Obecny czas: Sob 20:15, 22 Wrz 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: pożyczka dla biznesu
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 14:59, 21 Wrz 2017 
Niemowa
Niemowa

Witam. Mam firmę, która swoją działalność nastawiła na zdrowie, a dokładniej chce wraz z mężem rozwinąć ją delikatnie. Słysząłam o takiej ofercie pożyczka przez internet i usłysząłam bardzo pozytywne opinie. Podobno jest to bezkonkurencyjna oferta na rynku. Firma jest rzetelna i można zaufać, a w razie wypadku jest możliwe bezproblemowe przesunięcie spłaty. Co myślicie ?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 22:17, 24 Wrz 2017 
Niemowa
Niemowa

Dzień dobry,
przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 8:31, 29 Lis 2017 
Słuchacz
Słuchacz

A co z dotacjami? Czytałam jeden z artykułów ze strony http://www.twojinformator.pl/ i podobno aby otrzymać dotację, należy opracować plan działania i złożyć odpowiedni wniosek. Wcześniej jednak trzeba wczytać się w regulaminy zaplanowanych w danym sektorze dofinansowań. Duże podmioty często zatrudniają osoby, które dobrze orientują się w temacie unijnych dotacji na rozwój firmy oraz innych źródłach, z których można pozyskać pomoc finansową. Niestety, takiego atutu często brakuje mniejszym przedsiębiorstwom. Dlatego też pierwszym krokiem może być przeszkolenie lub zatrudnienie pracownika pod kątem pozyskiwania dotacji.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Szukaj:
Skocz do: