Obecny czas: Nie 2:00, 18 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 8:59, 22 Cze 2008 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
hardcore77 napisał(a):
Dzięki Monster może jakoś uda nam sie razem jakiegoś browarka wychylić jak będziesz w Biłgoraju

Piwo - zawsze chetnie :wink:
Jesli od ostatniego naszego spotkania (to chyba z 4 lata temu bylo) nie zmieniles nr telefonu to jak tylko sie pojawie w Bilgoraju to sie do Ciebie odezwe

Temat postu:
PostWysłany: Nie 12:44, 22 Cze 2008 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
hardcore77 napisał(a):
No tak mając taka motywację podejrzewam że chyba nikt z Was forumowiczów ( pełnoletnich oczywiście ) nie przepuściłby okazji żeby sie spotkać w większym gronie.

Mnie nie musisz namawiać ;)

Temat postu:
PostWysłany: Nie 17:21, 07 Wrz 2008 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: olimp
śmiertelnicy... wszystko możecie robić ile chcecie razy, ale pamiętajcie odgrzewany kotlet nie smakuje tak samo!

pozdrawiam, nieśmiertelny!

Temat postu:
PostWysłany: Nie 21:29, 07 Wrz 2008 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Okolice
oko zeusa napisał(a):
odgrzewany kotlet nie smakuje tak samo!

zawsze może smakować lepiej...

Temat postu:
PostWysłany: Pon 11:25, 08 Wrz 2008 
Niemowa
Niemowa

być może masz racje śmiertelnik. stwierdzam jednak, że zauroczenia, pierwszego buziaka, odnalezienia pie przyka obok pępka u twojej partnerki już nie da się powtórzyć. chodziło mi o to, że smak kotleta już nie będzie taki sam, bo nie będzie świeży. oczywiście to nie oznacza, że nie najesz się nim do syta.

nieśmiertelny

Temat postu:
PostWysłany: Pon 17:27, 08 Wrz 2008 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj / Zarrentin am Schaalsee
oko zeusa napisał(a):
być może masz racje śmiertelnik. stwierdzam jednak, że zauroczenia, pierwszego buziaka, odnalezienia pie przyka obok pępka u twojej partnerki już nie da się powtórzyć. chodziło mi o to, że smak kotleta już nie będzie taki sam, bo nie będzie świeży. oczywiście to nie oznacza, że nie najesz się nim do syta.

nieśmiertelny

Możliwe ale czasami zdarza się tak że to drugie wejście do tej samej rzeki jest o wiele piękniejsze niż to pierwsze.Wiem,nie zdarza się to często ale czasami warto poczekać i zn ów spróbować.U mnie właśnie było tak jak napisałem,wszystko jeszcze piękniejsze niż 11 lat temu.Oby i wam się coś takiego przydarzyło a sami się przekonacie że coś takiego się zdarza nie tylko w bajkach ale i w życiu

Temat postu:
PostWysłany: Śro 12:09, 10 Wrz 2008 
Niemowa
Niemowa

hmmm śmiertelniku. piękniejsze za drugim razem i tu zależy o co chodzi. jak pierwszy raz wejdziesz na wieże eifla to jesteś najbardziej podekscytowany, za drugim razem już tak nie jest albo jeżeli pierwszy raz skaczesz na bungee też jest super a za drugim razem potrzebujesz większej adrenaliny. więc zależy w jakiej byłeś sytuacji jak wchodziłeś do tej wody po raz pierwszy. jeżeli za pierwszym razem chodziliście za rękę, a za drugim skonsumowaliście związek to ten drugi będzie oddawał wrażenie lepszego. mogą też mieć wpływ na to inne czynniki.

nieśmiertelny

Temat postu:
PostWysłany: Śro 16:08, 10 Wrz 2008 
Gaduła
Gaduła

oko zeusa napisał(a):
hmmm śmiertelniku. piękniejsze za drugim razem i tu zależy o co chodzi. jak pierwszy raz wejdziesz na wieże eifla to jesteś najbardziej podekscytowany, za drugim razem już tak nie jest albo jeżeli pierwszy raz skaczesz na bungee też jest super a za drugim razem potrzebujesz większej adrenaliny. więc zależy w jakiej byłeś sytuacji jak wchodziłeś do tej wody po raz pierwszy. jeżeli za pierwszym razem chodziliście za rękę, a za drugim skonsumowaliście związek to ten drugi będzie oddawał wrażenie lepszego. mogą też mieć wpływ na to inne czynniki.

nieśmiertelny

baaaaardzo śmieszne,myślałem że będziemy jakoś normalnie mogli na ten temat porozmawiać ale widzę że niestety nie da się.Trafił tu ktoś kto uważa się za nieśmiertelnego ale sorki że Cię rozczaruję...takie rzeczy to tylko w bajkach się zdarzają i to w tych dość staaaarych.Powiedzmy że dyskusję z Tobą o tym temacie uważam za zamkniętą.Mam nadzieje że jeszcze trafi tu ktoś z kim normalnie da się pomówić.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 1:26, 11 Wrz 2008 
Niemowa
Niemowa

hardcore77 napisał(a):
...Trafił tu ktoś kto uważa się za nieśmiertelnego ale sorki że Cię rozczaruję...takie rzeczy to tylko w bajkach się zdarzają i to w tych dość staaaarych.

niestety nie z bajki, a z mitologii greckiej (zeus/bóg/nieśmiertelny). imion czy pseudonimów się nie wybiera. w przypadku imon rodzice ci je nadają, a w przypadku pseudonimów najczęściej znajomi i przykro mi, że cie to tak boli.

nieśmiertelny

Show Must Go On

Temat postu:
PostWysłany: Czw 20:33, 11 Wrz 2008 
Gaduła
Gaduła

oko zeusa napisał(a):
hardcore77 napisał(a):
...Trafił tu ktoś kto uważa się za nieśmiertelnego ale sorki że Cię rozczaruję...takie rzeczy to tylko w bajkach się zdarzają i to w tych dość staaaarych.

niestety nie z bajki, a z mitologii greckiej (zeus/bóg/nieśmiertelny). imion czy pseudonimów się nie wybiera. w przypadku imon rodzice ci je nadają, a w przypadku pseudonimów najczęściej znajomi i przykro mi, że cie to tak boli.

nieśmiertelny

Show Must Go On

Boleć nie boli a że nie z bajki to może Cie rozczaruję ale też wiem doskonale skąd...chodziło mi tylko o to że nie da się z Tobą normalnie pociągnąć danego tematu i tyle.Nawet na nieśmiertelnych przychodzi kiedyś czas

Temat postu:
PostWysłany: Nie 11:36, 05 Paź 2008 
Niemowa
Niemowa

pfffffffff andrzej idź pan w ch** z takim żartem

wracając do tematu ostatnio pogodziłem się z jedną dziewczyna i w sumie jest lepiej. teraz już jej nie przeszkadza moja druga. czyli jakaś jest w tym prawda, że może być lepiej (do póki w gre nie wchodzi miłość). kobiety są wspaniałe... tylko trzeba nad nimi popracować.

nieśmiertelny

Temat postu:
PostWysłany: Śro 14:42, 13 Sty 2016 
Słuchacz
Słuchacz

nie polecam :/

piec rozpływowy
piec smd

Temat postu:
PostWysłany: Pią 15:11, 11 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

A moim zdaniem rzeka nigdy dwa razy nie jest taka sama. Wszystko zależy od sytuacji. Czasem warto spróbować po raz drugi.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 12:11, 19 Lip 2016 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem nie warto

Temat postu:
PostWysłany: Pią 9:44, 16 Wrz 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Zdecydowanie: NIE!!!

potencja tabletki

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: