Obecny czas: Sob 19:49, 20 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:26, 05 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja staram sie byc aktywna fizycznie, stosuje diete bogata w blonnik i witaminy i uwazam na to co jem zeby nie miec zatwardzenia... co prawda mam zawsze w zapasie dicopeg 10g bo po czekoladzie mam problemy z trawieniem ale jak sie da to staram sie jej unikac i zastepowac suszonymi owocami :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 1:23, 15 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Trzy rzeczy wprowadziłem do codzienności:
-zdrowiej jem
-więcej się ruszam
-pije koktajle - zarówno odżywki w proszku jak i warzywne i owocowe.
Na te koktajle zresztą strasznie się wkurzałem bo poza domem nie mogłem ich zrobić w stopniu na tyle gładkim, żeby grudek nie było. Poszukałem nieco i znalazłem taki szejker: https://promixx.com.pl/. Okazało się, że to świetna sprawa bo mam go zawsze przy sobie i nie muszę gniazdek szukać.

Temat postu: Re: Dbanie o swoje zdrowie
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 19:24, 13 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

Zgadzam sie w 100%.

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 16:31, 19 Lut 2018 
Słuchacz
Słuchacz

No wiadomo, że trzeba się zgodzić bo dobrze tutaj piszecie ;) Ja ze swojej strony mogę Wam jeszcze polecić bloga, którego czytam od czasu kiedy zaszłam w ciąże, chodzi mi o Dziecko-zdrowie.pl http://www.dziecko-zdrowie.pl/ . Bardzo fajne i merytoryczne wpisy, od osób które widać znają się na tym ;) Myślę, że dla każdej przyszłej jak i obecnej mamy takie blogi mogą się okazać przydatne w wszelkich problemach zdrowotnych. Mam nadzieję, że rzucicie sobie na to okiem, bo moim zdaniem naprawdę warto

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:26, 31 Maj 2018 
Niemowa
Niemowa

Dobre efekty przynosi zażywanie olejku konopnego. Ten jest w dobrej cenie https://cbddirect.pl/

Nieprzeczytany postWysłany: Wto 6:37, 18 Wrz 2018 
Niemowa
Niemowa

Zdrowie jest bardzo ważne, choć nadal spora grupa osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Dzisiaj nie jest trudno dbać o zdrowie, szczególnie że istnieją firmy takie jak Wygodna Dieta, oferujące catering dietetyczny, który doskonale sprawdza się każdego dnia. Taka dieta pudełkowa zapewnia 5 dietetycznych, zdrowych posiłków - wystarczy tylko jeść je w odpowiednich odstępach czasu w ciągu dnia i nie podjadać niczego innego, by po niedługim czasie odczuć różnicę w samopoczuciu, jak i swoim wyglądzie.

;)

Nieprzeczytany postWysłany: Nie 9:14, 23 Wrz 2018 
Niemowa
Niemowa

Ja przez długi czas paliłam papierosy co dość mocno odczuwałam poprzez różne powikłania z dymu papierosowego, ale odkąd mąż namówił mnie na zakup elektronicznego papierosa czuje się dużo lepiej. Na pewno jest on zdrowszy niż zwykłe ich odpowiedniki. Obecnie muszę korzystać jedynie z wkładu, jednak od kilku miesięcy zamawiam je na stronie http://lipro.comarch-esklep.pl/ , którą szczerze mogę polecić. Zróbcie krok do zdrowia i zrezygnujcie ze zwykłych papierosów !

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Szukaj:
Skocz do: