Obecny czas: Nie 3:41, 18 Kwi 2021

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Poprawa stanu skóry
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 7:12, 29 Lip 2020 
Bywalec
Bywalec

Witam.potrzebuje pomocy i porady co do mojej cery.juz niewiem co mam robić nic mi nie pomaga stosuje różnych preparatów do oczyszczania i pielęgnacji cery i wszystko na nic mam odczucie ze tylko pogarszam stan mojej twarzy pomyślałam o Was może jakieś skuteczne kosmetyki naturalne byście mi polecily kobietki które chociaż trochę mogłyby mi poprawić stan cery zaznaczam że mam cerę tłustą mieszaną a do tego duże widoczne pory zaskorniki wykwity podskórne tzw.kaszka a o bliznach to nie wspomnę najbardziej mnie wysypuje na brodzie i szyi.prosze Was o poradę co mam robić bo już nie mam siły.moze macie albo znacie jakieś dobre kosmetyki naturalne do pielęgnacji które mogłyby mi pomóc.wiem że najlepszy byłby zabieg ale niestety nie stać mnie.jeszcze raz proszę o jakąkolwiek poradę co mam robić z góry dziękuję i pozdrawiam.

Temat postu: Re: Poprawa stanu skóry
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 7:57, 29 Lip 2020 
Bywalec
Bywalec

Ja też miałam wykwity na szyi i też myslałam że to hormony. Okazało się, że uczulenie na metale (nosiłam łańcuszek z białego złota!). Wyrzuciałbym wszystkie podkłady typu Revlon, kosmetyki Ziaja i mocne detergenty. Skompletowanie nowej pielęgnacji na bazie np produktów Sylveco nie jest bardzo kosztowne. Do demakijażu micel, łagodny żel, tonik, jakiś lekki krem (ja polecam wzmacniający Vianek( fioletowy) zawiera tlenek cynku łagodzący stany zapalne i lekko wyrównuje koloryt za sprawą zielonego barwnika. Do pielęgnacji dodatkowej- peeling enzymatyczny, maseczka z glinką lub sama glinka. Łagodzą stany zapalne napary z ziół np. z nagietka, melisy, pokrzywy. No i picie herbatek ziołowych równiez pomaga (bratek, skrzyp i w/w). Polcam też suplementację cynkiem, wit B. I jakiś lekki naturalny krem BB zamiast podkładu drogeryjnego. https://www.rp.pl/Styl-zycia/200519690- ... yglad.html Poczytajcie sobie o kremie Mialena. Ma świetne dzialanie.

Ostatnio edytowany przez Tresto, Czw 11:20, 20 Sie 2020, edytowano w sumie 1 raz

Nieprzeczytany postWysłany: Śro 17:01, 05 Sie 2020 
Niemowa
Niemowa

Od dłuższego czasu bardzo dokucza mi ból. Znalazłam firmę, która wykonuje takie szkolenia on line ale i stacjonarnie. Ból utrzymuje się u mnie od miesięcy, a był spowodowany wypadkiem na motorze. Co co sądzicie czy warto zapisać się na tego typu szkolenia aby samemu móc sobie z nim radzić rehabilitacja uroginekologiczna kurs. Specjaliści powiedzieli mi, że niestety będzie on trwał u mnie latami. A nie ukrywam, ze rehabilitacja w ośrodkach jest dla mnie za droga.

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:58, 10 Wrz 2020 
Niemowa
Niemowa

Uwielbiam chodzić na rożnego rodzaje masaże. Ostatnio w internecie znalazłam świetną ofertę w salonie masażu. Ciekawe mnie czy ktoś z was korzystał z tego typu masaż dla dwojga Warszawa. Wygląda to bardzo fajnie i cena jest również bardzo atrakcyjna. Co sądzicie warto iść?

Nieprzeczytany postWysłany: Nie 21:31, 25 Paź 2020 
Niemowa
Niemowa

Nie pomoge bo moim problemem byla sucha ściągnieta skóra ale udalo mi sie to rozwiazac stosujac kremy z bielendy z serii eco nature :) jesli nie pomagaja ci kosmetyki to udaj sie do dermatologa

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 9:47, 29 Mar 2021 
Słuchacz
Słuchacz

Osobiście słyszałem, że na poprawę kondycji włosów i skóry bardzo dobrze wpływa biotyna. Sprawdź sobie https://twojcel.to/biotyna-10mg-z-natur ... letek.html - to jedna z ciekawszych propozycji tego typu :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: