Obecny czas: Wto 10:05, 17 Wrz 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: problemy skórne
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:20, 19 Lis 2017 
Niemowa
Niemowa

Każdy z nas zmaga się z problemami skórnymi, większymi lub mniejszymi. Zanieczyszczenie powietrza, niezdrowy styl życia przyczynia się do obniżenia jakości naszej skóry. Problemy dermatologiczne wbrew pozorom nie dotyczą tylko młodych osób, ale osób w rożnym wieku. Jeśli zmagasz się z kłopotami dermatologicznymi i masz dość faszerowania się chemią, skorzystaj z usług naszego lekarza. Dermatolog Radom http://www.vita-derm.pl/dermatolog-radom to o nim mowa nie tylko pomoże ci pozbyć się problemu ale zastosuje innowacyjne metody leczenia. Dlatego nie czekaj aż Twoja choroba się pogłębi i przyjdź do nas, a Twój problem dermatologiczny po kilku zabiegach będzie już tylko wspomnieniem. Dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu przez dermatologa. Wiele osób szuka porady w Internecie i próbuje dopasować swoje problemy dermatologiczne z chorobami innych pacjentów. Pod każdym takim poście jest zazwyczaj komentarz lekarza dermatologa, który sugeruje konsultację lekarską. Nie powinniśmy się leczyć przez porady internetowe, nic nie zastąpi konsultacji lekarskiej.

Temat postu: Re: problemy skórne
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 19:35, 31 Maj 2018 
Niemowa
Niemowa

Zgadzam się.. dermatolog to podstawa.. ja mjac problemy ze skora najpierw skonsultowalam to wlasnie z dermatologiem, potem wykupilam co potrzeba i zaczelam smarowac się kremem cetaphil da ultra by odpowiednio nawilzyc skóre i zlagodzic podraznienia

Nieprzeczytany postWysłany: Sob 8:36, 18 Sie 2018 
Niemowa
Niemowa

Też mam problemy skórne i dlatego noszę ze sobą zawsze w torebce Maxibiotic bo maść z antybiotykiem się w takich przypadkach również przydaje, tu można poczytać o jej zastosowaniach http://www.doranyprzyloz.com.pl/ , a ja smaruję nią zadrapania i drobne skaleczenia dzięki czemu szybciej się goją

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 10:36, 03 Maj 2019 
Słuchacz
Słuchacz

Wiele osób narzeka na problemy ze swoją skórą. Czasem sporo czasu mija zanim ustalimy jaka jest przyczyna problemu. Wiele na temat problemów skórnych można przeczytać na blogu https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki ... e-294.html , na który ostatnio trafiłam. Dużo cennych wskazówek, o których nie zaszkodzi przeczytać.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: