Obecny czas: Pon 18:01, 23 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 15:36, 10 Sty 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Koleżanka namawia mnie do zakupu suplementów LYOFARM ale nie wiem co o tym myśleć, czy warto? Jak sadzicie? czy ktoś jest w stanie potwierdzić te opinie że Kolagen naturalny to podstawa suplementu diety ? Boję się ze to jakaś ściema albo coś.. z góry dziękować!

Ostatnio edytowany przez boddekk, Pon 14:22, 05 Lut 2018, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 23:55, 10 Sty 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Dbanie o zdrowie to podstawa,a co robicie w przypadku kontuzji sportowej? Bo jak wiadomo uprawiając sport trzeba liczyć się z ryzykiem zdrowotnym jakie ze sobą niesie. Słyszałam,że w Krakowie mają najtańszy rezonans. Tutaj http://www.rehabilitacje.org można zapisać się do wybranego specjalisty

Temat postu: witamina a
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:45, 11 Sty 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Hej,
ostatnio miałam problem z złuszczająca skóra, tutaj trafiłam na artykuł o witaminie A http://1szw.pl/witamina-a-podstawowe-informacje/ Zauważyłam, że bardzo pomaga i ma wiele cennych wartości. Codziennie ją przyjmuje i kupuje kosmetyki z jej udziałem :) polecam

Temat postu: Re: Dbanie o swoje zdrowie
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 1:22, 29 Sty 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Jakiś czas temu mój mąż kupił mi wyciskarkę wolnoobrotową do owoców i warzyw Muke i muszę przyznać, że jest super! Biorę do pracy soki, które świetnie smakują i dostarczają duże dawkę witamin i wartości odżywczych. Wyciskarka jest super - lekka, nie hałasuje, radzi sobie ze wszystkimi owocami (nawet mrożonymi) i twardymi warzywami i jest łatwa w obsłudze. Taka wyciskarka to świetna pomoc w diecie i zdrowym stylu życia.

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 21:02, 29 Sty 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Myślę, że o zdrowie należy dbać codziennie ;) przez zdrowy styl życia, a co za tym idzie dietę odpowiednią oraz rezygnacje z używek. Myślę, że powinniśmy zwracać też uwagę na niepokojące objawy jakie daje nasze ciało. Ostatnio na moim ulubionym blogu, który mogę Wam z czystym sumieniem polecić znalazłem artykuł o opuchniętych nogach http://dbamoserce.pl/opuchniete-nogi-ni ... i-problem/ . Fajnie jest to wszystko wyjaśnione, a powiem szczerze przed przeczytaniem nie przywiązywałem do tego problemu jakiejś większej wagi. Rzućcie okiem, bo naprawdę ciekawy i merytoryczny wpis

Nieprzeczytany postWysłany: Wto 15:29, 30 Sty 2018 
Niemowa
Niemowa

Nie jest żadna nowością, że o zdrowie trzeba dbać. Podstawowa zasadą jest wiedza, która pomoże nam zadbać o swoją dobra formę i samopoczucie. Warto sięgać do sprawdzonych źródeł takich jak Portal Dla Zdrowia, w którym można znaleźć informacje dotyczące różnych chorób. Ostatnio czytałam bardzo ciekawy artykuł o bakteryjnym zapaleniu pochwy https://portaldlazdrowia.pl/nieswoiste- ... ie-pochwy/ . Ten bardzo wstydliwy problem dotyczy wielu kobiet. warto wiedzieć, jak go leczyć.

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 23:05, 09 Lut 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Wiadomo ,że o zdrowie trzeba dbać. Dotyczy to zdrowego odżywiania ,ruchu, wysypiania się no i otoczenia w ktorym sie znajdujemy. Warto mieć oczyszczacze powietrza dzięki którym będziemy mogli zaczerpnać świezego powietrza. W takim miescie jak Kraków jest to jedyna metoda na normalne oddychanie.

Nieprzeczytany postWysłany: Wto 19:24, 13 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

Zgadzam sie w 100%.

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 16:31, 19 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

No wiadomo, że trzeba się zgodzić bo dobrze tutaj piszecie ;) Ja ze swojej strony mogę Wam jeszcze polecić bloga, którego czytam od czasu kiedy zaszłam w ciąże, chodzi mi o Dziecko-zdrowie.pl http://www.dziecko-zdrowie.pl/ . Bardzo fajne i merytoryczne wpisy, od osób które widać znają się na tym ;) Myślę, że dla każdej przyszłej jak i obecnej mamy takie blogi mogą się okazać przydatne w wszelkich problemach zdrowotnych. Mam nadzieję, że rzucicie sobie na to okiem, bo moim zdaniem naprawdę warto

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: