Obecny czas: Pon 18:19, 23 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 10:47, 31 Paź 2017 
Małomówny
Małomówny

:)

Ostatnio edytowany przez Ailis, Pon 11:56, 13 Lis 2017, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 15:04, 02 Lis 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Ciekawe opcje dajecie dziewczyny na bardzo dobrej jakości profesjonalne kosmetyki do twarzy i ciała. Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości to polecam, voluplus czyli kosmetyki jako biomimetyczna terapia dla biustu, świetna opcja która rewelacyjnie się sprawdza. Jeśli jeszcze nie testowałyście to polecam wypróbować, niesamowita jakość, jestem zachwycona tym produktem !

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:50, 13 Lis 2017 
Małomówny
Małomówny

Ja zamierzam przejść na wegetarianizm. Wegetarianizm pozwala przede wszystkim na uniknięcia dostarczania do organizmu dużych ilości tłuszczu. Jak stać się wegetarianinem, czyli wegetarianizm dla każdego znajdziecie więcej informacji tutaj- http://www.med-online.pl/jak-zostac-wegetarianinem/ mnie zaciekawił ten poradnik i pomógł :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 14:28, 13 Lis 2017 
Niemowa
Niemowa

Zdrowa dieta i dużo ruchu! :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 22:28, 13 Lis 2017 
Niemowa
Niemowa

Dużo ruchu i zbilansowana dieta zgadzam się :) zero używek, wysypianie się i Biovital popijany regularnie. To moje 5 kroków do zdrowego stylu życia :) polecam bo się sprawdzają, jestem okazem zdrowia i czuję się świetnie. A i mimo to nie zapominam o regularnych badaniach, raz w roku odwiedzam lekarza i robię pełen pakiet. Profilaktyka najważniejsza.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 14:05, 21 Lis 2017 
Niemowa
Niemowa

Dokładnie! Trzeba zdrowo jeść, czytać etykiety i wybierać najlepsze produkty. Warto np poczytac na temat drobiu na http://www.dobrydrob.pl Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych artykułów oraz faktów i mitów.
Ja poza zdrową dietą staram się ćwiczyć. Dzięki temu czuję się coraz lepiej sama ze sobą.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 19:20, 21 Lis 2017 
Słuchacz
Słuchacz

No musimy dbać o swoje zdrowie bo mamy je tylko jedno. Teraz w okresie jesienno zimowym jesteśmy narażeni na grypy i przeziębienia, a szczegolnie nasze dzieci. Jednak w swojej apteczce trzymam spray do nosa stop wirusom http://www.apteczkadomowa.pl/przeziebie ... -na-wirusy i skutecznie radzimy sobie z bakteriami.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:35, 01 Gru 2017 
Bywalec
Bywalec

może rzuć okiem na http://dolecz.pl/problemy-skorne/ ja tu znalazłam sporo ciekawych artykułów na tematy medyczne.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 10:22, 05 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja mam zbilansowaną dietę, lubiłam kiedyś fast foody i inny szajs tego typu ale się oduczyłam :) Teraz jem smacznie i zdrowo bo to bardzo ważne dla naszego zdrowia :) Pracuję za kierownicą więc wieczorem zapewniam sobie dawkę ruchu na świeżym powietrzu a poza tym staram się regularnie widywać z lekarzem :) Jeśli z jakichś powodów nie mogę to kupuję test Zdrowie Complex z Domowego Laboratorium i badam się sama w domu :) Profilaktyka jest mega ważna :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:26, 05 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja staram sie byc aktywna fizycznie, stosuje diete bogata w blonnik i witaminy i uwazam na to co jem zeby nie miec zatwardzenia... co prawda mam zawsze w zapasie dicopeg 10g bo po czekoladzie mam problemy z trawieniem ale jak sie da to staram sie jej unikac i zastepowac suszonymi owocami :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 1:23, 15 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Trzy rzeczy wprowadziłem do codzienności:
-zdrowiej jem
-więcej się ruszam
-pije koktajle - zarówno odżywki w proszku jak i warzywne i owocowe.
Na te koktajle zresztą strasznie się wkurzałem bo poza domem nie mogłem ich zrobić w stopniu na tyle gładkim, żeby grudek nie było. Poszukałem nieco i znalazłem taki szejker: https://promixx.com.pl/. Okazało się, że to świetna sprawa bo mam go zawsze przy sobie i nie muszę gniazdek szukać.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 19:26, 19 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Dbanie o swoje zdrowie oznacza też robienie sobie regularnie badań. Niezbędne są także badania genetyczne, jeśli chcemy wykluczyć ryzyko zachorowania na poważne choroby. Warto znaleźć szczegółowe informacje o takich badaniach i je sobie zrobić.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 23:59, 22 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Dokładnie tak, zgadzam się z poprzednikiem, że dokonywanie regularnych badań jest bardzo ważne, jednak moim zdaniem jeszcze ważniejsza jest naturalna profilaktyka, która sprawi, że zdecydowanie lepiej będziemy się czuć a co za tym idzie nasze narządy w tym serce będzie lepiej funkcjonowało. Więcej o takiej profilaktyce, można przeczytać tutaj. Co w ogóle myślicie o czytaniu w internecie na takie tematy ? Robicie tak może ? Czy raczej unikacie takich źródeł w takich sprawach ? Ja nie mam nic przeciwko takim rozwiązaniom

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 7:19, 30 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Każdy z nas powinien zdrowo się odżywiać i jak najwięcej się ruszać. Ostatnio trafiłam na https://kcalmar.com/blog/2017/12/11/die ... mnomorska/ i chyba przejdę na dietę śródziemnomorską.Jest bardzo smaczna, zdrowa i pozwala na zgubienie zbędnych kilogramów.

Temat postu: mieszek włosowy
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 13:43, 10 Sty 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Hej,
ostatnio miałem ropniaka pod pachą, okazało się, że to dolegliowść zwana zapalenie mieszka włosowego. Tutaj możecie więcej o tym poczytać i poznać sposoby na wystrzeganie się takiej dolegliwości http://aptekanowa.pl/zdrowie/zapalenie- ... -leczenie/ polecam i życzę zdrowia :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: