Obecny czas: Wto 13:23, 23 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 7:16, 19 Kwi 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Nadstawna
Wstyd mi za to co napisałem kiedyś ( chociaż wtedy miałem na myśli obecne nasze stadiony stąd takie było moje podejście do tematu ), zwłaszcza że jestem fanatykiem piłki :!: Ale przez ostatnie miesiace naprawdę byłem całym sercem za tym żeby to u nas się wszystko odbyło . Denerwuje mnie jednak polskie podejście , dużo polaków wciąż wróży źle tej imprezie . Wiem że dużo osób źle życzy rządowi żeby nie podołał ale naprawdę zrobili juz dużo w tym kierunku ( nie jestem zwolennikiem lecz patrze obiektywnie ) tak samo Listkiewicz ( również nie popieram ) ale myślę że należy im się lekki ukłon :wink

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 7:19, 19 Kwi 2007 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: MELINA (R)
Co będzie maskotką tych mistrzostw, jak myślicie? Listek, kaczka, a może ziemniak ;) :?:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 9:53, 19 Kwi 2007 
Maniak
Maniak

Miejscowość: wiem ze twoja stara pierze w rzece?!?!?!?
Ja stawiam na to ze ekipa rzadzaca sie zmieni i bedzie to: Kaczor Donald :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 10:50, 19 Kwi 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Śmieszą mnie niektóre komentarze w zagranicznej prasie oraz opinie niewielkiej części Polaków, których szkoda nazywać Polakami. Dostaliśmy wielką szansę mimo, że początkowo nieliczni w nią wierzyli, a mimo to nadal słychać głosy, że to zawalimy. Jestem przekonany, ze zorganizujemy mistrzostwa na najwyższym poziomie, nasz kraj pójdzie zdecydowanie do przodu, a także zmieni się mentalność Polaków, którzy są największymi pesymistami i malkontentami w Europie.
Trzeba też podziękować Surkisowi, bo gdyby nie on to o Euro moglibyśmy pomarzyć. Początkowo byłem trochę rozczarowany, że startujemy z Ukrainą a nie z Czechami czy nawet sami, ale teraz widzę, że to był najlepszy z możliwych wyborów i już się nie mogę doczekać mistrzostw :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:57, 19 Kwi 2007 
Do wszystkich pesymistów: damy radę! Fakt, jesteśmy slabo rozwinięci... ale cóż z tego!? Ukraina jest również słabo rozwinięta, ale do tego jeszcze zacofana! Oni nie mają ani 1 km autostrady, kilka zapyziałych lotnisk, drogi gorsze (choć się to wydaje być niemożliwym) niż my, układ kominikacyjny - drogi, koleje w fatalnym stanie, po prostu są na poziomie sprzed 30 lat. Jesteśmy w o niebo lepszej sytauacji, gdyż w przeciwieństwie do nich mamy o wiele bliżej do poziomu, który reprezentuje zachód. Dostaliśmy wielką szansę - nasz kkraj z pwnością sobie da radę. Może to nie jest najlepszy przykład, ale weźmy porównajmy to z sytuacją sprzed wojny - było fatalnie a jednak dawaliśmy sobie radę! Wybudowaliśmy Gdynię, koleje, zelektyfwiokowano kraj... a teraz mamy sobie nie poradzić?? Bez przesady ;) Zdążymy, mamy olbrzymi potencjał... choć nam się to wydaje paradoksalne, dla Ukraińców jesteśmy bogatą krainą mlekiem i miodem płynącą :)

PS: może wrzucę jeszcze cytat z kanału IRC polskiej wikipedii (nawet tam o tym się mówilo! xD):

Mnie coś się wydaje, że odwołają te mistrzostwa, bo nie będzie jak dojechać na stadiony, policja nie dogada się z obcokrajowcami, złomiarze rozbiorą szyldy reklamowe, a pijani gimnazjaliści ukradną wszystki piłki. ;P Nie wierzę, że nie będzie jakichś jaj z tymi mistrzostwami. To jest po prostu niemożliwe. ;d - mam nadzieję że będzie jednak inaczej :P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 15:05, 19 Kwi 2007 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: Biłgoraj
ja już teraz mówię, że na pewno za 5 lat jadę do Warszawy na mecz :D ciekawe gdzie będzie finał, w Kijowie, czy na stadionie XX-lecia :D
trochę szkoda że o Krakowie zapomnieli...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 15:12, 19 Kwi 2007 
Maniak
Maniak

bartek124 napisał(a):
ja już teraz mówię, że na pewno za 5 lat jadę do Warszawy na mecz :D ciekawe gdzie będzie finał, w Kijowie, czy na stadionie XX-lecia :D
trochę szkoda że o Krakowie zapomnieli...

Final bedzie w Kijowie na pewno

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 17:52, 19 Kwi 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: ten wzrok??
komentarz z innego forum na temat ME2012
Cytuj:
DooPA!!! DooPA!!! DooPA!!!
koleżanki i koledzy... za 2 lata przyjedzie do polski komisja sprawdzić co zrobiliśmy w kierunku ME... i co się okaże?? że mamy projekty śliczne piękne, mamy Baltic Arena i Krakus Stadium na papierze i co??? GÓ*#&... mówię wam... te pieniądzę, za ktore mają być na zorganizowanie ME podzielą się kaczuchy i reszta...
zresztą jak ktośtam powiedział: \"kto będzie w polsce budował stadiony jak wszyscy inżynierowie siedzą w UK??\"

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 20:50, 19 Kwi 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
zakk87 napisał(a):
komentarz z innego forum na temat ME2012
Cytuj:
DooPA!!! DooPA!!! DooPA!!!
koleżanki i koledzy... za 2 lata przyjedzie do polski komisja sprawdzić co zrobiliśmy w kierunku ME... i co się okaże?? że mamy projekty śliczne piękne, mamy Baltic Arena i Krakus Stadium na papierze i co??? GÓ*#&... mówię wam... te pieniądzę, za ktore mają być na zorganizowanie ME podzielą się kaczuchy i reszta...
zresztą jak ktośtam powiedział: "kto będzie w polsce budował stadiony jak wszyscy inżynierowie siedzą w UK??"

Gdyby w Polsce nie było takich ludzi jak autor tego komentarza to w naszym kraju żyłoby się dużo lepiej

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 21:03, 19 Kwi 2007 
Maniak
Maniak

po co sie przejmowac takimi tekstami, przeciez kazdy wie ze fruźki wola optymistow :lol: :wink:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 21:20, 21 Kwi 2007 
Hej, a może by tak wpaść na mecz otwarcia/finałowy/mecze Polaków z wielkim biało-czerwonym transpoarentem z napisem BIŁGORAJ, a niżej WWW.FORUM.LBL.PL :wink:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 22:28, 21 Kwi 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Najpierw dopadnij bilety ;) bo to będzie dopiero wyzwanie :roll:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 10:21, 22 Kwi 2007 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: MELINA (R)
Rudi napisał(a):
Hej, a może by tak wpaść na mecz otwarcia/finałowy/mecze Polaków z wielkim biało-czerwonym transpoarentem z napisem BIŁGORAJ, a niżej WWW.FORUM.LBL.PL :wink:

LOL

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 20:22, 24 Kwi 2007 
Słuchacz
Słuchacz

Euro to wielka szansa dla naszego kraju. Ja sądze że ją wykorzystamy, że zorganizujemy mistrzostwa które będzie pamiętała cała europa. Jestem optymistą i wierzę że nbam się uda. Ci co sądzą, żew to zawalimy to pruchniaki siedzące w domu i bojące się dużych wyzwan.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:36, 26 Kwi 2007 
Maniak
Maniak

Cytuj:
Premier Jarosław Kaczyński podpisał w czwartek zarządzenie w sprawie powołania Międzyresortowego Zespołu - Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Szef Rady Ministrów stanął na jego czele.
Po uroczystości powołania międzyresortowego zespołu rozpoczęło się, planowane na około godzinę, pierwsze posiedzenie Komitetu Organizacyjnego.

zaczyna sie jazda :lol:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: