Obecny czas: Pią 4:42, 17 Wrz 2021

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ślub z bajki
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:24, 03 Mar 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Zawsze marzyłam o ślubie w plenerze.
Okazuje się, że zorganizowanie takiej uroczystości nie jest wcale takie trudne.
Sami zobaczcie http://romantyczne.com/slub-na-plazy

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 9:24, 10 Mar 2017 
Niemowa
Niemowa

zorganizować dobrą imprezę ślubną to wcale nie taki problem jak się wielu wydaje. nie trzeba wielu wymyślnych atrakcji, ale miło jeśli coś jest :D jeśli ktoś miałby pytania odnośnie organizacji dobrego wesela to z chęcią służę radą bo mam małe doświadczenie w tym temacie ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:16, 22 Mar 2017 
Niemowa
Niemowa

My z mężem sami organizowaliśmy sobie wesele i naprawdę jeśli ktoś nie kombinuje za dużo to chyba wychodzi najlepiej, nie przepadam za przepychem.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 9:33, 07 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Taki ślub to moje marzenie, jednak w naszym klimacie to spore ryzyko.

home page

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:41, 09 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

ja nigdy nie chciałam ślubu a ni wesela :(

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 15:20, 09 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Najpiękniejsze co zostaje po ślubie to wspomnienia :) Warto założyć sobie albumy foto ze zdjęciami ze ślubu. Osobiście mam jeden z sesji ślubnej, a drugi z wesela. Często do nich wracam, aby powspominać dobre chwile :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:24, 14 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja teraz z narzeczonym zastanawiamy się nad zaproszeniami. Może pomożecie mi w wyborze. Ostatnio patrzyłam na wiele wzorów i spodobały mi się te na stronie JDstyle https://www.jdstyle.pl/zaproszenia-slubne/806-vi-02.html są bardzo estetyczne i delikatne. Co o tym myślicie?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 6:00, 23 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

knallcompl napisał(a):
Taki ślub to moje marzenie, jednak w naszym klimacie to spore ryzyko.

To może ślub pod dachem ale kostiumowy. Stroje z epoki można wypożyczyć na http://www.przebrani.pl/. Mają ofertę na każdą okazję :)

Ostatnio edytowany przez waldek92, Wto 18:16, 20 Lis 2018, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 16:57, 01 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

Bardzo ciekawy pomysł, nigdy o tym nie słyszałam :) Aczkolwiek na pewno goście mają trochę utrudnienia jeśli chodzi o wybranie strojów ;) Ja swój ślub mam w lipcu, więc wszystko już w zasadzie gotowe, ostatnio wybraliśmy obrączki na stronie Obraczki.pl i zostało jeszcze kilka spraw organizacyjnych. Z tymi obrączkami nam długo zeszło, bo nie mogliśmy znaleźć ładnego wzoru, który podobałby się nam obojgu. Dopiero na tej stronie udało się wypatrzeć coś dla nas :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 15:58, 27 Lip 2017 
Bywalec
Bywalec

Ślub na plaży to na pewno świetna opcja. Myślę sobie jednak, że z naszą kapryśną pogodą, mógłby on być dość trudny do zrealizowania. Sama gdybym znów miała zorganizować przyjęcie o takim charakterze, zwróciłabym przede wszystkim uwagę na taką opcję jak wesele Warszawa . Venecia Palace mieszczący się pod Warszawą jest przepięknym, bardzo gustownym miejscem i co najważniejsze na miejscu, na gości czeka całe mnóstwo atrakcji.

Temat postu: Re: Ślub z bajki
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 20:27, 24 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

Ja bardzo chcialam w plenerze, mialam juz klepniete przy jednej sali nad wodą z pieknym bialym namiotem. Niestety 3 tyg przed uroczystoscia byly w Polsce takie wielkie burze i wichury i dostalam telefon z sali ze namiot zostal zniszczony i nie da rady zrobic przyjecia. Bylam totalnie zalamana, wszystko dopiete na ostatni guzik a tu nagle brak sali. Obdzwonilam wiele sal ale wszystko pozajmowane, dopiero znajomy sie zlitowal zadzwonil do kogos tam tez znajomego i ogarneli mi sale na 100 osob ale bez dekoracji i kwiatow. Kwiaciarnie dogralam bardzo szybko a dekoracje zamawialam na necie https://godanparty.pl/ m. in serwetki balony, girlandy itp itd.. nie wiem jakim cudem udalo sie to wszystko dopiac ale wesele bylo piekne i napewno dlugo pozostanie w pamieci gosci :D

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 9:18, 23 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

jak wesele to tylko tutaj http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=89332.45420 Hotel Arłamów w Ustrzykach Dolnych znajoma byla tam na weselu i nie mogla przechwalic. Piekna sala, znakomita obsługa, pyszne jedzonko i pokoje z wysokim standartem. Zastanawiam sie czy nie pojechac tam na weekend. Odpoczac nabrac dystansu do codziennych spaw. Maja bardzo ciekawe oferty i bogate spa. Myślę, ze takie 3-4 dni powinny mi wystarczyc, żeby wrócic wypoczeta i odmieniona

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 7:17, 27 Maj 2021 
Niemowa
Niemowa

Jestem w trakcie poszukiwania sali na wesele. Chciałem się zapytać na co zwrócić szczególnie uwagę. Mam taka ofertę wesele Radom jest to hotel z dużym parkingiem i pokojami w którym mogę wynająć gościom nocleg. Wszystko wygląda bardzo dobrze. Opinie też sprawdziłem i są ok czym jeszcze się sugerować

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 19:49, 11 Cze 2021 
Słuchacz
Słuchacz

Kto organizuje wesele to stara się jak najbardziej, żeby ten jakże ważny w życiu dzień był jak najbardziej wyjątkowy. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik jak to mówią. Można też pokusić się o ciekawe i wyjątkowe atrakcje, jak występ na weselu znanej gwiazdy Disco Polo. Koleżanka będzie na weselu, gdzie wystąpi Bayer Full słuchajcie. Sama bym na takie wesele poszła :)

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:19, 21 Cze 2021 
Małomówny
Małomówny

A powiedzieć mi co myślicie o tym, aby na ślubie wystąpić w kolczykach wykonanych z kamienia szlachetnego, jakim jest agat. Pasują takie kolczyki na tak ważną uroczystość?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Szukaj:
Skocz do: