 Paź 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Z Naczepy
galaza napisał(a):
do trzech razy sztuka, moze sie wkoncu zrozumie o co obu stronom chodzilo :)

I przynosi to rezultaty?

Temat postu:
PostWysłany: Wto 19:21, 10 Paź 2006 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Okolice
Sądzę ze jesli jest jakies uczucie między ludzmi to warto próbowac wiele razy, a jesli tylko jedno stronnie to czasem lepiej ustąpić :(

Temat postu:
PostWysłany: Śro 22:16, 11 Paź 2006 
Praktyk
Praktyk

Albo spróbować za jakiś czas :) znam wiele par, w których jedna ze stron nie miała żadnych szans u drugiej osoby(w pojęciu os początkowo niezainteersowanej) a obecnie są ze sobą po kilka lat :)
oczywiście nie ma co przesadzać z tymi staraniami, nie ma nic gorszego jak natręctwo :/

Temat postu:
PostWysłany: Czw 9:52, 12 Paź 2006 
blondyneczko musz eCi przyznać racje, natrętni kolesie mnie po prostu irytuja...
ale własnie się jednego pozbywałam... cudem? :shock:

Temat postu:
PostWysłany: Czw 14:39, 12 Paź 2006 
Praktyk
Praktyk

NIE ZNAM OSOBY, KTÓRA LUBIŁABY NATRĘTNYCH LUDZI, PROSTE.
A NAJGORSI SĄ TACY POD WPŁYWEM ;)

Temat postu:
PostWysłany: Czw 21:00, 12 Paź 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: znienacka
blondyneczka napisał(a):
oczywiście nie ma co przesadzać z tymi staraniami, nie ma nic gorszego jak natręctwo :/

Oczywiście narzucanie sie to zupelnie inna bajka... - b. często działa w odwrotną stronę :wink: Sama nigdy sie nie narzucałam (trzeba mieć troche hgodności) i razi mnie to u innych. Uwazam to za brak szacunku do drugiej osoby. Czasami NIE naprawde oznacza NIE.

A wracając do przysłowiowej "rzeki"...
Ja uważam, że lepiej spróbować i ponieść ewentualne konsekwencje niż później żałować, że się nie spróbowało :D
Po rozstaniu, w czasie kiedy drugiej osoby już nie ma obok duzo myślimy, wyrażamy liczne refleksje na temat tego, co w związku było nie tak, co powinniśmy zmienić w kolejnym aby było lepiej... I czasem takie rozstanie bardzo dobrze robi parze- pomaga dostrzec to co ważne i zapobieć temu podczas kolejnej próby.

veritas napisał(a):

Bardzo dobrze to ujełaś :wink: Pozdrawiam

Temat postu:
PostWysłany: Nie 22:14, 15 Paź 2006 
Maniak
Maniak

Uczuc nie da sie przeliczyc i kalkulacje 2, 5 czy 98347239452036094352430975 razy nie maja znaczenia :faja:

Temat postu:
PostWysłany: Pon 6:33, 16 Paź 2006 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj\Kraków
blondyneczka napisał(a):
A NAJGORSI SĄ TACY POD WPŁYWEM ;)

O tak Blondyneczko :P zgadzam sie w 100 % ;)

Temat postu:
PostWysłany: Pon 20:01, 16 Paź 2006 
Łoś Superktoś napisał(a):
Oczywiście narzucanie sie to zupelnie inna bajka... - b. często działa w odwrotną stronę :wink: Sama nigdy sie nie narzucałam (trzeba mieć troche hgodności) i razi mnie to u innych. Uwazam to za brak szacunku do drugiej osoby. Czasami NIE naprawde oznacza NIE.

mój 'brat' zawsze powtarza mi:
"kiedy kobieta mówi nie, ma na mysli wielkie TAK.!" :lol:
ale powtarza to w mało zyciowych momentach :D hahaha

PostWysłany: Sob 21:22, 16 Gru 2006 
Praktyk
Praktyk

Czy warto wchodzić do niej jeszcze raz?hmm.. należy się najpierw zastanowić dlaczego się z niej wyszło. Skoro coś sie skończyło to najwidoczniej nie wszystko było oka.Ważne są powody- głupota, czy coś poważnego, i po której stronie leżała wina. Wszystko zależne jest od tych okoliczności. Uważam, że ludzie często zbyt szybko podejmują decyzję o powrocie do drugiej osoby, zazwyczaj pod wpływem silnych emocji i uczuciem ogarniającej samotności.Ale oczywiscie nie zawsze tak musi to wygladać.
Quattro napisał(a):
A skoro jestem przy temacie to trzeba próbować, ale raz może dwa razy. nie więcej bo staniemy się męczący dla tej drugiej osoby, ..a jeśli ta druga osoba nie potrafi docenić nas to znaczy, że nie była warta naszego uczucia.

Niekoniecznie.
Dlaczego ktoś ma być z jakąś osobą, jeżeli tego nie chce?Po co ma robić cos na siłę i się męczyć, udawać?to raczej bez sensu.
Jeżeli jakaś osoba zabiega znów o Ciebie, a Ty ją odtrącasz tzn, że nie jesteś warty uczucia którym ta osoba chciała Cię obdarzyć? Tak wynika z tej "logiki".[/b]

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: