Obecny czas: Pią 15:47, 20 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 8:03, 09 Wrz 2015 
Niemowa
Niemowa

kolacja albo jakis ciuszek :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:53, 13 Sty 2016 
Słuchacz
Słuchacz

kup łańcuszek :)

spoiwo lutownicze
topniki smd

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 14:43, 28 Lut 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Po takim prezencie może być jeszcze bardziej zła :D Zabierz ją na masaż do Anlaya Day Spa, żeby uszła z niej ta cała złość :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 2:51, 21 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Niedawno zrobiłam swojemu chłopakowi ogromną awanturę za coś czego nie zrobił. Jest mi ogromnie głupio i wstyd, że tak na niego naskoczyłam i chciałabym to naprawić, ale on nie chcę ze mną rozmawiać. Chciałabym mu coś kupić, bo mam nadzieje, że to przekona go do rozmowy ze mna. Jaki prezent dla chłopaka możecie mi polecić?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 11:48, 05 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem jeśli niesłusznie oskarżyliśmy drugą osobę warto podarować jej ładny komplet kolczyków http://www.viadem.pl/pol_m_BIZUTERIA_Kolczyki-409.html Na pewno się ucieszy

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 8:12, 26 Kwi 2016 
Słuchacz
Słuchacz

moim zdaniem na przeprosiny to raczej jakaś romantyczna kolacja, kwiaty i jakiś prezent, może biżuteria, a nie jakiś szybkowar

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 10:40, 23 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

Jeśli szukasz dobrych prezentów to koniecznie kupujcie w sklepach na promocjach, http://zrealizujkupon.pl/shops/neo24pl tutaj znajdziecie niesamowite promocje do sklepów Neo24 !

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 11:38, 24 Maj 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Ciężka sprawa jeśli jesteśmy pokłóceni z drugą połówką ale tak się niestety czasem dzieje w relacjach między ludzkich dlatego zawsze warto pamiętać jak się zachować w takich sytuacjach. Przede wszystkim przy przeprosinach pamiętać o kwiatach a najlepiej takich z http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-gdansk A dodatkowo warto sobie wszystko na spokojnie wyjaśnić :) Tak będzie najlepiej.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 23:36, 25 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

Na przeprosiny na pewno kwiaty i na pewno zrobi wrażenie kolacja przyrządzona przez Ciebie samego :lol:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 21:39, 27 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Lublin
Na przeprosiny chcę wymyślić coś śmiesznego a zarazem praktycznego. Pokłóciłem się z dziewczyną a przy tej okazji spaliłem jej żelazko i tutaj pomysł aby kupić jej nowe co Wy na to ? Coś takiego do 150 zł https://www.morele.net/agd/sprzatanie-p ... zelazka-94 to trochę banalny pomysł a wydaję mi się że jest świetny w swojej prostocie.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 10:10, 25 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

Najlepiej po prostu przeprosić i zabrać na jakaś romantyczną kolację :D . Do tego kwiaty, bo tych nigdy nie jest za mało ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 10:10, 18 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Częstochowa
bardzo ciekawa opcja faktycznie, na wszelkie okazje

read this article

Temat postu: Re: na przeprosiny
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 19:35, 13 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

Czy ja wiem .. niby jakis tam upominek bedzie dobrym pomyslem chociaz nie zawsze to dziala. Ja jednak nie szedlbym na taka latwizne i zaproponowal jej wspolna kolacje przy swiecach. Tutaj juz trzeba sie troche postarac :) Nie kazdy umie dobrze gotowac ale kazdy moze sie nauczyc dobrze gotowac - takie jest moje przekonanie od czasu gdy mi sie udalo. Naprawde, mialem dwie lewe rece w tej kwestii .. musicie mi wierzyc na slowo. Zreszta jest przeciez cala masa przepisow nie zajmujacych wiecej niz godzine czasu z bardzo niskim nakladem finansowym np. https://uwielbiam.pl/przepis/zapiekanka ... m-mielonym moze sie sprawdzic bo jest daniem uniwersalnym. Jesli chcecie zrobic cos bardziej ambitnego to prosze bardzo .. tylko wczesniej zrobcie sobie na probe zeby nie dac ewentualnie plamy ;) Pozdrawiam

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: