Obecny czas: Pon 6:30, 20 Sie 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bielizna a ciąża
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 9:24, 21 Sie 2016 
Małomówny
Małomówny

Mam problem - brzuszek rośnie , a moja dotychczasowa bielizna nie włazi.
Najbardziej boję sie 8,9 mies.Co na siebie włożyć , żeby jakoś wyglądać?Chcę pochodzić w zwiewnych , wygodnych sukienkach, ale te majtosy , chyba będzie niewygodnie ? Poradźcie...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 6:00, 22 Sie 2016 
Małomówny
Małomówny

Na początku ciązy mozna kupować normalną bieliznę ale po prostu w trochę wiekszym rozmiarze. W zaawansowanej możesz szarpnąc się na kilka fig firmy Anita . Nie są tanie ale bardzo dobrze wykonane, nie obciskają oraz czujesz się atrakcyjnie również pod brzuchem. Nie wiem czy znajdziesz stacjonarnie bo podejrzewam,ze bielizna jest jedynie w najwiekszych sklepach bieliźniarskich. Poszukaj jednak w sieci: http://www.margo-bielizna.pl/46_anita - tutaj jest spory wybór . Warto jest ułatwiać sobie życie i sprawic sobie prznajmniej jeden porządny komplet takiej bielizny ciążowej.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:54, 13 Paź 2016 
Bywalec
Bywalec

Cóż, mnie zawsze tłumaczono, że są dwie możliwości w zakresie noszenia bielizny w czasie ciąży- pod bądź na brzuchu. Sama zdecydowanie bardziej lubiłam tą drugą opcje. Z resztą jeżeli faktycznie zainwestujemy w dobrą bieliznę i to nie koniecznie ciążową, a chociażby figi z wysokim stanem, na pewno będą się dobrze nosiły. Z resztą świetne modele tego rodzaju ubrań można znaleźć na kinga.com.pl i np. takie body http://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/body na pewno świetnie się sprawdzą.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 6:47, 14 Paź 2016 
Słuchacz
Słuchacz

A jak radzicie sobie z zaparciami? Stosowałyście może już www.evaqu.pl? Powiem szczerze, że mi pomaga.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 21:47, 19 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Oliwa napisał(a):
A jak radzicie sobie z zaparciami? .

Zaparcia to bardzo częsty problem w ciąży i można spróbować poradzić sobie z nimi naturalnymi metodami. Przede wszystkim pij dużo wody (nawet ponad 2 litry dziennie), jedz dużo jabłek i produktów bogatych w błonnik, suszone śliwki. Jeżeli możesz i nie ma przeciwwskazań to też dużo spaceruj, bo to pobudza układ trawienny. Dużo tego typu naturalnych porad znajdziesz tutaj: http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/ciaza.html na pewno warto spróbować w pierwszym kroku tego typu metod.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:47, 16 Paź 2017 
Niemowa
Niemowa

mam dwie ciąże za sobą i żadna bielizna ciążowa nie była mi potrzebna. Spokojnie wystarczy Ci ta, którą nosiłaś zawsze. Dziewczyny, wyluzujcie, to brzuch rośnie, a nie d... No :)

Temat postu: Re: Bielizna a ciąża
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 8:37, 04 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

Mnie w ciąży urósł niestety nie tylko brzuch, więc majtki automatycznie musiały być większe. Na szczęście dawka ruchu po ciąży, przy dziecku nie pozwala mieć nadwagi...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: