Obecny czas: Śro 11:34, 15 Lip 2020

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Reklama firmy
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 14:32, 09 Cze 2020 
Niemowa
Niemowa

Chciałam rozreklamować swoją firmę. Wiem, że teraz bardzo popularne jest pozycjonowanie w internecie, jednak ja chciała aby moja firma była widoczna nie tylko w sicie, ale również z ulicy. Osoby mijająca moja restaurację wieczorem nie zauważały jej. Dlatego zainwestowałam reklama świetlna na zamówienie Efekty są więcej klientów i bardzo dobrze widoczny lokal.

Temat postu: Re: Reklama firmy
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 13:22, 30 Cze 2020 
Niemowa
Niemowa

Według mnie najlepszą reklamą jest promocja w internecie. Pozycjonowanie, reklama adwords, facebook ads, wszystko to ma na celu wypromowanie strony oraz naszej oferty. Z internetu korzysta mnóstwo osób i warto do nich dotrzeć. Poczytajcie sobie na przykład o marketingu szeptanym https://www.ideoforce.pl/e-marketing/content-marketing/marketing-szeptany/ . Poprzez współpracę z influencerami, "szeptanie" na forach czy też promowanie w innych znanych serwisach możemy zdobyć nowych potencjalnych klientów.

Temat postu: Re: Reklama firmy
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:46, 08 Lip 2020 
Słuchacz
Słuchacz

Myślę, że w kwestii wyboru reklamy najlepiej skonsultować się z profesjonalną agencją marketingową. Wiadomo, że każda firma jest inna i najlepiej indywidualnie podejść do tematu. Agencja https://virtualpeople.pl/ posiada duże i wieloletnie doświadczenie, a indywidualne podejście i dokładna analiza pozwoli wybrać najskuteczniejszą strategię marketingową.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Szukaj:
Skocz do: