Obecny czas: Śro 0:01, 24 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jak radzicie sobie z alergią
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 10:08, 31 Lip 2017 
Małomówny
Małomówny

Bo ja niestety już wymiekam. Wszędzie duzo pyłków.Zamiast cieszyć się wakacjami to tylko się męczę z tym cieknącym nosem....

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:51, 31 Lip 2017 
Małomówny
Małomówny

Sam dorobiłem się alergii z wiekiem Kiedys nie miałem, aktualnie mam alergię na wiele alergenów wziewnych ( w sumie nie wiem z jakiego powodu).
Próbowałem odczulania ale nie pomogło. Widocznie nie każdy moze się na to wybrać ehhh....

Aktualnie biorę doraźnie leki antyhistaminowe i to mi pomaga. Przetestowałem ich już kilka, jednak najlepsze działanie ma na mnie Allerga:
http://www.alergia-allegra.pl/allegra.html
Nie mam już wiecznego kataru.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 15:46, 04 Sie 2017 
Niemowa
Niemowa

Zrezygnuj ze spacerów w suchy, słoneczny dzień z lekkim wiaterkiem.
Wtedy pyłki są bardzo agresywne i wraz z promieniami słonecznymi zaostrzają dolegliwości alergii (wodnisty katar, łzawienie oczu i pieczenie pod powiekami). Omijaj ulice, przy których rosną nieprzyjazne ci rośliny. Czasem warto nadłożyć trochę drogi, żeby tylko się z nimi nie zetknąć.

W czasie pylenia roślin unikaj wysiłku fizycznego na powietrzu.
Grając w piłkę, jeżdżąc na rolkach, biegając, oddychasz intensywniej, wciągając do płuc zwiększoną ilość pyłków.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 8:46, 30 Sie 2017 
Bywalec
Bywalec

Cóż, tak na dobrą sprawę alergia niejedno ma imię. Sama cierpię na alergię na kurz, dlatego w moim przypadku perfekcyjnie posprzątany dom to podstawa. Przy czym warto sięgnąć po takie środki jak chociażby Allergoff spray. Stosuje się go na zabawki, firany czy też meble bądź dywany i skutecznie neutralizuje on wszelkie czynniki drażniące. Powiem szczerze, że takie produkty znacznie podnoszą komfort, bo człowiek w końcu może poradzić sobie z katarem i wiecznym kichaniem w domu.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 10:27, 08 Lis 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Jeśli ktoś ma alergię na nikiel to tutaj znajdziecie pomoc oraz wiele ciekaych informacji i porad https://alergiananikiel.pl/

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: