Obecny czas: Wto 0:56, 17 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:13, 05 Wrz 2007 
Zagubiona napisał(a):
I taka to jest solidarnosc kobieca, zamiast wspierac kobieta kobiete ,to one robia wrecz przeciwnie zyczą sobie zle, ze tez ma sie takie podejscie.
Rozmawiamy o tych malzenskich zwiazkach w wieku 18 lat a czy ktos sie zastanawial czy tak mlode osoby wiedza jak maja ze soba zyc w zwiazku, jak sie tego nauczyc?

odpowiedż prosta: do kazdego zwiazku trzeba podchodzic indywidualnie. w jednej parze sa osoby w ieku 18lat i sie żenia, w innym 21. To nie znaczy ze ta para gdzie partnerzy maja po 21 lat sa super przygotowani na zycie wspólne i dziecko od tej mlodszej! ja uwazam, ze szanse są zalezne od tego jak partnerzy dlugo sie znaja i jak ich zwiazek sie uklada.
a nie od wieku!
choc od tego tez duzo zalezy-bo zycie przed takimi mlodymi... studia, praca.. a oni juz sie w malżenstwa pakuja-dla mnie glupota i nie popieram tego. ale tez i nie zabraniam. po prostu ja bym tak nie zrobila.

a co do innej koncepcji Twojego zdania to tak, Anno K. zwana inaczej jako MALE, tak to jest ze kobiety sie nienawidza. Wystarczy glupota i juz sie robi wrogów;] a wystarczy po prostu nie wp.ie..p.rz.a..n.ie sie do cudzych zwiazków.
nauczka na przyszlosc.

jezeli jakas zajdzie mi za skóre to nie ma przebacz:] :twisted: :twisted: :twisted:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 8:56, 13 Wrz 2007 
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nie bedzie wesela :cry: :cry: :cry: :cry:
a juz myslalam ze potancze;p bleee:(

a mówiłam ze takie 'sprintowe zareczyny' są kiepskim pomyslem? a landrynkowe zwiazki nigdy dlugo nie trwaja?
ha! kolejny raz moje slowa zyskuja na wartosci;]

przepowiedziec komus przyszlosc?!^^
zaczne sobie dorabiac:P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 19:51, 04 Lut 2008 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: Biłgoraj
zgadzam się, że jest to indywidualna sprawa każdego z nas.
miałam niecałe 21 lat jak wychodziłam za mąż, półtora roku później byłam już mamą, nie byłam na to przygotowana, chciałam skończyć studia, zacząć pracować, stało się inaczej. jakbym mogła cofnąć czas to i tak bym tego nie zmieniła. szkoda mi tylko że ja już mogę "wychodzić z domu", a wszystkie moje koleżanki siedzą w pieluchach. :wink:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 19:48, 05 Lut 2008 
Moderator
Moderator

No właśnie... ja tak ostatnio myślałam, że 18-23 lata to troszkę za wcześnie na dzieci... Ale to moja opinia, każdy zrobi tak jak będzie chciał :) I jeżeli jemu będzie z tym dobrze, to wszystko ok. :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:33, 03 Wrz 2010 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Biłgoraj // Ogrody
Dla mnie to głupota - jak można czuć się dojrzałym/ałą do małzeństwa mając 18 lat?! A potem dziwota, że sobie dziewczyna rady nie dała i dziecko do śmietnika wyrzuciła.

Zal. pl mówiąc językiem dzieci.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 0:03, 05 Wrz 2010 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
Ile zostalo zawartych zwiazkow malzenskich przez osiemnastki (lub mlodsze) i ile bylo tych dzieci na smietniku przez ostatnie 10 lat?
Jak sie czyta takie bzdury to jest dopiero zal.pl

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 12:23, 05 Wrz 2010 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Biłgoraj // Ogrody
Coż, CookieMonster, wystarczy się bardziej tematem zainteresować. A i nie o wszystkich przypadkach dzieci na śmietnikach czy porzuconych gdzie indziej mówi się głośno. A osobiście znam z 15 osób, które zawarły ostatnio małżeństwo w wieku 18-20 lat.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 23:16, 05 Wrz 2010 
Moderator
Moderator

Ja też znam kilka. Tak jak kiedyś pisałam-ich sprawa :) Dla mnie to za wcześnie, ale jeżeli ktoś czuję potrzebę założenia rodziny w wieku 18-20 lat, droga wolna! Poza tym, wiek tu nie ma nic do rzeczy :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:15, 06 Wrz 2010 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj
znam kilka mlodych osob ktore z koniecznosci musza zalozyc rodzine lub radzic sobie w taki czy inny sposob z maciezynstwem. sa rowniez osoby dorosle o ktorych tez nie mozna powiedziec ze sa gotowe na maciezynstwo czy powazny zwiazek. osobiscie uwazam ze predyspozycje do zycia w rodzinie to bardziej kwestia wychowania a nie wieku, jak ktos sie nie nadaje to nie wazne czy ma 18 czy 30 czy 50 lat itak nie bedzie umial sobie poradzic.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 14:52, 13 Sty 2016 
Słuchacz
Słuchacz

im młodsi tym głupsi :D

meble antystatyczne
meble dla elektroników

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 15:10, 11 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem zbyt wczesny ślub nie prowadzi do niczego dobrego. Lepiej najpierw się wyszaleć.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 11:10, 14 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

Też tak myślę.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:09, 28 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

każdy patrzy przez pryzmat siebie przecież
learn this here now

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 18:34, 13 Paź 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja bym za mąż nie wyszła. Potem wynajmuj mieszkanie i martw się o to. Chyba, że trafisz na dobrego dewelopera i będziesz miała jakieś luksusowe mieszkanie. Albo wynajem. http://www.lux-home.com.pl

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: