Obecny czas: Pon 13:49, 20 Sie 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: orginalny prezent pod choinkę
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 14:30, 29 Lis 2017 
Niemowa
Niemowa

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:57, 17 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Fajnym i uniwersalnym pomysłem jest plakat albo obraz. Na stronie https://obrazoteka.pl/sklep/grafika-z-c ... einsteina/ jest przykładowy, który wpadł mi w oko, ale jest mnóstwo innych motywów, z których można coś ciekawego wybrać.

Temat postu: Re: orginalny prezent pod choinkę
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:45, 18 Kwi 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Oczywiście zależy dla kogo, ja dla swojej siostry kupiłam na ostatnią gwiazdkę zestaw do manicure hybrydowego. Była w nim od razu lampa UV do paznokci, lakiery, zmywacz do hybryd i inne akcesoria potrzebne do zrobienia takiego manicure w domu.

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 14:23, 19 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

W tamtym roku podarowałam mojego facetowi skok na bungee. Okazało się to być prezentem trafionym w 10tkę.

drzwi przesuwne HS Kraków

Nieprzeczytany postWysłany: Śro 22:53, 16 Maj 2018 
Niemowa
Niemowa

widzę, że wątek aktywny to ja polecę perfumy; według mnie to doskonały prezent pod choinkę i na każdą inną okazję typu urodziny, rocznica ślubu, zbliżający się niedługo Dzień Mamy lub bez okazji, wtedy jeszcze bardziej miło. Na przykład taka woda toaletowa chanel chance eau tendre . Właśnie o takich marzę :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Szukaj:
Skocz do: