Obecny czas: Wto 9:14, 17 Wrz 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: wakacje
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 11:53, 13 Cze 2018 
Niemowa
Niemowa

Gdzie w tym roku jedziecie na wakacje? Ja myślę o Polsce bo od lat tylko ciepłe kraje ale sama nie wiem gdzie mozna cos ciekawego zobaczyc

Temat postu: Re: wakacje
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 11:55, 13 Cze 2018 
Niemowa
Niemowa

Polecam wybrac sie do parku rozrywki http://www.mazurolandia.pl/ na Mazurach :D Masa atrakcji zarowno dla dzieci jak i dorosłych, duzo miejsca do biegania, dobre jedzenie i mila obsluga. Miejsce jest na tyle wielkie ze najlepiej na dwa dni jechac by wszystko na spokojnie zobaczyc :)

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 7:47, 28 Wrz 2018 
Niemowa
Niemowa

Wakacje to niekoniecznie urlop. Można też, a nawet trzeba :), sensownie zagospodarować weekendy. Ja lubię wyskoczyć w doborowym towarzystwie do innego miasta, pozwiedzać trochę, zabawić się. Ostatnio byliśmy we Wrocławiu - wypad udał się doskonale. Zwłaszcza, że trafiliśmy fajny nocleg. Modern Hostel - http://www.modernhostel.pl/ - jak by się ktoś wybierał, to polecam :)

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:04, 15 Mar 2019 
Niemowa
Niemowa

My na pewno zaplanujemy jakąś egzotyczną podróż, będzie to się tylko wiązało z lotem z Okęcia i to mnie najbardziej martwi, bo od nas (aż spod Łodzi) ciężko się tam dostać a auta nie mamy.

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 15:23, 15 Mar 2019 
Niemowa
Niemowa

To może skorzystajcie z tego transportu Łódź-Warszawa? Podobno sprawny, punktualny i niedrogi. Prosto na lotnisko.

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 0:46, 25 Kwi 2019 
Niemowa
Niemowa

my tez mamy juz przesyt wyjazdow za granice :D od trzech lat jezdzimy po kraju i tu zwiedzamy :D teraz padło na Ślesin niedaleko Konina :D Mamy klepniety domek u Anny gdzie spedzimy pełne dwa tygodnie na odpoczynku, kąpieli w jeziorku i grillowaniu :D a za dnia wycieczki, rower i zwiedzanie

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 8:54, 13 Maj 2019 
Niemowa
Niemowa

Ja w tym roku nie planuję specjalnych wakacji. Jedynie co, to chciałabym zwiedzić stolicę. W centrum noclegi są bardzo drogie, więc chyba zdecyduje się zarezerwować nocleg w tym hoteliku w Raszynie oddalonego około 13 km od stolicy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Szukaj:
Skocz do: