Obecny czas: Sob 20:25, 20 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Budowa domu
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 10:42, 05 Lip 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Hej,
domy drewniane w technologii szkieletowej zyskują coraz więcej zwolenników.
Nic dziwnego mają wiele zalet. Nawet znajomy zdecydował się na taki dom. Realizacją zajmowała się ta firma http://mawit.com.pl/
Mówi, że spisali się na medal

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:47, 14 Lip 2017 
Niemowa
Niemowa

Wolałabym zbudować sobie dom niż kupić już istniejący.

her latest blog

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 20:46, 20 Lip 2017 
Bywalec
Bywalec

Moim zdaniem dużo lepszym pomysłem jest budowa domu, niż zakup już istniejącego. W końcu możemy dopiero po latach dostrzec ukryte w nim usterki. Bądź co bądź wiele ciekawych projektów domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym możemy znaleźć w ofercie Biura Projektowego http://www.dominanta.pl/ . Mamy tutaj możliwość zakupu projektów bezpośrednio od ich autorów, w związku z czym nie musimy dodatkowo opłacać pośredników. Ponadto w razie potrzeby twórcy projektów wesprą nas na etapie budowy, co bez wątpienia znacznie ułatwi sprawę.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 17:58, 11 Sie 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja też uważam , że lepiej postawić od podstaw swój dom. Wtedy mamy pewność , że jest wybudowany z dobrych materiałów i nic nie będzie trzeba poprawiać . Dlatego warto zerknąć na stronę tego sklepu i zaopatrzyć się w takie rzeczy jak tynk strukturalny https://docieplajdom.pl/pol_m_Tynk-strukturalny_Tynk-mozaikowy-2201.html , styropiany , chemię budowlaną itp.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:10, 30 Lis 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja polecam budować dom, bo mimo ciężkiej pracy, mamy później dokładnie to co chcieliśmy. My z mężem właśnie wybieraliśmy dach i postawiliśmy na blacha z posypką Gerard. Prezentuje się u nas świetnie i jakość też jest bardzo dobra.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 15:38, 14 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

hiszpania napisał(a):
Wolałabym zbudować sobie dom niż kupić już istniejący.

W sumie częściowo to prawda bo przy budowie można mieć bardzo drobiazgową kontrolę nad każdym etapem i nie dopuścić do zrobienia fuszerki, jak się nie znamy to można wynająć fachowca by co jakiś czas przyjrzał się co tam budowlańcy robią - kilka stówek nas nie zbawi w perspektywie kosztów budowy, a taka pomoc może być nieoceniona, bo firmy też będą się bardziej starały wiedząc, że ktoś znający się na rzeczy ich kontroluje.
A przy zakupie domu z rynku wtórnego jest tak samo, tu też pomocny będzie jakiś rzeczoznawca, mogę polecić stekra.pl którzy naprawdę mi pomogli uniknąć zakupu z pozoru domu w dobrym stanie (okazało się, że w domu była ukryta wilgoć, którą sprzedający chciał ukryć) co by skutkowało niemal generalnym remontem niedługo po zakupie.

Temat postu: Re: Budowa domu
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:59, 01 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Budowa domu wymaga bardzo dużego nakładu finansowego no i poświęcania sporej ilości czasu. Na przykład ja jak budowałem swój dom to miałem trochę łatwiej niż inni, bo skorzystałem z usług tego geodety, bo był najlepszy :)

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:44, 22 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Podczas budowy domu warto również od razu zadbać o odpowiednią izolację. Dobrze jest tutaj jednak skorzystać z jak najlepszych materiałów, bo dzięki nim będziemy mieć pewność, że izolacja będzie spełniać swoje zadanie. Osobiście polecam firmę http://ursa.pl/, od której zamówiłem wszystkie niezbędne materiały.

Nieprzeczytany postWysłany: Nie 10:45, 25 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Wiadomo, że budując dom bardzo istotne jest zakupienie dobrego materiału czy to chodzi o same budownictwo, czy o instalacje. Jeżeli będziecie na etapie zakładania instalacji elektrycznej to zachęcam was do zapoznania się z ofertami tego sklepu https://dlaelektrykow.pl/134-gniazda-i-laczniki znajdziecie tam mnóstwo potrzebnych elementów w bardzo dobrej cenie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Szukaj:
Skocz do: