Obecny czas: Śro 1:15, 24 Lip 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kosmetyki naturalne
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 9:35, 11 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Każdy z nas używa kosmetyków zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jednak nie wszystkie nam odpowiadają i próbujemy znaleźć najbardziej odpowiednie dla nas. Nie jest to jednak proste, gdyż na rynku jest ich taka ilość, ze nie wiadomo co wybrać. Na rożnych forach internetowych czy sklepach można poczytać opinie osób, jednak każdy z nas ma inną skórą i co innego nam pasuje. Niektórzy lubią łagodne zapachy kwiatowe, inni natomiast mocne piżmowe. Ja osobiście polecam kosmetyki naturalne bez parabenów. Ich receptura oparta jest na delikatnym składnie wypełni naturalnym bez żadnych środków chemicznych. Są one najlepsze dla naszego organizmu i wbrew pozorom maja bardzo dobre właściwości. Coraz więc osób zaczyna jest stosować, gdyż część z nas ma alergie na kremy sprzedawane w zwykłych drogeriach co jest coraz większym problem. Dlatego ja bardzo polecam Wam stosować naturalne kosmetyki pozyskiwane głównie z roślin jak np. kremy czy szampony. Nasz organizm zawsze bardzo dobrze na takie substancje reaguje i go nieświadomie niepodtruwany.

Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 10:16, 23 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Teraz naturalne kosmetyki są bardzo modne. Tylko że trudno znaleźć takie z naprawdę dobrym składem

Nieprzeczytany postWysłany: Sob 19:59, 05 Maj 2018 
Niemowa
Niemowa

Ja bardzo przywiązuje wagę do składu produktów których uzywam oraz na to co moja skóra toleruje bo niestety jest bardzo wrażliwa i sucha. Przetestowalam rozne kosmetyki kremy i emulsje zarowno te naturalne jak i nie i najbardziej odpowiada mi firma cetaphil np taka emulsja do demakijazu https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ :)

Nieprzeczytany postWysłany: Nie 11:21, 26 Sie 2018 
Niemowa
Niemowa

Też przyznaję że zwracam uwagę na skład kosmetyków i dlatego oj dawna używam tylko tych http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ naturalnych, bez chemii i sztucznych wypełniaczy

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 8:25, 17 Gru 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Kiedyś tego typu kosmetyków nie używałam, ale któregoś razu jak robiłam zamówienie w aptece internetowej wapteka i poczytałam sobie o składach i o tym czego nie zawierają, to postanowiłam wypróbować. Chociażby żel myjący do ciała Biolaven Organic, świetnie nawilża i odżywia przesuszoną skórę.

Nieprzeczytany postWysłany: Sob 22:34, 06 Lip 2019 
Niemowa
Niemowa

Duzo w tym prawdy co piszesz.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Szukaj:
Skocz do: