Obecny czas: Czw 16:40, 21 Lut 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Własna firma.
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 15:47, 14 Lip 2018 
Niemowa
Niemowa

Elektroniczny obieg dokumentów ....
To pewnie otwierasz firmę z setkami przedstawicielstw w terenie. No ale do tego wystarczy Dropbox, lub jakaś chmura. Jeżeli chodzi o przesył dokumentów do urzędu to wystarczy profil zaufany i jakiś program do księgowości. To wszystko. Natomiast na starcie warto zadbać o to by siedziba twojej firmy była widoczna. Musisz zainwestować w jakiś szyld, panel podświetlany, czy chociażby neon. Znajomy zainwestował w trójwymiarowe litery i logo. Całkiem fajnie to wyszło. Całość zaprojektowali, przywieźli i zainstalowali wykonawcy. Fabryka Reklamy fabrykareklamy.pro . To profesjonalna firma. Mają też własny podnośnik koszowy.

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 8:17, 16 Lip 2018 
Niemowa
Niemowa

W sumie ja zawsze chciałem prowadzić swój własny lokal gastronomiczny, który oferowałby gościom wiele rozmaitych i jak najbardziej smacznych dań i cały czas zastanawiam się, jak zabrać się za wszystko. W sumie sklepów, w których kupić można solidne akcesoria kuchenne, zmywarki gastronomiczne, szafy chłodnicze itd. nie brakuje, więc początek wcale nie musiałby być taki trudny. Może Wy macie jakieś doświadczenie w prowadzeniu własnej restauracji?

:)

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 7:41, 19 Lip 2018 
Niemowa
Niemowa

Możliwości odnośnie otwierania własnej firmy jest bardzo dużo. Jednym z przykładów są chociażby firmy produkcyjne i ogólnie pójście w przemysł. W takim przypadku warto jednak stawiać na nowe rozwiazania, które zwiększają wydajność. Słyszał ktoś z was np o inżynierii odwrotnej? Można poczytać na jej temat na stronie https://cubicinch.pl/inzynieria-odwrotna/

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:52, 20 Lip 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Ogromną pomocą we własnej firmie, a już szczególnie takich usługach, jak gastronomia, będzie takie cudeńko https://joinposter.com/pl/mozliwosci/akcesoria-pos . W niewyobrażalnym wręcz stopniu ułatwia to zarządzenie sprzedażą, a to tylko wierzchołek góry lodowej – funkcji i możliwości jest naprawdę dużo, polecam sobie przejrzeć przed dokonaniem decyzji, a wygląda na to, że będą dalej to rozwijać, więc w każdym wypadku warto co najmniej śledzić.

Nieprzeczytany postWysłany: Śro 11:34, 01 Sie 2018 
Niemowa
Niemowa

Prowadzenie własnej formy to teraz nie lada wyzwanie, trzeba też pilnować danych osobowych pracowników i klientów dlatego warto spojrzeć na ofertę jaką ma Avarus jeśli chodzi o sprzęt biurowy, teraz niszczarka czy szafa na dokumenty i sejf to niemal konieczność

Nieprzeczytany postWysłany: Nie 10:56, 14 Paź 2018 
Niemowa
Niemowa

Prowadzenie wlasnej firmy to chyba nie jest zawsze tak latwa sprawa jak co niektorzy chca nam wmowic. Na rynku praktycznie w kazdej brazny jest dosc duza konkurencja co zmniejsza nasze dochody. Sam sie zastanawiam nad pojsciem w kierunku jakichs szkolen i znalezieniu dobrego zatrudnienia. W oko wpadly mi szkolenia na sprzet do zadan ciezkich - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/szkolenia Z tego co udalo mi sie wyczytac w sieci to mozna zagranica sporo zarobic na takim stanowisku operatora. Moze ktos potwierdzic te rewelacje? Bede wdzieczny!

Nieprzeczytany postWysłany: Wto 9:04, 16 Paź 2018 
Słuchacz
Słuchacz

A czy w tym wszystkim, jest również odpowiednie ubezpieczenie firmy? Moim zdaniem nie wolno zapominać o tego typu kwestiach, gdyż nie jesteśmy w stanie przewidzieć co może wydarzyć się danego dnia w firmie. Podstawowym ubezpieczeniem będzie niewątpliwie ubezpieczenie majątkowe, które zabezpieczy cię przed utratą lub uszkodzeniem posiadanych przez ciebie towarów czy sprzętów biurowych. Z tego co się orientuję to bardzo dobrą ofertę na tego typu polisy ma Gothaer - https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm Jeżeli jeszcze nie masz takiego ubezpieczenia, to koniecznie rozeznaj się w temacie, aby nie było za późno.

Nieprzeczytany postWysłany: Śro 11:27, 17 Paź 2018 
Niemowa
Niemowa

Własna firma to odpowiedzialność. Trzeba umieć się zorganizować, a mam na myśli i zdobywanie kontrahentów, jak i przyjmowanie pracowników, czy dzielenie zadań. Najgorzej mają tak zwane startup-y , czyli nowe biznesy opisane tutaj https://paniala.pl/wiedza/startup/ . Nie dość, że muszą wszystko ogarniać, to i muszą jakoś zaistnieć wśród rekinów wokół.. To naprawdę trudne zadanie.

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 12:02, 26 Paź 2018 
Niemowa
Niemowa

Posiadając własny biznes trzeba cały czas rozglądać się za nowymi rozwiązaniami, ulepszeniami. Ja miałam spory problem w firmie z powodu braku pracowników. Postanowiłam zdecydować się na opcję jaką byli pracownicy z Ukrainy. Wszelkie szczegóły znalazłam na stronie: https://pl.gigroup.com/pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/ Pomogli mi zarówno z rekrutacją jak i z zatrudnieniem.

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:14, 11 Lut 2019 
Niemowa
Niemowa

Miałem pomysł na własny biznes, jednak brakowało mi pieniędzy, abym mógł wystartowac zgodnie z moim planem. Znajomy polecił mi ostatnio oferte pożyczki dla firm Aasa Dla Biznasu , z której skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Po wyborze kwoty, sam wybrałem ilość rat, która mnie interesowała. Polecam serdecznie zainteresowanym i pozdrawiam .

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Szukaj:
Skocz do: